Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

yyy..nie , kiedyś gdy byłam mała wsadziłam nogę (kostkę) w szprychy roweru , nie pamiętam bólu wiem tylko ,że długo nie chodziłam a no i mam po tym pamiątkę w postaci blizny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie od gry w piłkę,raz spadłem na rękę,drugi raz dostałem piłką a trzeciego nie pamiętam.Ale to stare czasy były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam z biegania.Jak ty się w ogóle do mnie odzywasz chamie jeden?Ty nie masz za grosz szacunku do kobiety...eh,niestety myliłam się co do ciebie. Nawet się nie wysilaj i nie tłumacz bo i tak tutaj już nie zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zawsze co złe to pijaczyna :) Ty masz internet w telefonie za darmo czy płacisz dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się mylą te dwie nazwy plus i play i możliwe,że wtedy pomyliłem :) mam w play za darmo,nie płacę ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w orange byłem aż 5lat,później odszedłem i nie żałuję :) na koncie mam tyle kasy,że "nie wiem co z nią robić". A w orange zawsze była bieda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,jedynym warunkiem jest to,że muszę mieć zawsze aktywne polączenia wychodzące. Czyli na chłopski rozum doładowuję konto raz w miesiącu za 30zł i siedze na necie na tel. I czytam pierdoły w wolnym czasie. I żeby mieć neta nie muszę płacić za żadne pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doładowuję konto raz w miesiącu,za neta nie płacę. Tylko trochę na jakieś smsy i dzwonienie się traci(a i to nie zawsze bo mam gg na telefonie,które mam włączone całymi dniami). Więc nie narzekam,jak na moje małe potrzeby to play się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie orientuję w pakietach smsowych bo i tak jak z kims piszę żeby pogadać to na gg. A jak sms to konkretne informacje bez zbędnego pierdolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×