Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KLEOPATRA EGIPT

Tylko zakompleksione paszczury twierdzą że siwiec jest brzydka

Polecane posty

Gość korek karolek
Widze, ze Kleo zglosila do usuniecia te tematy gdzie wyszlo, ze klamala.....ale czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona miała dawniej nick też kle
opatra , to się zgadza , i foty były ściągnięte z internetu dane w fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadokamikaka
Witaj Kleo, Nie mam pojęcia jak wyglądasz, może jesteś Boginią, nie wykluczam. Zastanów się nad tym, że w poprzednim poście piszesz, że tylko zakompleksione dziewczyny wyzywają inne kobiety... A Ty co robisz? Możesz być nieziemsko urodziwa, ale swoim słownictwem i charakterem palisz wszystko. Mnóstwo w Tobie jadu, nienawiści... Pewnie mój post i tak do Ciebie nie dotrze, bo po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że nie jesteś zbyt inteligentna. Brakuje Ci klasy i szacunku do własnej osoby. Szkoda... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz jestem Kleopatra i nie kasowalam innych tematów przestań zmyślać kretynko nigdy nie wklejam żadnych zdjęć co za jebany dan to ze ktoś ma podobny pseudonim nie znaczy ze to ta sana osoba pisałam juz czemu to pseudo i nie będę się powtarzać pojebany bezmuzgi yeti a ty zauważ ze to nie ja pierwsza zaczęłam obrażać tylko te brzydule zakompleksione a na ten podgatunek mam ciśnienie to z nimi poszlam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz ze we mnie dużo jadu i nienawiści?nie ni nie wyrobie:D w takim razie jad i nienawiść zazdrosnych paszczy do pięknych kobiet trzeba liczyć w hektolitrach:-P A po czym poznajesz brak inteligencji:-D po ciętych trafionych w sedno ripostach:-D Czy ja pisze ojej bo tego bo tak czy wykładam kawę na ławę? Ty juz tu pisałaś w dzień a teraz udajesz osobę postronna i w koło pierdolisz to samo pomysł ile w tobie jest jadu i nienawiści zawsze na świecie będą piękne kobiety s ty je będziesz nienawidzić nawet jak będziesz staruszka?nie chce mi się gadać z takimi mulami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty dziecko wygadujesz,
że nie pisałaś wcześniej pod innymi nickami??? Przecież twoje błędy, styl pisania i nieużywanie polskich znaków jasno obrazują, że to ty.... Ach, zapomniałabym przecież to nie ty robisz te błędy tylko twój telefon... ty jesteś przecież nieomylna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwiec jest wulgarna
z wyglądu i to jest jej najwiekszy ujemny minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siwiec niestety nie wyglada jak w photoshopie brzydkie bardzo krotkie nogi, duze czolo zakola, duzy nos, uszy odstajace, dobry make up doczepy i przerobka zdjecia to wsio ...szalu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyjcie wybory Miss,kiedy Kręglicka brała w nich udział.Tam były piękne i przede wszystkim naturalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siwiec ma duze czoło ? to co dopiero ma powiedzieć nergal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siwiec nie jest brzydka, ma ładne ciało, tylko usta za bardo zrobiła, nie podobają mi się usta napompowane botoksem. Najgorsze dla niej jest jednak brak inteligencji, głupota po prostu. Typowa pusta lala. Wystarczy jej posłuchać, popatrzeć na zachowanie. Masakra. Jest ogrom dziewczyn pięknych i mądrych, a ona do nich nie należy. Urodę mogła poprawić, ale z charakterem i inteligencją gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogrom dziewczyn pięknych i mądrych? :D gdzie się chowają? Każda z was gdyby miała możliwość tak wyglądać to by się nie zawachała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maść na ból d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie kompleksy wychodzą. Wasz facet jeśli takiego macie to zostawiłby was w 3 sekundy dla takiej Siwiec.Może niektorym to ciężko zrozumieć ale facetom podobają się ładne kobiety inteligencja to dodatek. Jakby było na odwrót to szukalibyśmy zamiast 20-30 latek to 40-50 latek :D Sporo facetów nawet spotyka się z pustymi blondynkami o inteligencji tostera :) Powiem tak do ładnej dziewczyny to jest kolejka facetów a jak to mój kumpel mówi te co są wolne to wolne zostaną (dla mniej kumatych jak dziewczyna nie ma urody to żaden facet się za nią nie obejrzy no chyba że jakiś desperat (czytaj ślepy albo dziwny )a zdarzają sie tacy na pocieszenie dla mniej urodziwych link http://www.obrazki.jeja.pl/2637,milosc-jest-slepa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że Siwiec jest brzydka. z takiego typu, czyli biust zrobiony, usta zrobione, twarz zrobiona Monika Pietrasińska jest dużo lepsza. figurę ma ok, ale super też nie jest, to widać szczególnie na zdjęciach z tańca z gwiazdami. ma dosyć nieproporcjonalnie zbudowane nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz facet jeśli takiego macie to zostawiłby was w 3 sekundy dla takiej Siwiec. x Chyba idiota,nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×