Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

aaa nic nie wiem,nie mam pojęcia jak tam rozmowy między "kibicami" przebiegają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,może w weekend się coś dowiem ale jakoś wątpie w powodzenie tej operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może troszkę zawiedziony będę jak to nie wypali ale cóż. Kurde dawniej pytali mnie o jeżdżenie na mecze i ewentualne walki grupowe to odmawiałem. Miałem wtedy często walki 1vs1 więc wolałem to. Ale teraz gdy nie biłem się już 5 miesięcy to nawet grupową walką kibicowską nie pogardzę." Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrenalina,emocje,rywalizacja,i też nie ukrywam,że pod względem walk lubię jak jest o mnie głośno. Wiesz,wpierdole komuś to później jest gadają i spekulują na temat moich kolejnych zwycięstw. A w tym sensie lubię być w centrum uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku podczas walki jest ta swiadomość:wygram to będą mnie "nosic na rękach a jak przejebie to stracę cały wizerunek zdobyty w walkach i będzie,że jestem cipa :) i to jest chyba w tym najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powody ćwiczeniana siłowni to: -lepsza efektywność w walkach -większa pewność siebie(co za tym idzie samopoczucie) -i chcę kiedyś stanąć przed lustrem i poczuć tę satysfakcję,że z prawdziwego chudzielca zrobiłem zajebistą sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są goście,którzy ćwiczą żeby podobać się dziewczynom...ale ja do nich nie należę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to też jest ten bodziec,który nadaje tego smaczu,to ryzyko,że przegrywając mogę stracić zdrowie lub...sztuczne zęby hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie,nie boję się. Nie mam ku temu podstaw bo wychodząc do walki czuję się kurewsko pewnie. Chociaż nie mam pojęcia jakby to wyglądało przed walką grupową. Wtedy nie będzie wszystko leżało w moich rękach. Ktoś mi może od tyłu wyjebbać itp. Czysta loteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz świadomość ,że dużo ryzykujesz.. Kurde no co ja Ci będę biadolić w tym temacie , wiesz co robisz głupi nie jesteś. Spotkasz miłość swojego ,życia i się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem możliwe aczkolwiek wątpliwe :p Czy źle pamiętam,czy Ty nie wierzysz w miłość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,ja Ciebie również. Jesteś zbyt niewinna na takie rzeczy :) dilerko narkotyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho nie pisz takich rzeczy na forum to była tajną wiadomość mail. :-) doszłam do wniosku ,że te zdjęcia nie przypominają mnie ,na codzień wyglądam inaczej. :-) luźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×