Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KLEOPATRA EGIPT

Tylko zakompleksione paszczury twierdzą że siwiec jest brzydka

Polecane posty

Gość jnjkasknd
żadna piekna kobieta nie wypisywałaby takich głupot. to jest PROWO. lecz sie kobieto,dobrze ci radze takich idioyzmów dawno nie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięścią w stół
To nie Twój problem, że ich związek jest jaki jest. A jak któraś się stawia - przecież słyszałam umiesz się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" żadna piekna kobieta nie wypisywałaby takich głupot. to jest PROWO. lecz sie kobieto,dobrze ci radze takich idioyzmów dawno nie czytałem" Brzydko ,bardzo...nie znasz Jej i nie wiesz jaka jest. Niech pisze , warto poznać Ludzi ..prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo nerwowa a do takich ludzi nie mam już cierpliwości niestety życie mnie zmusiło do segregowania takiego gatunku kobiet w podgatunku ludzości a tam nie ma miejsca na kadzenie i klase dla takich kobiet jest chłam szlam i wyszukane epitety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjkasknd
po tym co pisze, wnioskuje,że jest żałosną,bardzo głupią osobą,która próbuje leczyć swoje kompleksy wypisując,że jest piekna a tak naprawdę pewnie jest brzydulą z nadwagą :D.a wy dajecie sie na to nabierac nie chce mi sie dalej ciągnąc ta prowaokację ona jest zryta psychicznie i pewnie śmieje sie że dajecie sie w ciągnąć naiwni w tą prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam , że gdybyś spokojnie podeszła do Uzerów i odpowiadała z dystansem , nie miałabyś kłopotów z utrzymaniem nerwów na wodzy. Nie wypada klasyfikować ludzi na lepszych i gorszych , są jacy są . Każdy z nas ma swoje wady , zalety i naleciałości , czy je dobrze odczytasz...od Ciebie zależy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosne to jest
Atrakcyjni i szczesliwi ludzie maja wazniejsze sprawy niz wyklocanie sie na forum o kupie. Ci nieszczesliwi i sfrustrowani owszem, ale od tego urody, pieniedzy czy czegokolwiek nie przybedzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Czy ktos tu naprawde wierzy, ze taka bogini i sama kleopatra z Egiptu zaszczycila swoja osoba kafeterie? Tak ostrego projektu od dawna tu nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to project durnie
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo ja tu klasyfikuje i jak? obrażam piękne kobiety?albo od razu klasyfikuje piękne na idiotki bezmuzgie jeti i kurwy??bo to twierdzą zaslepione nienawiścia tłuki z forum a one choć sa paszczurami sa niesamowicie mądre i oczytane:) oo a czyjąś inteligencje oceniaja sprawdzając czy brakuje znaków interpunkcyjnych i czy ktoś nie przekręcił literki jakim inteligentem trzeba być żeby nie rozumiec że ktoś pisze szybko z telefony który wszystkko przekręca i nie mam czasu sprawdzac czy wszystko jest napisane jak należy-czyli jestem idiotka na stos z nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to project durnie
wpiszta jej nick w wyszukiwarke.wczesniej miala w stopce fote blondynki-aktorki z wloch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej stary nick to KleopatraXX
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Pierwsza lekcja jezyka polskiego dla Kleopatry: Kiedy piszesz 'brzydcy i nieszczesliwi' a zaraz potem 'ci drudzy', to 'ci drudzy' bedzie odnosic sie do nieszczesliwych. Robie to dla ciebie z uprzejmosci, za darmo i nieproszona, wszak od egipcjanek nie mozna oczekiwac zbyt dobrej znajomosci polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Laro, z Kleopatra mozesz gadac, jesli jestes wystarczajaco piekna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qewertfyghu
@jej stary nik to Kleopatra XXI l dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej stary nik to Kleopatra X
wpiszcie nick Kleopatra XXI to zobaczycie inne jej projkekty z fota z neta w stopce🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterus82
ja gdybym byl teraz w egipcie to bym korzystal z wakacji a ona caly dzien na kafe siedzi i zaklada posty egipt to ona widziala na discovery tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoisteeee
To może się spotkamy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZE BYŁO
oł siet! :D LOL Kleopatra- mi się nie podoba ani eva mendez- twoja sobowtórka ;) ani siwiec, ani krupa. Plastic nie jest dla mnie fantastic, a twoje wypowiedzi sa tak denne, ze przy oł siet wysiadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulu moja
a co to za glupie babsko?rzygac sie chce jak sie to czyta fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorąceSłońce9999
Co do Kleopatry Egipt- żadna inteligentna, piękna, wykształcona, zamożna, szczęśliwa, spełniona, kochająca i będąca kochaną kobieta nie używa takich słów, nie ma w sobie tyle goryczy i jadu , szczególnie w stosunku do anonimowych osób z forum . :) tyle na temat "fenomenu" kleopatry. wszystko jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PietruchaChcha
Kompleksymozna zawsze wylecYc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna piękna madra szczęśliwa itd cotam napisałaś nie obrazilaby sexownej Kleopatry na forum czyli wnioskuje po twoim toku niemyślenia ze wszystkie kobiety które tu mnie obrażały są brzydkie głupie nieszczęśliwe itd no generalnie odwrotność tego co napisałaś i tu się z Toba zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×