Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
widze ze jak mnie niema to nic sie tu nie dzieje.szybka pogadajmy o czyms ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
dobra jestem gotowy do pogaduszek.szybka co porabiasz?lubisz gry komputerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę wczoraj rano a tu na mnie spada lawina krytyki,piszesz,że marnujesz tylko czas więc nie będę Cię trzymał.Przed chwilą wchodzę na poczte,czytam wiadomość,że to nie Ty??? Wchodzę tutaj i patrzę i rzeczywiście to nie Ty pisałaś.A byłem przekonany co do tego przekonany,bo nie były to : -szybka samochodowa -szybka samochodovva! -szybka samochobowa! więc myślałem,że podszyw to raczej nie jest.A jak się teraz wpatrzyłem to jednak jest :D Wykrzyknik jest poprzedzony spacją. Jakbym nie dostał wiadomości na pocztę to już bym do tego tematu nie zajrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obstawiam żart. Jak to koksiarz, lubi się droczyć z Tobą." Ładny mi to żart,wchodze na kefe a ona mi pisze,że jestem "ciapowaty łoś a nie facet" i,że marnuje czas...To sorry ale nie będę nikogo na siłę zmuszał do tego żeby tutaj ze mną pisał i marnował swój czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisałam to w ogromnych emocjach" hahaha i ta wiadomość to był taki "przemytnik emocji" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mną tam nie targały jakieś wielkie emocje,nie masz czasu pisać to ok rozumiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mną emocje nie targały. " jesteś ciapowaty łoś a nie facet" chociaż nie powiem,że to mnie nie podgrzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Ciskam haha, chyba "ciśniesz" we mnie tym telefonem jak się zepsuje :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ,że długo to trwało ...poświeciłam Cie, dla kawy :D mało kto ma farta w życiu , ale coś się stało konkretnego , czy tylko marudzisz mi tu ogólnie .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wróciło do normy, to fajnie. koksiarz patrz: Szybka samochodowa ! - to jest troll Szybka samochodowa! - a to Justyna Użyta spacja przed wykrzyknikiem to podszyw. Taki szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz na mojego podszywa też uważaj, bo ma nick Cień_Nicosci, a ja swój z literką "ś" zamiast "s". Też taki szczegół XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaje czy kiedyś pisałaś,że nie lubisz kawy i pijasz ją bardzo rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień-ale Twój podszyw narazie jakiś taki niegrozny,tylko jednego posta napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zbyt szybko został zdemaskowany :D (zanim zaczął niszczycielskie działanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory nie oglądałem bo od jakiegoś czasu Nie słucham Fokusa.Teraz obejrzałem ...dobrze,że go Paluch zdissował za nagranie z Dodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×