Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanko mam pytanko

Pytanie do Panow-kiedy Wam ON staje???

Polecane posty

Gość z tym jest podobnie jak
co to znaczy czuć cos do kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
Buntownik nie strasz mnie bo ja sie strasznie boje juz tego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
czy mogłabyś dodać . chociaż w sumie powinnaś od tego zaząć , czy wogóle było ci dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym jest podobnie jak
nie kumam.....udzie pieprzą sie z byle kim w przeróżnych pozycjach i konfiguracjach a potem używają sformułowań typu " tylko ze ja juz czuje dosc duzo do niego ale nie wiem czy on "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
co miał wykorzystać ? pytam się jeszcze raz , było ci dobrze czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
bylo mi strasznie dobrze, wrecz cudownie :-) :-):-) :-):-)BOSKO nie moge sie doczekac nastepnego spotkania:-) @ z tym jest podobnie jak nie musisz ogarniac nie twoja dupa nie twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym jest podobnie jak
nie muszę ogarniać bo ja nie zaczynam od dupy strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
a co mam powiedziec ze juz go kocham czy co? "duzo czuje" znaczy ze czuje milosc ale przeciez to jest dopiero poczatek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
ja tez nie zaczynalam od dupy strony jakim prawem tak mowisz? znam go 4 tygodnie spotykamy sie codziennie wiec czego chcesz? do slubu mam czekac? jesli pragne go??? puknij sie w leb. nie poszlam z nim na 1 spotkaniu do lozka tylko po miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
i czro tu siędoszukiwać , jak , odwzajemniłaś mu tym samym , znaczy jemu też było dobrze to będzie się spotykał, facet ocenia jakość związku po tym czy ukłąda siędobrze w seksie , to głowny wyznacznik , tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym jest podobnie jak
buntownik, ale czemu masz pretensje do gościa, który zinterpretował to tak jak zinterpretował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *desznikuś*
Zależy od temperamentu.Jestem wiekowy a gdy się zjawi ukochana już mam na nią ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym jest podobnie jak
on chiał a ona dała i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
a może to ona chciała i on dał ,co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
dziekuje za sensowne odpowiedzi:-) ja nie mysle ze chodzilo mu o to jedno tylko bo spotykalismy sie przez miesiac codziennie. Po 3 tygdodniach sie pocalowalismy. A jak byl u mnie ostatnio to sie po rpsotu stalo :-) wystarczylo ze sie do niego przytulilam i i PO PROSTU NAJWYRAZNIEJ W SWIECIE CHCIALAM TEGO. Bylo cudownie. 2 orgazmy a z ranka jeszcze raz :-)I sadze ze jemu tez dobrze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym jest podobnie jak
"kskskddk a może to ona chciała i on dał ,co ??" mogło tak być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym jest podobnie jak
"dziekuje za sensowne odpowiedzi ja nie mysle ze chodzilo mu o to jedno tylko bo spotykalismy sie przez miesiac codziennie. Po 3 tygdodniach sie pocalowalismy. A jak byl u mnie ostatnio to sie po rpsotu stalo wystarczylo ze sie do niego przytulilam i i PO PROSTU NAJWYRAZNIEJ W SWIECIE CHCIALAM TEGO. Bylo cudownie. 2 orgazmy a z ranka jeszcze raz I sadze ze jemu tez dobrze bylo." no i ok ale to nikogo do niczego nie zobowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
no oczywiscie ze to nikogo do niczego nie obowiazuje.Ale ja chcialabym z nim byc:-) jak sie do niego przytule to jest mi goraco jak diabli :-) jakbym goraczke miala :-) i serce mi bije jak dzwon:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też zapytam
Podłączę się do dyskusji :) Powiedzcie Panowie jak jest w przypadku kiedy jesteście w związku. Wasza wiloletnia partnerka staje blisko- staje wam łatwo- od razu niemal, czy jednak nie bardzo? Ja jestem w poznad 10 letnim związku i wystarczy właśnie, że zbliżę się do niego- w sensie stoję blisko i gotowe ;) Usłyszałam ost, że to jest normalne i nawet mu się podobać nie muszę żeby mu stanął :) Czy to prawda waszym zdaniem? Dodam, że dbam o to żeby mój partner mnie pożądał. Lubię się zachowywać kokieteryjnie, często nie noszę bielizny i niby przypadkiem schylam, się po coś - tak żeby On to zauważył. Albo np w restauracji nagle mówię mu o tym, że zapomniałam założyć bielizny. Odwiedzam go czasem w pracy w samym płaszczu i ultra wyskoich szpilkach, ew w pończochach/ bielźnie pod nim, taki wypad na lunch ;) Lubię go podkręcać i kochac się z nim codziennie. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
spoko, jeszcze ci sie znudzi :)) czym się przejmujesz , jest ci dobrze i tyle , zamiast rozmyślać , żeby go nie stracić m ysł o tym co robić , żeby mu było jeszcze leppiej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
to ja też zapytam no nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
kskskddk bardzo dziekuje za dobra rade:-):-):-)szczerze noe moge sie juz doczekac :-) na sama mysl jest mi goraco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko mam pytanko
Buntownik - dziekuje serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
ty buntownik to jesteś ciekawy : za chwilę zostaniesz sama a potem : wszystiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też zapytam
Autorko- życzę ci wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskddk
spoko wpłąc dziesięc złotych na konto i będziemy kwita :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×