Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Widocznie za mało sypiam ostatnio by zsczaić bazę z żartami, jeszcze mnie weźmiecie, za zbyt poważnego nie znającego się na żartach. Trzeba iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że to ja szybciej umrę i to ja będę Cię nawiedzał i oszalejesz i wylądujesz w psychiatrynku :) a zęba nie miałem tydzień lub dwa ,już nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam nadzieję,że to ja szybciej umrę i to ja będę Cię nawiedzał i oszalejesz i wylądujesz w psychiatrynku" aleś Ty miły nie ma co! ale w sumie w małżeństwa ,żadne się nie bawię więc czemu nie ..przynajmniej zajęcie bym miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładki automatyczne ale to taka krótka historia z ostatnich kilku(nastu)dni a nie całego istnienia telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wczoraj fajny temat na kafe chłopak pisał , ze nie miał nigdy dziewczyny a bardzo by chciał , od słowa do słowa pisał z jakaś dziewczyną tak mnie zaciekawiło jak to się skończyło , już znalazłam :-) swoją drogą, ciekawe czy nas ktoś czyta, na bieżąco śledzi sytuację .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tylko pijaczyna :) i jak się zakończyła ta romantyczna historia? Haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i się spotkały ,kto wie :) ja też kiedys czytałem na kafe jakis temat,że gosc i laska rozmawiali ze sobą i sie umówili i laska opisywała,ze super itp(po spotkaniu z nim)i temat upadł a oni przeniesli znajomość na prywatny grunt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee fajne :-) tez bym taki temat poczytała jak się ludzie poznają ,tu na kafe - w sumie to nasz mogę sobie przeczytać hehe :-) jakaś tam znajomość się wywiązała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od początku go czytaj :) znajomość ,nawet moje podszywy Ci spotkanie zaproponowały a ty odrzuciłaś tę ofertę :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie moge zniesc tych chorych bredni!ten nendzny sterydziarz jest niby przystojny?co ty kochana wygadujesz?nie widzisz ze on cie omamil swoimi slodkimi slowkami?otrzonsnij sie z tego amoku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
pomysl logicznie on nie ma zadnego powodzenia u dziewczyn,to maniak sexualny,on chce sie z tobom umowic i zaciagnac do lozka.chyba sie nie oddasz takiemu ohydnemu typowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jezeli kiedykolwiek sie z nim spotkasz to popelnisz najwiekszy blad w zyciu.on jest gotow nawet dosypac ci cos do napoju tylko poto zeby moc cie wykorzystac.pilnuj sie kochana :* i nigdy nie dopusc do tego zeby cie dotykal bo nie jest ciebie wart stac cie na kogos lepszego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest niby przystojny? " cóż o gustach się nie dyskutuję ,myślę ,ze jednak Tobie by się nie spodobał - nie ma wyglądu starego menela :D ostatnia najważniejsza rzecz ,pijaczyna , wytłumacz mi bo nie rozumiem ..dlaczego to ja padłam ofiarą Twojego prześladowania, o co Ci chodzi? To nie jest Twoja sprawa!! aa i jeszcze jedno "on nie ma zadnego powodzenia u dziewczyn" po pierwsze to my tego nie wiem a po drugie ,jeżeli mam być szczera ..wolę "towar" mniej przechodzony ,jakim na pewno nie jesteś Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale popatrz na to z innej strony. Jest dwoch ziomkow jeden mial wiele partnerek i potrafi zadowolic kobiete a drugi mial jedną lub zadnej i nie potrafi zadowolic kobiety.którego wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×