Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MDR-mama dobra rada

Jaki kombinezon dla rocznego dziecka?Dwu czy jedno częściowy?

Polecane posty

Pytanie jak wyżej, chciałam dwu, mała jeszcze nie chodzi, ale pewnie niedługo zacznie ,do zimy będzie mieć czas, a wyszło tak , że kupiliśmy jednoczęściowy. Dałam 190zł i tak sobie myślę, czy będzie jej się ciężko chodzić, ale przekonało mnie to, że w jednocześć. nic jej nie podwieje,ani nic... Sama nie wiem, a Wy,drogie mamy, jakie macie doświadczenia z tym tematem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
Ja własnie mam tez problem z kombinezonem ;P Córka w grudniu bedzie miec pół roczku i chcialam jej kupic kombinezon jedno czesciowy ale myslalam ze jak pojdziemy na spacerek a juz bedzie siedziec to w jedno czesciowym moze byc jej nie wygodnie. I mysle ze kupie dwu czesciowy spodnie z kurteczka jest chyba praktyczniejszy bo kurteczke moze wynosi jeszcze na drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
Mysle ze ty dla roczniaczka to tez lepszy dwu czesciowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
zcze na dodatek nie chodzi do żłobka to tylko jednoczęściowy moim zdaniem wygodny i praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dylemat , bo taki roczniak z hakiem to już będzie się chciał trochę w śniegu pobawić itd. a wydaje mi sie , ze w jednoczesciowym to cieplo bedzie jednak lepiej trzymane, ale sama nie wiem i boje sie, ze skonczy sie tak , ze prawie 200zl bedzie lezalo w szafie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
a kurtkę na drugi rok? szczerze wątpię przeskok dziecka rocznego na 2-latka jest bardzo duży (mniej więcej z rozmiaru 80 na 92) później dzieci rosną wolniej, ale mnie się jeszcze nie zdarzyło by dziecko nosiło tę samą kurtkę przez dwie zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
hmm.. moze i jedno czesiowy bedzie lepszy tez musze jeszcze sie nad tym dobrze zastanowic :) zeby malutkiej bylo cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
u nas jednoczęściowy super się sprawdził zwłaszcza, że troszkę śniegu było tej zimy, gdy mały już chodził zauważcie jednak, że śniegu ostatnio u nas w Polsce, zimą jak na lekarstwo:O i często kupno kombinezonu okazuje się trochę mało potrzebnym wydatkiem, bo po prostu nie jest przydatny przez większą część zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednoczęściowy jest dobry. Będzie miała cieplutko, przecież jeszcze nie chodzi. Dobrze zrobiłaś, że kupiłaś jednoczęściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
dobrze sie poradzic kogos :) chyba poslucham i klupie jedno czesciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
a jaki rozmiar najlepiej kupic mala nosi teraz 62 myslam zeby kombinezon mial rozmiar 74.. zeby byl na cala zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
może warto poczekać z kupnem na faktyczną zimę? teraz i tak kombinezonu małej nie założysz, a gdy pojawi się pierwszy śnieg, to i mała będzie większa więc łatwiej będzie dobrać rozmiar, a poza tym w grudniu to już są wyprzedaże i można upolować coś dużo taniej;) moja córeczka ma dopiero 7 miesięcy i już 72 cm, jest bardzo długa zatem do zimy na pewno jeszcze urośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
myślę, że skoro Twoja będzie mieć w grudniu 6 miesięcy, to lepiej wziąć 74 żeby starczył do końca zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
dzieki bardzo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
jedno czego należy unikać w kombinezonie, to polar od wewnątrz:O po prostu nie sposób założyć dziecku coś takiego nie wiem kto wpadł na pomyśl by kombinezon od wewnątrz miał polar:O totalna porażka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia2012
O DZieki zA wsazówke bede na to zwracac uwage. ale co ogladam kombinezony to praktycznie kazdy ma polar od wewnatrz..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w czym polar
przeszkadza? Zakladasz rajstopki body z dlugim rękawem cienką bluze i kombinezon. Ja bym kupila jednoczęsciowy na sanki i zabawy na sniegu a do tego jeszcze osobno kurtka np na zakupy albo podróże samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkow
My mamy dwuczesciowe i do tego osobno kupilam po jednej kurtce dla kazdego ,jak pamietam po starszych to nie chcieli mi sie pakowac w jednoczesciowe i byl codziennie dramat,poza tym nie zawsze zima jest tak zinmo zeby zakladac kombinezon wystarczy kurtka i polarowe spodnie(plus rajstopki i cos do przykrycia oczywiscie)jak dolozysz do tego spiwor do wozka to robi sie masakra .wiec moze kup fajny zestaw dwuczesciowy na all i bedziesz miala z glowy cala zime w kazda pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
tego ile moje dziecko się napłakało przy wkładaniu go do kombinezonu z polarem od wewnątrz nie zapomnę do końca życia:O synek miał 4 miesiące, gdy teściowa kupiła mu ten kombinezon i za chiny nie można było go do niego włożyć, bo polar blokował poślizg i musiałam dziecko wkładać na siłę:O w końcu odpuściłam i kupiłam drugi kombinezon, który od wewnątrz miał ortalion i nie było najmniejszego problemu z włożeniem dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka który jes
nie no, kurtka to wiadomo, swoją drogą - musi być, bo jak wspominałam wcześniej może być i tak, że okaże się iż kombinezon w zimie nie będzie potrzebny wcale, bo nie będzie śniegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla polroczniaka kupilam dzis kombinezon z nozkami i rekawiczkami odpinanymi. stawiam ze dlla lezacego dziecka to wygodniejsze, bo grube ubranka jako dwuczesciowe nachodza na siebie i moga uwierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
Mnie sie strasznei podobaja kombinezony w Mivo Kids. Zreszta te marki Remia sa naprawde bardzo polecane, zreszta ze względu na swoją dobra jakośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się kupić mojej Zosi kombinezon jednoczęściowy i zamówiłam w sklepie internetowym blumore.pl. Wydaje mi się, że bardziej chroni przed wiatrem czy mrozem i jest praktyczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna reklama sklapu??? A mój roczny synek nie ma kombinezonu :) Na spacer spodnie, skarpetki cienkie i grube, cienki kocyk i śpiworek, body, kamizelka, kurtka, golf(szalik) na szyję, czapka (jeszcze nie taka zimowa, raczej jesienna). A do auta (czyli cel: rodzina, sklep)- spodenki, skarpetki (cienkie i grube), golfik na szyję,bod, ykurtka, czapka.. w aucie czapkę zdejmuję.. gdy zimno to na 5 minut przykrywam nóżki kocykiem. _ Taka jest temperatura, że dziecku nic pod spodnie nie ubieram, to i w kombinezon go pakować nie będę. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×