Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga1987

mam problem

Polecane posty

od 2006 roku otrzymuje alimenty na córke w kwocie 200zł. to niewiele biorąc pod uwage to że córka chodzi już do drugiej klasy i w maju będzie miała komunie świętą. chce podwyższyć alimenty ale niestety mam problem z napisaniem uzasadnienia. wiadomo że potrzeby finansowe dziecka znacznie wzrosły ale nie mam żadnych dowodów potwierdzających je. nigdy nie zbierałam żadnych paragonów za książki czy też ubranka a jest to potrzebne do wniosku :( poza tym nie wiem także ile zarabia ojciec dziecka i czy wogóle pracuje. wiem jednak że jest zdrowy,ma wszystkie ręce i nogi i może płacić. chociażby też dlatego że wogóle sie nią nie interesuje. ja niestety straciłam prace i jest mi teraz ciezko poniewaz wynajmuje mieszkanie wspólnie z mama. ona niewiele zarabia wiec ledwo nam starcza pieniedzy. JAK MOGŁABYM NAPISAĆ TO UZASADNIENIE BEZ DOWODÓW O WYDATKACH NA DZIECKO? jeśli ktokolwiek mógłby mi poradzić jak mam to napisać było by fajnie. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhghyuu
Nie powinaś mieć żadnych problemów z podwyższeniem alimentów.! Ja na trzylatka miałam zasądzone 400 zł ojciec dziecka nie pracował , Początkowo miałam zasądzone 300 zł utrzymtwali mnie rodzice,mieszkałam z nimi .Miałam wyliczyc koszty utrzymania dziecka ,nie wiedziałam jak to zrobic i w sumie policzyłam to tak.Dochód moich rodziców, ilośc osób w gospodarstwie domowym , wypisałam wszystkie koszty jakie są ponoszone czyli prąd, woda, czynsz za mieszkanie i to podzieliłam na wszystkich domowników .Następnie wyliczyłam wydatki na dziecko ,czyli ubrania buty, żywnośc, środki czystości ,zabawki,lekarstwa itd Wnosiłam o 500 zł dostałam 400 . Dziś syn ma 8 lat ojciec go nie odwiedza a ja już nie pdwyższam alimentów,radzę sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhghyuu
aha ! też nie miałam żadnych paragonów,nawet nie były potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhghyuu
I jeszcze jedno ! Wpisz w google -wniosek o podwyższenie alimentów wzór z tym tojuż sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×