Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

O właśnie pokazujesz jaki jesteś prymitywny.Dla mnie to oznaka szacunku jak używasz takich słów w obecności kobiet.Coraz częściej myślę,że marnuje tylko czas tutaj pisząc z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
dobrze ze mu to po prostu wreszcie powiedzialas.mam nadzieje ze on sie juz tu nigdy wiecej nie pojawi i ze zrozumial ze masz go w dupie. patrz tu on byl podejrzeny i to by sie tak samo zkonczylo,ten swir tez mial imie na literke s http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5413528 calkiem mozliwe ze to ten sam psychol.nawet pisal ze chce cie kiedys wykorzystac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
Justysia Jetseś? Pogawędzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, tyle pisaliście do siebie, i tak łatwo zepsuł to podszyw? Nie chce mi się w to wierzyć. Może coś się stało, nie ma prądu? Zaglądaj tu czasami, może się pojawi jak ochłonie z nerwów. Nie mam pojęcia, może nie ma wyłączyli mu prąd w okolicy i nie miał naładowanej baterii w telefonie i teraz nie może odpisać (taki zbieg okoliczności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką opcję, że na e-mailu uzgodniliście, że na kafe, się niby pokłócicie by nie robić mi przykrości, że odchodzicie z kafe i wasza znajomość się dalej rozwija e-mailu, gg czy co tam wymyślicie. Nie obraź się za to co napisałem, ale nie chce mi się w to wierzyć, że tak łatwo was skłócił troll. Są jeszcze inne opcje, ale ich wolę nie wypisywać, bo wyjdę na czarnowidza, a tego nie lubię XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisaliśmy cały czas z trollem, w końcu dużo ich tu, to nie jest wielki trud udawać przez neta kogoś kim się nie jest, ale wolałbym by się tak nie okazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stało się został tylko najwytrwalszy na stronie 141, to symboliczna strona tego topiku, gdyby dodać do tych liczb zero wyszło by 1410, czyli data wygranej bitwy pod Grunwaldem. Dla pocieszenie niepocieszonych znalazłem: "dobry przepis na bimber 1410 to połowa sukcesu, przy wyrobie bimbru wiele czynników decyduje o jego jakości i smaku. Początek naszych prac to zaplanowanie ilości samogonu, musimy dokładnie obliczyć ilość cukru, wody i drożdży. Gotowa receptura do pamiętna data 1410 czyli 1 kilogram cukru 4 litry wody i 10 deko drożdży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×