Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nizoral 1123

Jak uświadomić żonę, że mąż ma kochankę.

Polecane posty

Gość nizoral 1123

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Anatol
nie uświadamiać życzliwi i tak doniosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizoral 1123
chodzi o to, żeby się szybciej dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytolandia
Im mniej wiesz tym lżej po co kobiecinie życie umilać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżennifer
ty jestes ta kochanka i chcesz zeby on zostal z toba....tak,zadzwon jak najszybciej ,nie chce mi sie dalej pisac,jestes beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz cel w tym aby powiadomić żonę a może lepiej przestań dawać dupy żonatemu bo może się okazać ,że uda głupiego i ciebie wyśmieje .zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO35
Co podpierdalać chcesz ? Pilnuj swojego nochala i nie wpier... się innym w życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ewka ewka..
i kto to mówi... kobieta, która swojemu kochankowi pisała pozew rozwodowy... No po prostu na ołtarze tylko cie wystawic... Zajmijżesz się praca czy czym tam się cajmujesz może lepiej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ewka ewka..
a ty autorko zastanów się, czy ta zona chce wiedziec bo moze się okazać, że staniesz sie wrogiem tej rodziny nr 1. Chyba ze to ty jestes kochanką- ale to też zagrywka niepewna- facet powinien załatwic sprawę. jak jesteś porządna zagroź jemu że powiesz żonie jesli on tego nie zrobi. Też mnie zastanawia, jaki masz w tym interes. Jak uczciwy to ok ale jakoś wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że ty nie pomożesz żadnemu facetowi, zanim się z nim nie prześpisz. No, ale może nie mierz wszystkich swoją miarką, nie każda baba włazi do łózka każdemu, jaki sie nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ewka ewka..
ale ty akurat pomogłas temu,z którym się przespałas... cóz za niesamowite zrządzenie losu...wielka mi mistrzyni ciętej riposty z ciebie. A tak naprawdę jesteś zwykłą hipokrytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat nie akurat pomogłam kilkudziesięciu osobom obojga płaci wg twojej durnej logiki z wszystkimi nimi się przespałam? pewnie jeszcze na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ewka ewka..
nie odwracaj kota ogonem- twoja "charytatywna "działalność na forum a fakty fo dwie rózne sprawy. Uważasz się za samarytanke- twoja sprawa ale wiedz, ze niektórzy tu myśla. Pomagałaś pisac gościowi pozew rozwodowy?- pomagałaś. Sypiasz z nim - sypiasz. A teraz taka wielce oburzona zdradzaczem jesteś? no proszę cie... Ale jak chcesz, kreuj się dalej na świętą- częśc uwierzy, częśc pokiwa z politowaniem głową. Stosunkowo dobrej nocy mimo wszystko zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie oczywiście kolejność pozew-rozwód-sypianie nic nie znaczy? i niczego tu niczym nie odwracam, a już na pewno nie moich koteczków ogonkami, głupia albo chora pipo (nie wiem, co gorsze, bo ani na głupotę, ani na choroby psychiczne skutecznych leków nie wynaleziono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że znowu moje materace się zebrały i kiwają pustymi łebkami niby puste, a takie proste sprawy się nie mieszczą dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe Ewa, ile to już lat jakiś nolife Cie łapie za słówka.... :/ Poważnie, kafe szybko zapomina, ale Ciebie musiał ktoś znajomy namierzyć w L... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" Jak uświadomić żonę, że mąż ma kochankę.""""" A ona nie jest świadoma i uświadomiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×