Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

"Kurczę, inny człowiek z uśmiechem" Czyli są dwie opcje. -skoro wcześniej pisałaś,że jestem przystojny to gdy się uśmiecham już nie jestem :) HAHA lub -nie jestem podobny sam do siebie :) (w sensie śmiejący się i poważny ja, wyglądamy jak dwie inne osoby) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz i się dziwić,że mężatki po godzinie rozmowy zapraszają mnie do łoóżka :D haha żartuję haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstydź się , nie maż czego :D a wiesz co tak a pro po tego "obrażania" wytłumaczę się - nie chcę wyjść na jakąś , blond pindę bo może przesadzam , ale ostatnimi czasy ludzie okazują mi swoją drugą twarz, i to mniej miłą i to jak na zawołanie wszyscy :-) polubiłam Cię na tyle ile dałeś mi się poznać ale nie wiem jak zachowujesz się w innych sytuacjach .. a w żadnym wypadku nie chciałabym Cię jakoś urazić .. mam nadzieję ,że rozumiesz o co mi chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy nie do końca rozumiem....Ale to przecież w żartach powiedziałem z tym,że Cię stresuję:) wszyscy pokazują Ci swoje drugie(gorsze)oblicze i w tym JA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zaobserwowałam :-) Ale nie niezaprzeczalny jest fakt ,że niektórzy ludzie są eee.. dziwni , a ja nie wiem na kogo trafiłam :p spójrz na pijaczyne i jego upodobania seksualne haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maż--------już Cię ktoś zjeebał w tym temacie za to słowo aaa zamyśliłam się , i nie zwróciłam uwagi -ale i tak uczę się na błędach i to chyba pierwszy raz od tego zjebania mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyna to raczej od początku sprawiał wrażenie seksualne rozwiązłego :) też sobie porównanie wymyśliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwszy albo drugi,a ktoś Cię upomniał o to ponad dwa tygodnie temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą jak można się kurwa pierdolić z żulem ??? Znowu? To już u niego dwa razy był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!! dzisiaj rozmawiał z bratem na temat sobotniej walki .. użył identycznego argumentu jak Ty, dlaczego kibicuje Wachowi "bo jest polakiem" , i wziął mnie powalił tym argumentem na kolana haha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powalił mnie na kolana" hehe nie mam pytań .pierwszy raz się z nim zgadzam Wach musi wygrać i dać mi 3 pasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurdeeee wiesz... Kliczko jest zdecydowanym faworytem i nikt co do tego nie ma wątpliwości,i powiedzieć teraz "wygra Kliczko" to banał :) Ale to jest sport i tak po cichutku wierzę w Mariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ,obejrzę na pewno swojego idola :-) a Ty jesteś tak do niego podobny ... już się nie dziwię Twoim znajomym ,którzy gratulowali Ci zwycięstwa nad Najmanem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak się uśmiechasz, jesteś bardzo podobny, gdyby ktoś dał mi wasze zdjęcia do porównania do zdecydowanie powiedziałabym ,że to ta sama osoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty gadasz dziewczyno,bez przesady hehe :) ej kiedyś Ci opisywałem swój wygląd i pisałem,że mam króciutkie włosy a wysyłam Ci zdjęcia jak jestem zarośnięty hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×