Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buczka45

Biuro rachunkowe - Poznań

Polecane posty

Gość gość

Znalezienie odpowiedniego biura rachunkowego, któremu możemy powierzyć księgowość naszej firmy nie jest łatwe. Dlatego warto rozejrzeć się za odpowiednią firmą, na której można polegać. Jeżeli się za taką firmą rozglądacie to skontaktujcie się z www.mbjbiznes.pl  Są świetnymi profesjonalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księgowy Poznań

No ja mogę polecić biuro FakturTax na Lubeckiego w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolony, kontakt do tego biura dostałem z Poznańskiego Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Poznaniu jak byłem na warsztatach. To właśnie tam prowadził te warsztaty gościu który pracuje w FakturTax i zarazem jest księgowym.wszystko jasno mi wytłumaczył jeżeli chodzi o założenie działalności i formy opodatkowania, poprosiłem go o spotkanie i ofertę.Dla swojej firmy dostałem ofertę 99 zł neto i mam  w pakiecie księgowego oraz doradcę podatkowego. Polecam jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamajkaa

Ja się zdecydowałam na księgowość online, od paru miesięcy mam abonament w tax care, wszytkie sprawy załatwiam online, ciągle mam tą samą księgową, a do tego miałam obawy czy nie będzi tak że za każdym razem kto inny się będzie tym zajmował, dostałam na start darmowe pakiety na kilka miesięcy prawny i IT, przydały się i to bardzo i dzięki temu zaoszczędziłam mnóstwo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochani a ja polecam Biuro rachunkowe Value Bussines ul. Bukowska 116 .Jest małe ale sumienne, dokładne i z wykwalifikowaną kadrą. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, ceny również przystępne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat korzystam z usług biura www.ratium.com.pl. Sama nie dałabym rady prowadzić firmy oraz zajmować się księgowością. Osobiście dla mnie byłoby to zbyt trudne i czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pomocy biura rachunkowego korzystam na bieżąco, ze względu na prowadzoną działalność gospodarczą. Kilka w Poznaniu już przerobiłem, do czasu aż nie trafiłem na Tormot-Consulting https://www.tormot-biurorachunkowe.pl/ . Bardzo profesjonale i rzetelne podejście do sprawy. Swego czasu miałem spory bałagan w rozliczeniach i gdyby nie oni - nie wiem jak bym sobie z tym sam poradził. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Może nie Poznań, ale w Ostrowie Wlkp. (bodajże na Gorzyckiej) jest porządne biuro rachunkowe Marcina Kowalewskiego, które mogę zdecydowanie polecić. Nie ma niestety albo i stety czasu prowadzenia księgowości przy średniej firmie, więc im zleciłam to i na razie nie mam do czego się przyczepić, bo wszystko realizują zgodnie z tym na co się umawialiśmy. Ja raczej bym tak tego nie ogarnęła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Solidną pomoc i fachową obsługę księgową mam w biurze www.atoran.pl. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Życzliwi i przyjemni w kontakcie. Zawsze pomogą w nagłej i nietypowej sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług pani Anny Klupczyńskiej od jakiś kilku miesięcy. Wcześniej korzystałam z sieciówkowego biura rachunkowego na literkę T (nie będę robić mu antyreklamy, bo nawet na to nie zasługują). Pani Anna szybko poradziła sobie z wyprostowaniem ksiąg w mojej firmie i przy okazji doradziła mi w kilku kwestiach związanych z optymalizacją kosztów. Jestem z jej usług bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałam dodać, że pani Anna rzetelnie wycenia swoje usługi. Jak ktoś prowadzi małą firmę jak ja, to ceny ma adekwatne do wielkości biznesu. Tak więc jest tak jak powinno 🙂

Jak ktoś potrzebuje do niej kontaktu to proszę bardzo: https://www.biurorachunkowe-poznan.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 13:15, Gość kamalama21 napisał:

Hancysia dzięki za link! Świetna strona. Co prawda jeżeli chodzi o moją lokalizację czyli Kraków jest ich tylko kilka ale mam nadzieję, że uda mi się spośród nich coś wybrać 🙂

 

W Krakowie mogę z czystym sumieniem polecić Ci Krajową Kancelarię Rachunkową. To biuro rachunkowe zaskoczyło mnie pozytywnie swoim podejściem do klienta. Wychodzą z inicjatywą, są rzetelni i zaangażowani. Dotrzymują terminów, co bardzo mnie cieszy. Poczytaj sobie na ich temat, może to akurat ich potrzebujesz: https://kkr.tax/o-nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×