Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

a jeszcze jedno ten fakt z Twojego życia baardzo mnie zaskoczył .. jestem już po :D jestem w domu , nikt mnie nie kontroluję oprócz brata zaglądającego w monitor bez ostrzeżenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie większość faktów z mojego życia zaskakuje :p a mnie zaskoczyło,że ty nie paliłaś nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, bo Ty to jesteś .. trudno Cię określić -przynajmniej mi :D , niby twardziel ale można powiedzieć romantyk czekający na miłość , niby taki spokojny chłopak gotujesz ,obstawiam ,że w domu pomagasz w czym możesz ale bójki .. oczywiście nie twierdzę ,że to się wyklucza. Człowiek o 100 twarzach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając potężne niedociągnięcia w nagrywaniu dźwięków(pisalem Ci kiedyś o tym,że filmu z tak fatalnie nagranymi dźwiękami nie oglądałem)fil całkiem ok,aktorzy dobrze odegrali swoje sceny. Mimo wszystko film pozostawia lekki niedosyt. Moja ocena 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst jakiś tam sens ma,flow(umiejętność nawijania)już moim zdaniem u niego trochę kuleje,ale warto sobie to obejrzeć na najlepsze jakości w HD.Ten bit i do tego górski klimat robią wspaniałe wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej w tym kawałku Dziki rap gra jest tekst "biją do mnie węże z cyckami" haha odrazu mi się przypomina żmijka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe śmieje przecież, wiesz gość mówiąc to miał na myśli takie odniesienie do kobiet :) i odrazu mi się ze żmijką skojarzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często tak jest,że muzyka się kojarzy z tymi czasami w których ją się słucha.Mi się ta cała jego płyta kojarzy z pisaniem tutaj z Tobą :) pamiętam jak wtedy premiary kawałków były i cały czas tego słuchałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak patrzę na pierwszą stronę to my już tak gadamy od pięciu tygodni :D ale to zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za dziewczyny, które są nam wierne bo sami jesteśmy wierni, I za to że jesteśmy tego tak ślepo pewni." napisałeś to do pijaczyny , i od tej pory zaczęło się wysyłanie mi list :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertas. "Sa tu zwolenniczki tzw brudnego analu?Tzn zeby poprostu kobieta nie umyła odbytu po wyproznieniu.Penis slizga sie w pupie na odrobinach kału i smrod ktory temu towarzyszy jest podniecajacy" HAHAHA patrzę na pierwszą stronę :D haha ale miałaś rozmówców :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"akurat to, bardzo wyryło mi się w pamięci ,za każdym razem jak słyszę ten tekst to mi się przypomina " Bo to są piękne słowa...(Miłosza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego masz się ze wstydu palić? Wstydzisz się swoich własnych słów? Ja tam sobie nie mam nic do zarzucenia :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×