Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysłów brak

Co kupić mężowi na 35-te urodziny ?

Polecane posty

Gość pomysłów brak

Kobiety poratujcie,macie jakieś fajne pomysły co mogę kupić ? Jeśli tak to poratujcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaratrak
to zalezy co ma, czym się interesuje, lub czegomu brakuje;) Możesz mu kupic fajny zegarek, albo jakąś markową koszulę w jego guście. Jak kupisz sobie sexy bieliznę i w nią ubierzesz się, też powinien być zadowolony, ja bym był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labus
Mlodszy odbyt bo ma dosc twojego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Przerabiałam już tradycyjne prezenty : Koszule,swetry,krawaty,perfumy,kosmetyki,paski... W dodatku mój mąż kupuje sobie mnóstwo rzeczy na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu voucher na jakąś
fajną rozrywkę typu quady czy drifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiegość
kup mu jakieś porządne perfumy, tylko takie na prawdę porządne a nie adidasa za 80 zł. Polecę np. versace pour homme, ale najlepiej zajść do sephory i powąchać co się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdhvbbyfb
Czym się interesuje? Ma jakieś pasje, co lubi? Może o czymś wspominał, co chciałby miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Perfum to on ma więcej niż ja- dokładnie 14 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu voucher na jakąś
no to do kina go zaproś i na kolację albo dzieci - jeśli są - sprzedaj komuś na noc - zrób romantyczno erotyczny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama :)))
voucher na skok na bungee, albo ze spadochronu, lot samolotem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Przykre czy nie tak jest i zamiast iść po najniższej linii oporu i kupić coś byle by było (a mogłabym tak) to wolę popytać :-) zawsze ktoś coś może podpowiedzieć :-) Zegarków mój mąż ma kilka zresztą on lubi dobre zegarki a ja aż takiej sumy nie chcę wydawać. Portfel niedawno sobie kupił. ;/ I takim sposobem sprząta mi wszystkie możliwe pomysły na prezent sprzed nosa. Sam sobie mnóstwo rzeczy kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
cos z muzyki? .... jezeli oczywiscie nie jest typem, co ma cala muzyke w telefonie ;) wycieczka: mala wycieczka, chocby na weekend, w jakies pobliskie miejsce, ale urocze, gdzie bylyby jakies przyjemne lokalne atrakcje, typu regionalne jedzonko, hotel moze jeakis przytulny, historyczny, dobra restauracja, jezeli to jakies wieksze miasto, to moze kino albo teatr. w dlugoletnich zwiazkach kupowanie prezentow rzeczowych staje sie przwie niemozliwe, bo ludzie sobie sami na biezaco wszystko kupuja .... takze bardziej niespodziankowe i atrakcyjne sa sprawy typu rozrywki, wyjazdy. albo, jezeli masz talenty kulinarne, to jakas super-hiper kolacja z b. diobrym jakosciowo jedzeniem (pod jego gust) i ekstra winem ? .... jezeli on takie cos docenia. ja np. ostanio na meza urodziny wywiozlam go w niedalekie miejsce gdzie mozna wukupic taki dwugodzinny rejs kutrem w celu ogladania aktywnosci delfinow :) a potem zjedlismy obiad w jakiejs tam knajpce z lokalnymi morskimi jedzonkami i pojechalismy do domu. nic to wielkiego, nawet jakos tam specjalnie romantycznego, ale oboje lubimy takie zwyczajne, niedalekie wycieczki w celu podziwiania piekna tego swiata, na kasie nam nie zbywa, wiec przylo milo i sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
żyjąc w kiluletnim związku pomysły się wyczerpują i najlepiej postawić na rozrywkę. dzieci do babci, cioci, czy znajomych i porwać gdzieś męża, albo zadbać o jego rozrywkę - zależy co lubi. w sumie mądrość kobiet polega podobno na tym, żeby dać facetowi święty spokój od święta ;) więc może wolałby wieczór z kolegami w pubie, albo w domu z kateringiem od Ciebie ;) myślę, że dobrym pomysłem jest piersióweczka z dobrą whisky i pozwolenie na wyjazd na ryby z kolegami. ale może mało jeszcze znam mężczyzn... ;) najlepiej jakby się tu wypowiedzieli właśnie przedstawiciele męskiego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwqwe
Kup mu strapona, podczas wręczania jego mina będzie bezcenna. Na pewno nie zapomni takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
sztuczną pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę co ja ostatnio
kupowałam mężowi, z tego co pamiętam: -stolik pod laptopa -porządną torbę na laptopa (jest informatykiem) -srebrną bransoletkę pancerkę, przy następnej okazji kupiłam do tego łańcuszek na szyję -matę masującą do samochodu, świetna sprawa, zwłaszcza że mąż dużo jezdzi -maszynkę elektryczną do golenia -alkomat -perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleBB7

Każdej kobiecie i żonie polecam kupić Fife19 z media expert - niesamowita gra w przystępnej cenie a faceci to kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golem

Fifa jest najlepszym prezentem na kazda okazje! media expert super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555
Dnia 18.02.2019 o 19:33, Gość LittleBB7 napisał:

Każdej kobiecie i żonie polecam kupić Fife19 z media expert - niesamowita gra w przystępnej cenie a faceci to kochają :)

Nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belo

no a ta nowa odsłona co teraz jest w media expercie to warta kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×