Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amberrrosaoeoeoe

JAK MOŻNA myć włosy codziennie?!

Polecane posty

Gość ja tez uprawiam sport
min 4 razy w tyg. po1-1.5h, zawsze sie poce, na glowie tez, a tamta laska, to pewnie przebiegnie 2 metry do autobusu i juz nazywa to bieganiem :O wlosy myje w zaleznosci od zapotrzebowania, co 1-2 dni (jak wygladaja w miare dobrze i mam malo czasu rano, to nie myje). A autorka ma pewnie 3 wlosy na krzyz, gdybym ja nie uzywala suszarki, to musialabym czekac 4-5 h, zeby mi wlosy wyschly (a i tak bylyby pewnie lekko wilgotne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
jaka ja gapa, pisałam o włosach łonowych.Podpaski i tampony też zmieniam dwa razy na tydzień, grunt że oszczędzam wodę.Mam ksywe żydóweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myję i żyje i nie jestem łysa ;) chco przyznam, ze tu troche uciazliwe, szczegolnie zima, kiedy musze rano wczesniej wstawac zeby je jeszcze suszyc etc... a przyznaje, ze kudly mam dlugie... troche sie balam na poczatku, bo tez slyszalam, ze codzienne mycie jest niezdrowe, ale wyczytalam ostatnio (http://pogromcymitowmedycznych.pl/myth/186/codzienne-mycie-w%C5%82os%C3%B3w-g%C5%82owy-niszczy-je/), ze to nie takie pewne, wiec na razie nie zmieniam przyzwyczajen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
Niektórzy wychodzą z założenia "Głowa to nie dupa,nie trzeba myć codziennie":/ Skoro niektórzy lubią walić na kilometr i mieć na włosach tłuszcz z którego można frytki smarzyć to gratuluje:/ ja myje codziennie rano włosy,przed wyjściem z domu;)mieszkam w mieście i czuje jak STRASZNIE ŚMIERDZĄ po całym dniu:/ rada dla tych co muszą myć każdego dnia,zmieniajcie szampony jak najczęściej,bo skóra głowy się przyzwyczaja i kosmetyki zwyczajnie nie działają;) Jestem fanką naturalnych kosmetyków,sama robię sobie kremy do twarzy w domu;)Żadna filozofia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i baranica farbuje włosy
włosy jak są zniszczone farbą i wysuszone można myć rzadziej, ale i tak nie wyobrażam sobie 2 razy w tygodniu generalnie moglabym co 2 myć, lecz lubię codziennie. aha, i mycie 2 razy pod rząd wcale dobre nie jest, fryzjerki tak myją, ale tak naprawdę lepiej szampon szybko ok. 1-1,5 minuty pomasować i spłukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CodziennieNieAleTak2-3Dziennie
Od około 7-8 lat myję włosy 2 - 3 razy dziennie (jestem mężczyzną). Kiedy rano wstaję w żaden sposób nie mogę rozczesać swoich włosów I WYGLĄDAM FATALNIE, muszę je po prostu je umyć i zaczesać (w zasadzie nigdy nie suszę głowy). Nakładam pastę do włosów i wychodzę z domu. Wieczorem przed snem również myję swoje włosy z tej pasty i być może nagromadzonego brudu (nie zastanawiam się nad tym czy włosy są brudne,czy śmierdzą etc. po prostu profilaktycznie je myję - jestem czyścioszkiem ;-) ). Robię tak już od wielu lat, włosy mi nie wypadają, nie mam po kilku godzinach na głowie przysłowiowego smalcu ani żadnych problemów z łupieżem, wysuszoną skórą głowy itd. Moje włosy mają pewnie najczęściej długość około 3-4 cm (po bokach i z tyły trochę mniej). Pozdrawiam tych myjących włosy codziennie jak i tych raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga8888
można. ja mam gęste włosy do łopatek i myję codziennie lub ewentualnie co drugi dzien. ja nie rozumiem jak np latem kiedy jest gorąco można NIE umyć codziennie... od mycia włosy się nie niszczą tylko trzeba o nie odpowiednio dbać nie poszłabym na randke , jakieś wyjscie ze znajomymi itd z włosami nie mytymi w tym samym dniu , wiadomo ,że na drugi dzien już są troche przyklapłe i nie wygladaja tak dobrze jak zaraz po umyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myję włosy codziennie. Nie wyobrażam sobie ich nie myć. Powodów jest cała masa. Moje włosy akurat wypadają mi garściami, gdy mam je nie umyte, poza tym są tłuste i swędzi mnie głowa. Mam cienkie włosy, więc gdy są tłuste wyglądają jakbym ich miała jeszcze mniej (nie pisząc plackowate łysienie;) ) Do tego myję wybranymi szamponami, które mi służą i powodują, że włosy mam mocniejsze, bardziej lśniące i zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak włosy mogą być tłuste po jednym dniu? Laski, idźcie do dermatologa, to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhgfdhf
ja myje włosy co 2 lub 3 dni. Odkąd odkryłam suchy szampon na 3 dzień często go używam. Moja mama myje raz na tydzień i zawsze się na mnie wydziera że po co ja tak często myje włosy. Niestety często je prostuje bo mam sianowarą strukturę włosa i bez tego wyglądam strasznie, no chyba że zwiąże w kok i tak właśnie robię z reguły jak mi się nie chce lub nie mam czasu się nimi zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze myć włosy codziennie, zawodowo trenuję więc to koniecznośc. Fajny jest ten szampon 2 w 1 Seboradin Sport, służy do mycia włosów i jako żel do włosów. Ładnie pachnie, super oczyszcza ciało i skórę głowy, i mam bardzo ładne włosy po nim https://seboradin.pl/pl/34-seboradin-sport,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekter

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/mycie-wlosow-odzywka-zobacz-czy-warto.html

Zasady mycia włosów odżywką. Wiadomo, że nie ma w tym niczego wyjątkowego, ale mimo wszystko ludzie nie wiedzą, jak należy to robić. Warto działać tak, żeby włosy były w odpowiedniej kondycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myję włosy co 2 dzień, ale jak jest lato i upał to uważam, że powinno się myć nawet codziennie, bo w upały dużo się poci i żeby głowa nie śmierdziała to trzeba myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×