Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dxfsdjyfdkk

******* czym przykrywać do snu 1,5 roczne dziecko?? ****

Polecane posty

Gość dxfsdjyfdkk

temperaura w pokoju 23 st, nad ranem 22. Przykrywam kocykiem, ale nie wiem czy nie jest za zimno. jak przykrywam kolderką to jest spocona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxfsdjyfdkk
zapomnialam dodac, ubrana jest w bodziaka z dlugim rekawem, przewiewne spodenki i skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookoflooks
cienka kolderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxzzxcvbnmm
ja moja (11 m-cy) przykrywam kocykiem a jak jest w nocy chlodniej, to narzucam jej na nozki moja koldre (spimy razem :D ) I tak mala wiercipieta sie rozkopuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxzzxcvbnmm
a ubrana jest tak jak Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxfsdjyfdkk
nie poci się przy tym? jak mojej narzucę kołderką to od razu jest mokra. chyba pozstanę przy kocyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalova
Ja pakuje dzieko w spiwor. Jakbym dala koc albo koldre, to by sie raz dwa rozkopala. W pokoju ma 18 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szook
Rozpierdalaja mine te wasze tematy. Inaczej przykrywasz 1,5 roczne dziecko niz roczne? Ni! no wlasnie wiec przykryj tak jak przykrywalas pol roku temu. Trzeba najpierw troche pomyslec przed zadaniem banalnego pytania. Ale coz odpowiem be wzgledu NA wiek przykrywaj dziecko take jak siebie przykrywasz. Wychowanie dziecka to naprwde nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę studentę
Strasznie gorąco w domu macie. Jakbym miała 23 stopnie to bym nie zasnęła chyba:P Nie dziwne, że się dziecko poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół roku temu było ciepło to
raczej nie musiała o to samo pytać i raczej nie będzie przykrywać tak samo jak w lato 🖐️ a między pół rocznym a półtora już jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szook
Ale nie jesli jest taka Sama temp. Za miesiac bedzie troszke chlodniej to Co nowy temat? W styczniu nastepny potem jeszcze marzec i czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas temp 21 stopni
zakladam spiworek ferreti z rekawkami, pod to body i polspiochy,bo strasznie się rozkopuje, nie jest spocona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją przykrywam kołdrą, ale się rozkupuje i śpi na tej kołdrze, więc w nocy nakrywam ją kocykiem cienkim, ale też się rozkopuje, więc wtedy już jej nie przykrywam niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obniż temperaturę do spania
u nas stała temperatura to 19-20 stopni i taka utrzymuję również do spania, dodatkowo wietrzę przed spaniem pokoje. Moje dzieciaki w tym wieku miały lekki kołderki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 st. w domu? sama bym się pociła jak szczur, wiem co kto lubi, ale taka temp. jest niezdrowa optymalna 19-21st. odkąd moje dziecko skończyło 6m. jest przykrywane kołderką ps. a jak się rozkopuje to znaczy że ma za gorąco, zmniejsz temp. w domu to zobaczysz czy sie rozkopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×