Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

tak szybko jak na kompie nie śmiga ale i tak nie narzekam. Ty z tel piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak.. no nie 4r az pisze ten sam post i wiem jedno ,jeżeli interes będzie tak dalej chodził to albo przerzucamy się na jakieś sms , ale bo nie wiem :-) nerwicy dostanę zaraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szybkośc działania neta na tel jest zalezna od sieci. Wiesz od tego jaką prędkosc oferuje operator. To nie wina telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a łapie w twoim domu wi-fi? Wiesz czyjegos neta tak jak na laptopach jest.albo i z własnego routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bój się" haha a czego niby miałbym się bać? Ja też czasami tak mam,że napiszę post i patrze i go nie dodało. Ale to sporadyczne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Ciebie nie,nie wyglądasz groźnie :p i nie wyglądasz na dziewczyne,która lubi bójki ni huja nie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,bardziej mi wyglądasz na dziewczyne,która widząc walkę wpada w płacz i krzyczy "pooolicjaaa" jak w strefie kibica haha. Ale widocznie pozory mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli obraża to...i tak na krótko bo przecież Ty "nie potrafisz się długo gniewać" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet jeżeli obraża to." wypadałoby mnie przeprosić :-) a teraz zapamiętaj moje słowa jeżeli kiedykolwiek w przyszłości, jednak doszłoby do tego ,że się spotkamy to pożałujesz słów ,ze wyglądam jak niewiniątko. Obiecuję! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kobiety to jak komplement. Miałem powiedzieć:wyglądasz jak chłop? :) eee jeżeli mam tego żałować to napewno się nie spotkamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej wiesz , czego mógłbyś się spodziewać .. :D a z niewiniątkiem przesadziłeś , co Ci się nie podoba , to jak według Ciebie powinnam wyglądać .. hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałem,że coś mi się nie podoba. Po prostu dziewczyna lubiąca bójki i te klimaty wygląda z reguły tak jakoś bardziej "agresywnie" ,kurde nie wiem jak to określic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tracklista była gorsza od poprzedniej. Mam rację? Lista będzie ale nie wiem o której.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych odczuć bo jeszcze dzisiaj nie mialem czasu usiąść przed komputerem. A twoje wrażenia jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wrarzenie nt "kamieni" średnie ale i tak mi się z czasem spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×