Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łukasz31

co powiedzieć, jak się zachować

Polecane posty

Gość łukasz31

Mam pytanie do Was kobiet. Powiem o co mi chodzi, jestem w trakcie rozwodu z żoną, złożyłem pozew czekamy na termin rozprawy. Nie jest to jakaś decyzja pochopna, po prostu wspólna po roku że jednak nie ma to sensu. I tu pojawia się pytanie i to nie jedno. Jakie szanse ma w waszych oczach facet po rozwodzie i drugie pytanie jeżeli kogoś spotkam, bo chcę ułożyć sobie na nowo życie to nie wypale tej osobie jak filip z konopi słuchaj rozwodzę się, ale z drugiej strony nie chcę też tego ukrywać żeby nie czuła się jakoś oszukana. A z trzeciej strony czy nie pomyśli sobie że po prostu szukam kogoś na boku? I jak tu być mądrym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze takie dylematy to raczej domena kobiet. Powiem tak, najpierw kogoś znajdź a potem będziesz myślał. Zazwyczaj najwłaściwsze są najbardziej oczywiste zachowania, po prostu mów prawdę :) Zresztą rozwód to nie jest jakaś skomplikowana operacja trwająca pół wieku, możliwe że zanim zaczniesz na nowo "układać" sobie życie, będziesz już po. Ja raczej martwiłabym się o to czy i kiedy znajdziesz kobietę z którą będziesz chciał spędzić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A może najpierw się rozwiedź, a później poszukaj unikniesz podejrzeń, no chyba że zamierzasz rozwodzić się kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
wiem, i tu jest ten problem jak spotkać tą mądrą, ale ten temat już biegnie w innym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
wiesz "ryba15" mam nadzieje że do końca roku będę już po, ale to co mam się zamknąć na ludzi, wiem że nie jest łatwo spotkać tą drugą połówkę. Wiesz wewnętrznie mam wszystko po układane, tylko inne oficjalne rzeczy są w toku. Nie chciałbym odrzucać czegos co może się okazać czymś wyjątkowym, o ile coś takiego na mnie "spadnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
To jak spadnie to się nie broń. Raczej niczego nie ukrywaj bo nikt nie lubi być oszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
i nie będę ukrywał uważam że zawsze lepsza jest gorzka prawda niż piękne kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
No to powodzenia na "na nowej drodze życia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
nie dziękuje, mam nadzieje że nowy rok zacznę już z "czystą kartą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za gośc
jeszcze sie nie rozwiódł a juz sie martwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×