Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

na każdym jak inna osoba. Najlepiej wyszłaś na tym gdy brodę opierasz o dłoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak powiem:ja nie próbowałem żadnych twardych narkotyków ani dopalaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy tak obojętnie skoro mnie pytałaś "ile dostaję w twojej skali?" nie ładnie tak kłamać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"próbowałem" to trochę delikatnie powiedziane. A serio to palę zioło tak około 1-4x w miesiącu. Tak przeciętnie w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha czyli,że w twoich kręgach ganja jest jak groźny narkotyk i jakieś wielkie złooo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha jaki kurwa ukarany? Hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat wie,ojciec raz znalazł bletki i mi mówił "dobrze wiem ,że se w te bibułki maryche kręcisz i palisz" hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartuje tylko z tobą o tej karze :-) nie wiem nigdy nie miałam z tym styczności nie wiem jak to działa .. Cóż twój wybór. :-) ja ci mówię znajdziesz kobietę życia i się uspokoisz ,zabroni ci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiesz co,odpowiem cytatem cienia "my jednak jesteśmy z całkiem innych światów" .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się to w głowie nie mieści,Tobie się wydaje,że ja jestem jakimś ćpunem? Ty wiesz,że marichuana jest mniej szkodliwa od alkoholu? Że słabiej uzależnia? "twój wybór" to zabrzmiało tak jakbym był cheroinistą,który sobie "daje w kanał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co Ty za bzdury wypisujesz źle się zrozumieliśmy! W żadnym wypadku tak nie myślę -napisałam ,że nie znam tego działania bo taka jest prawda nie będę na siłę się wymądrzać. Ty wiesz jakie ma to skutki więc to jest twój wybór. Nie chce cię krytykować ani broń boże oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zaskoczony? przecież wyglądam jak niewiniątko :p to jest dla mnie po prostu temat nieznany .. co ja takiego napisałam, o tej karze to były żarty tylko. Nie potępiam Cię za to , w żadnym wypadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiedziałam,że coś wyjdzie o tobie po głębszym poznaniu,wiedziałam kurwa!" nie wiem co myślisz ale to zabrzmiało jakbys powiedziała tak :"kurwa wydawał się fajnym,miłym chłopakiem a jest pierdolonym ćpunem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty robisz w tej robocie,że pisze ze mną i Ci za to płacą? Szef nie kontroluje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×