Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

pijaczyna-jak czytam twoje posty to jest w nich trochę prawdy. Właśnie sobie uświadomiłam,że ten cały staś może się okazać zwykłym oszustem. Dziękuję Ci pijaczyna,właśnie mi otworzyłeś oczy na sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioto nie obchodzi mnie Twoje zdanie, Twoje marne wypociny nie wpływają na moja opinię o Nim, a kafeteria nie jest jedyną formą kontaktu ,jaki mogę z Nim utrzymywać..i nie wypisuj tu takich rzeczy których, nie odważyłbyś się mu powiedzieć osobiście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wbiło mnie w to na czym siedzę ;-) niech się bawi moim nickiem ,proszę bardzo , ja na innych tematach się nie wypowiadam , to jest mi to obojętne :-) a co tematów .. no ,no ciekawe czy informacje są prawdziwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak zobaczyłem te tematy to nie mogłem się powstrzymać :) a informacje pewnie prawdziwe... W sumie każdy jest anonimowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak patrzyłem po tematach, i jak zobaczyłem nick twojego podszywa to aż kliknąłem z ciekawości co tam wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z.B.U.K.U - Witam Cię w Polsce Sobota - Bez odwrotu gośc. Pih, Chada Moral / Gano - Momenty ft. Ten Typ Mes, Pih Skazani Na Sukcezz ft. Honeys - Prawdziwy romans Tymon - Będe Tam Kubiszew "Prawda, ludzie, hip-hop" (Bit Julas) - Towar z gornej połki patriotyzm pojawiający się w muzyce to zbieżność,czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham ich bo są to dobre,prawdziwe kawałki,opisujące sytuację (aktualną lub przeszłą) w naszym kraju. A czy jestem patryjotą? To zależy co,kto uważa za patryjotyzm. Jeżeli ktoś,kto nie interesuje się polityką i nigdygdy nie brał udziału w wyborach to nie jestem patryjotą. Ale ogólnie czuję się Polakiem i jestem z tego dumny. Chociaż nie ukrywam,że życie w tym kraju nie należy do najłatwiejszych... Ale to już temat na inną dyskusje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha czyli jakbyś była dziś "do życia" to byś mi wymierzyła kare? Ej a ta kara za nietrafiony telefon to jaka? Fizyczna? Pogryziesz mnie? Haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są tajne sprawy,to są "truudne sprawyy" :) a za tel. Nie ponoszę odpowiedzialności. To twoa męska,przepraszam,kobieca decyzja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×