Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pogadany

carpe diem stuttgart

Polecane posty

Gość pogadany

CHCIALEM WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT NIEMIECKIEJ FIRMY CARPE DIEM NIE POLECAM NASZYM RODAKOM ABY SIE TAM UDAWALI JEST TO FIRMA WLOSKA .CYGANY STRASZNE PRZEMIESZCZASZ SIE PO 2,3 DNI PO NIEMCZECH CO RAZ INNE MIEJSCE MOZNA POWIEDZIEC ZE JEST TO PRACA POWIAZANA Z TURYSTYKA .TAK WIEC LEPIEJ SIE NAJPIERW SIE ZASTANOW NICZYM ZAWITASZ DO CARPE DIEM I TO NIE JEST TYLKO MOJA OPINIA ALE I INNYCH PRACOWNIKOW Z KTORYMI PRACOWALEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie, ma ktoś więcej danych na temat firmy Carpe Diem ze Stuttgartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfg
...a ja dla nich pracowałem 2 miesiące i jestem bardzo zadowolony. Na wiosnę znowu tam jadę. Wszystko zależy od tego do jakiej firmy się trafi, z kim się będzie pracowało i jaka będzie atmosfera w pracy. Ja trafiłem dobrze, mam nadzieję że na wiosnę też mi się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plokiju
Rownież poszukuje informacji na temat Carpe Diem ze Sztuddgartu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o firmie carpe diem ze Stuttgartu.Ja czekam na wyjazd do nich mam już umowę podpisaną jako malarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam informacji na temat CARPE DIEM STUTTGART-przysłali mi wzór umowy.Może ktoś coś wie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekpaweł
Ja już u nich pracowałem i bardzo jestem zadowolony,wszystko na czas dzwonią dowiadują się czy wszystko w porządku itp.Ja trafiłem do firmy w jedno miejsce gzie pracowałem przez 5 miesięcy.Polecam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram kolege z gory jak chcesz pojezdzic po niemczech to tak i dodam ze za swoje nic nie oddaja poprostu masz jechac i tyle 100 600km do d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf i oszuści !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma zalatwia prace w 80% na terenie bayern i nie jehalem do następnej pracy więcej niż 150 km taka jest specyfikA TEJ pracy i oczywiscie kazdy ma prawo do znalezienia pracy na lepszych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Nie wypłacili mi wypłaty po rozwiązaniu umowy oraz pieniędzy za nadgodziny i niewykorzystany urlop.Przedłużają wszystko tak,aby nie zakończyć wspłpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Pracuje w tej firmie ponad 2 lata i żadnych problemów nigdy nie miałem. Od w 2 lat jestem w jednej firmie, na początku tylko zmieniałem firmy co jakiś czas, ale jak już trafi się na porządna firme to nigdzie Carpe Diem już nie wysyła. Z wypłatą nigdy problemu też nie było. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARPE DIEM to niemieckie hieny które żerują na niewiedzy i nieznajomości języka banda oszustów która rzuca ludzi po całych Niemczech tydzień pracujesz tu dwa tygodnie gdzie indziej przejazdy i hotele na własny koszt z daleka ich omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Firma C D ze Stuttgardu to oszusci i zlodzieje podliczyli mi wyplte telefonicznie 1600 euro prawie i tak jest na odcinku na ktory zreszta czekalem 6 tyg. Za cos niby mi poodciagali jakies tam sygnatury i wyszlo im minus 170 euro dla mnie do wyplaty.Kolejny swiety to Adam Wilk Wolfpower ktory tez mnie oszukal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Oszusty i zlodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie polecam... złodzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

zlodzieje i ściemniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Nie polecam, pracowałem, zarobki słabe, mieszkanie dziadowskie, zero wsparcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złodżeje i s....ki tam pracują za 106 godzin przesłali mi 43 euro wypłaty wcześniej była policja umnie i spisywali zeznania kto gdzie pracował i robili skany dokumentów byłem chyba 46 na liście wreszcie ktoś zajmuje się tom agencją podobno cbś zobaczymy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×