Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

w 2008 roku z kolegami śmialiśmy,że Peja ma na czole to co ja i,że to znamie rapera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodziło o takie odstające pieprzyki bo takie malutkie i płaskie to pół biedy. A nawet ćwierć biedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież śmieję z tym raperem. Jest jedna rzecz do której mogę a nawet muszę się dojebać w twoim wyglądzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wina haha,chwalisz swoje usta a tu takie coś ;) haha. To teraz aby udowodnić,że już tego nie masz musisz nadesłać kolejne zdjęcie :) musisz dla swojego dobra haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przygodna krosta" Ty wiesz jak to zabrzmiało? Nie jeden mógłby sobie niewiadomo co pomyśleć :) haha żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przygodna krosta" Ty wiesz jak to zabrzmiało? Nie jeden mógłby sobie niewiadomo co pomyśleć no chyba tylko ty, masz takie dziwne myśli, bałwanie! wyganiaj je z głowy ale to już!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz się zrehabilitować to musisz :p żartuję przecież,nie chcesz to nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty tak formułujesz zdania haha przygodka krosta :) nie w nikam w te przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można widocznie. Ta też mam kilku kolegów leworęcznych i lewonożnych. Ej a podobno z mańkutami się trudniej walczy :) to jak będziesz mnie kiedyś bic to z lewej dostanę. Teraz już wiem czego się spodziewać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćby po to żeby spełnić swoje marzenie :) jak tam telefon się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli już ,to byłoby bez ostrzeżenia ,żebyś miał trudności z obroną :p na razie ok, muszę się jutro rozejrzeć za tym starterem ,ale czuję , że nie będzie łatwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×