Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

haha nie ,dlaczego ..po prostu nie chcę o wszystkim pisać na forum. to mi się podoba :D Rafi - Ciemna Strona Mocy W Sercu Miasta ft. SŁOŃ - Świeże Mięso Wersja klassik 2 feat. WSRH Słoń & Mikser - Hip-Hop Słoń & Mikser - Ludzie Słoń - Bezdech Ej uwielbiam czytać Twoje uwagi do kawałków ten pijaczyna i żul , ten podobny do mnie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowana (słoniem- czy co tam masz ,spodziewałam się naprawdę ,czegoś dziwnego) oglądałam i dowiedziałam się ,że zostanie tatą :) warto było czekać do tej pory, ciekawy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchają ale huja wiedzą :) hehe,a info jest w internecie,jesli coś mnie interesuje to szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to na necie znajduje 100 procentowe info a nie jakieś niepewne pierdolenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak chodzilem do szkoły to koledze brakowało 2zł do fajek (jakier 3lata temu). Podszedł do mnie i "rzuć mi 2zł ,to opowiem ci całą historię polskiego rapu" haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest duzo sciemniaczy ,dlatego ja staram się chłonąć informację z potwierdzonych źródeł a nie z postów forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem Ci kiedyś,że zakończyłem kariere. W każdy weekend koledzy też się mnie pytają i niedowierzają,że zakończyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×