Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alex_88x

wibrator na spacer, wibrujace majteczki

Polecane posty

Gość Alex_88x

Witam. Od jakiegos czasu fantazjuje o tym by isc z dziewczyna ktora ma w majteczkach zdalnie sterowany wibrator do restauracji, kina, na spacer... Pilot do wibratorka mialbym oczywiscie ja :-) Czy ktos juz to zrobil i udzieli rad, jakie urzadzenie kupic? Kupilem motylka na pilota ale byl skrajnie niewygodny...podczas chodzenia sprawial bol... sa jeszcze na rynku wibrujace majteczki i bezprzewodiwe jajka... Moze kupic takie jajko i po prostu wlozyc w majteczki? Dodam ze wibracje powinny byc tak silne by dziewczyna szalala z rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Mo0onisSs
Ja sie zastanawiałam czy we-vibe 3 by sie nadawał do miejsc publicznych. Jest podobno bardzo giętki więc może dałoby się w nim chodzić... Tylko nie wiem czy nie jest za duży do tego by nosić go pod ubraniem... we-vibe 3 kosztuje ok 400zl wiec troche za drogi by go kupic jesli sie nie jest pewnym... Może ktoś ma go i może się podzielic wrażeniami? Jak we-vibe 3 wyglada mozecie sprawdzic w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow sie okazuje, ze przy odpowiedniej reklamie da sie wszystko sprzedac. Nawet wbrew zdrowemu rozsadkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Mo0onisSs
Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz... Ludzie tutaj pytaja o rady a Ty wyjezdzasz ze swoja paranoja... Uwazasz ze firma ze Stanow Zjednoczonych nie ma nic lepszego do roboty tylko wysylac POlakow zeby pisali o jakims produkcie w sieci? Bo ja nie polecalam zadnego sklepu.... Ludzi powaznych prosze o opinie i przylaczam sie do autora tematu: co jest najlepsze do miejsc publicznych, koniecznie z bilotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neinei
Chodzić to sobie możesz z każdym wibratorem w majtkach pod warunkiem, ze będą odpowiednio obcisłe i utrzymają ciężar wibratoraa. Stringow bym nie ryzykowala :P Problem zaczyna się kiedy trzeba usiąść - z normalnym wibratorem jest to niemal niemożliwe bez wyrazu cierpienia na twarzy :D we vibe jest w miarę małe, więc może da radę. Ale... Podstawowy problem to hałas podczas wibracji - o ile chcesz go używać w dyskotece, na ulicy czy w głośnej restauracji to nie ma problemu. Ale w cichej knajpce albo na kolacji u znajomych wzbudzisz sensacje brzeczącym podbrzuszem - ciało prawie w ogóle nie tłumi dźwięku wibracji. Do chodzenia służą jajeczka - ale nawet jajeczka rzadko które są na tyle ciche żeby nadawały się w miejsce cichsze niż ulica lub dyskoteka. A co do reklamy to miałam na myśli to, ze zawsze się znajdzie jakiś naiwny facet, który kupi dziewczynie coś takiego mając nadzieje ze doda mu to ze 3 pkt do dobrego kochanka. Ale wystarczy trochę pomyśleć żeby wiedzieć, ze takie rzeczy sprawdzają się najlepiej na filmach erotycznych :D Poza tym, moja droga, powinnas już wiedzieć, ze kobiety są RÓŻNE i to, co jedna będzie wprawiac w ekstazę innej sprawi ból a jeszcze inna zirytuje. A jeszcze inna sprawa - jeżeli kiedykolwiek używalas jakichś gadżetów do seksu to powinńs juz zauważyć, ze takie zabawki ekscytują tylko na początku i bardziej podnieca swiiadomośc, ze się coś ma w sobie niż ta konkretna rzecz. Do nich się super-szybko przyzwyczajasz i rzecz, od której miesiąc temu omall nie dostawalas orgazmu po kilkunastokrotnym użyciu staje się obojętna jeżeli nawet wręcz nie irytuje :D więc sama zdecyduj ;) (bo czym innym jest seks lub masturbacja wibratorem a czym innym przechadzka z wibrujacym jajeczkiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin 33
Zgodzę się z __Mo0onisSs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że linka do allegoro __Mo0onisSs nie dołączył. Jeżeli chodzi o tego typu zabawki to testowaliśmy kule dopochwowe i lipa. Zakupione leżą w szafie bo jakieś dziwne uczucie żona miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horavy
gorana: po co ta podpaska i maty? Spróbuj bez , to dopirobwyzwanie ( i bardziej podniecające).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuńka szalona
Na spacer zabieram jajeczko albo kulki gejszy, ale to już wyższa szkoła jazdy :) Żeby kulki nie wypadły, trzeba trochę poćwiczyć mięśnie pochwy. Z jajeczkiem jest trochę łatwiej. Ostatnio kupiłam sobie nowe jajeczko z bezprzewodowym pilotem i już przetestowałam na zakupach w markecie :D A wczoraj na imprze zmówiłam się z moją psiapsiółą, że ona też takie sobie kupi i któregoś razu wyruszymy obie w miasto i zamienimy się pilotami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo, bardzo interesujący pomysł...z jajeczkiem na pilota;) ciekawy i podniecający...wart chyba wypróbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis_nick
Z tymi bezprzewodowymi jajami to uważajcie, bo kupiłem taki w prezencie i się okazało że pilot ma super zasięg jak jest w szufladzie, a jak się włoży do pochwy to jajo traci zasięg i nie idzie go włączyć ani wyłączyć. Do bani, bo kosztował ponad stówę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio_bc
witam ja ostatnio bylem z wibratorem po makaron w/picolo :-) powiem wam ze doznania cudne :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile masz kasy ale jak Cie stac to nie ma nic fajniejszego od tego lelo :) zobacz filmik pod tym produktem. nas przekonal najlepiej zainwestowana kaasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita - a kto Ci je polecił ? sama na to wpadlaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry prezent pod ..choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla transa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny gadżet do zabaw z żoną przy kolacji w restauracji albo w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topiczka
Jajeczko rzeczywiście potrafi być niefortunnie głośne, chociaż pobyt z nim w dosyć gwarnej galerii z moim facetem jakoś zaliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będzie w sponiach i popuści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jakas pani ma dobre doswiadczenie z tym? A jak reaguje partner, przeciez to konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka konkurencja? Nie rozumiem... To swietna zaba we dwoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja stara kupila Komplet (majteczki + wibrator) i co weekend je zaklada po domu albo na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł na urozmaicenie życie erotycznego z partnerką albo kochanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta40tka
Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Który najlepszy

A możecie polecić jakiś taki wibrator/jajko na pilota? Bo kiedyś kupiłem jedno ale nie działało za mocno na nią a i słaby był zasięg pilota jak już jajko było w niej. Raz to musieliśmy je dosłownie wyłączyć poprzez wyłożenie baterii.

Chodzi o takie co by naprawdę mocno działało ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×