Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti 21

Fajne takie łóżko dla 2,5 letniego chłopca który uwielbia samochody??

Polecane posty

Gość gluck:):)
plastikowy badziew jak dla mnie okropne, tandetne, nie kupilabym dziecku jest mnóstwo ladniejszych, porzadniejszych i bardziej funkcjonalnych lozeczek dla dzieci w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
a musi byc koniecznie w ksztalcie autka? czy moze bardziej takie klasyczne drewniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
nie ma sprawy:) swojego czasu przetrzasnelam cale allego zeby kupic corce lozeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem jeszcze
nawet najbrzydrze z tych co proponował gluck:):) jest ładniejsze od łóżka autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i to auto nie jest mistrzowskie... ale mi się wydaje, ze chlopiec byłby przeszczęśliwy mając takie łóżko :) Fakt, ze jest z plastiku, fakt, ze dla dorosłego są ładniejsze tamte drugie, ale myślę, ze syn wolałby ten samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego zwrocilam uwage bo on kocha samochody i jemu napewno by sie bardzo spodobalo ale juz sama niewiem :) dzieki za wszystkie opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
moich przyjciol.synek ma takie lozko - auto. nie dokladnie takie ale w tym stylu. wyglada imponujaco i jest bardzo wygodne i trwale. spalam w nim kiedys cala noc z synem. wygodnie. poszukaj jeszcze. on ma chyba zigzaka mc quina czy jak mu tam... jest swietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluck.. podala linki z allegro,podoba mi sie ten 2gi zestew..kupilabym juz dzis..ale moj syn ma 2lata i zastanawiam sie na jak dlugo to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrtzguih809800
do 7-8 lat, synek ma podobne tylko drewniane dziadki z niemiec kupili za 350 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu synkowi kupiłam taki samochód-łóżko od halmara i synek jest nim zachwycony a jego siostra ma taki w krztałcie sanek z jednorożcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×