Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

a pamiętasz jak Ci mówiłem,że nie jedna kobieta chciałaby umrzeć z moich rąk? :) Ty za karę jeszcze trochę pożyjesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiesz,że ja Cię nie trzymam :p juz miałaś odchodzić jakieś 2tyg temu jak rodzice wrócili :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klawiatura mi się pierdoli w tel i dlatego tak powoli piszę. Ale się wkurwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw muszę Cię wykorzystać , by móc Cię porzucić :D gdzie ja znajdę drugiego takiego łosia ,który nie marudzi , słucha mnie i muzykę wysyła i w sumie nie najgorzej wygląda haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takiego to ze swiecą szukać. A może kiedyś uda Ci się mnie wykorzystać,kto wie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co mam marudzić? :) i nie mów do mnie łoś bo czuję się jak jakaś ciota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem gdzie leży geneza tego słowa w naszym temacie ale oboje używaliśmy tego zwrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty koksik oglądałeś film Hooligans ? ten o bójkach ..swoją drogą nie rozumiem jak można płakać na komediach romantycznych ..ja beczałam na nim ,nie miłosiernie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że oglądałem ale nic tam wzruszającego nie było. A wczoraj kolega mi zaproponował udział w ustawce 10 vs 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn narazie kolega jest w trakcie organizacji. Najpierw zbiera ekipe a później ma załatwiać formalności. Więc narazie nic niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×