Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjshfhsfhjshdfkshfkhfd

NIKT NIE CHCE ZDJĄĆ MI SZWÓW PO OPERACJI ! Ten kraj to dno !

Polecane posty

Gość gość
W Warszawie nie ma problemu ze ściągnięciem szwów , ogłasza się tyle pielęgniarek , wystarczy w google wpisać pielęgniarka warszawa, usługi pielęgniarskie Warszawa i wyskakuje ze 20 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominixos
Dzięki za podpowiedź , wygooglowałem i zamówiłem wizytę na http://pielegniarka-warszawa.pl, Pani w ciągu pół godziny dojechała do mnie i zdjęła mi szwy. Szybko i bezboleśnie. Podziwiam tych , którzy sami sobie pozdejmowali ale z tyłu na nodze raczej nie dałbym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianekkk
I znów forum uratowało mi trochę czasu , kasy i nerwów......albo w odwrotnej kolejności nerwów, czasu , kasy. Miałem problem ze zdjęciem szwów po zabiegu , ja nie wiem co się dzieję… jak zabieg miałem gdzie indziej , to już w innym miejscu jest problem zdjąć szwy? Bez sensu !!! Widocznie dla niektórych problem . Na szczęście miałem fuksa , dzięki temu forum trafiłem na świetną pielęgniarkę , pani Dorota Owczarczyk bez żadnego problemu przyjechała do mnie do Legionowa, szybko i bezboleśnie załatwiła sprawę. Można ? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż z Mińska
Mińsk Mazowiecki 19.12.2017 Byłem zapytać czy zdejmą żonie szwy zostałem poinformowany cyt.brak miejsc czasu nie ma . W lutym nie mieli sprzętu do zszywek (koszt ok.30-50zł ). Być może nie ma nożyczek i pęcety? Może to tylko panie w rejestracji nie mają czasu ? Wesołych Świąt Bożego Narodzenia proszę pań ZDROWYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wycinany pieprzyk na przedramieniu i nie mogłam sobie sama zdjąć szwów. Chirurg (byłam prywatnie i w sumie to sama pytałam co ze szwami) kazał mi przyjść na zdjęcie, więc teoretycznie spoko ale miałam przyjść po 10 dniach czy jakoś tak a pech chciał że szwy mi wcześniej zaczęły zarastać :/ , więc tak próbowałam zdjąć z trudem sama ale jeszcze bardziej pourywałam szwy:P. Ratunkiem dla mnie okazał się weterynarz :), który bardzo szybko je zdjął więc,spróbujcie zadzwonić do weterynarza i zapytać, chwila moment i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem założone metalowe szwy sam obciągami sobie poprzecinałem i wyciągnąłem bolało jak diabli ale dałem radę potem dezynfekcja i po krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka78
Można iść na żywioł i samemu ściągać szwy w domu ale.....ale z własnego doświadczenia wiem , że zdecydowanie lepiej iść i poprosić lekarza albo pielęgniarkę o ich zdjęcie . Jestem z Żoliborza , miałam drobną korektę buźki, robioną na południu Polski i trochę to uciążliwe, aby teraz tam zdejmować szwy bo to wyprawa na cały dzień jak nie na dwa. Szukałam trochę w necie ale po operacji plastycznej nie bardzo ktoś chce ściągać szwy w Warszawie, odsyłają tam gdzie robiło się operację. Miałam trochę szczęścia ponieważ dostałam w końcu od znajomej sprawdzony namiar na panią Dorotę Owczarczyk. Świetna pielęgniarka , bardzo delikatna , jak zauważyłam już przewijał się tutaj adres jej strony http://pielegniarka-warszawa.pl , a teraz i ja mogę z czystym sumieniem potwierdzić jej kwalifikacje i polecić ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianek

Nie opowiadajcie bzdur, nie ma problemu ze zdjęciem szwów tylko ,że  żadna pielęgniarka nie chce się podjąć jeśli są przenoszone i nie dziwię się bo to już zadanie dla chirurga.  Zdejmowałem ostatnio szwy z nogi dzięki linkom znalezionym tutaj i wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Nie mam powodów do marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany opatrunków, szwy polecam Meduse, bez kolejek, miłe Panie pielęgniarki i Pani dr chirurg, dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×