Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bół kregosłupa..

Masaż w Krakowie- gdzie??

Polecane posty

Gość gość
Jeśli masaż kręgosłupa to ja bym się na Twoim miejscu do fizjoterapeuty wybrała a nie zwykłego masażysty. Polecam Ci RehaPro w Krakowie na Senatorskiej. Tam pomogą twoim plecom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkint
Mnie pomogły fizjoterapeutki z Be Active. Mają gabinet na Zagrodzkeigo, to na klinach w Krakowie. Szefowa jest po osteopatii więc efekty mega. szczegóły można sprawdzić na www.rehabilitacja-beactive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie to tylko Be Active. można zapisać się przez ich stronę www.rehabilitacja-beactive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli Kraków nie wyczerpie waszych oczekiwań, wybierzcie się do jednego z najlepszych SPA w Nowym Sączu - Yasumi i spróbujcie masażu na 4 ręce - moc doznań, wspaniały relaks... Szczegóły https://nowysacz.yasumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli Kraków nie wyczerpie waszych oczekiwań, wybierzcie się do jednego z najlepszych SPA w Nowym Sączu - Yasumi i spróbujcie masażu na 4 ręce - moc doznań, wspaniały relaks... Szczegóły https://nowysacz.yasumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleciłabym tego masażyste: http://masazkrakow.business.site/ dojeżdża także z łóżkiem. Byłam u nie na kilku masażach i plecy mi puściły, miałam bardzo spięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja87889
Byliście kiedyś na masażu tajskim? Mega sprawa naprawdę, polecam się przejść na takim masaż, jak jeszcze nie mieliście okazji, w Krakowie przy. ul. Krowoderskiej 52 znajdziecie taki gabinet masażu - http://www.thaisun.pl/pl/salony/salon-krakow-centrum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taraamo
Zdecydowanie tak, moim zdaniem też wygrywa Tajski Masaż http://www.tajskimasaz.pl - rewelacyjnie się relaksuję. Przypominają mi się też wakacje, chyba nie ma nic przyjemniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam masażystów z www.masazkmb.pl mi pomógł pan Michal, profesjonalnie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam masaż gorącymi kamieniami bo najbardziej mnie relaksuję. Jak mam czas to najczęściej odwiedzam salon piękności "NATURALNIE PIĘKNA w Krakowie na Pilotów. W salonie możemy się zrelaksować i oddać się w ręce Pan i przeprowadzić szereg zabiegów upiększających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam masaż z dojazdem do domu. Aktualnie korzystam z usług Tao masażu i czuję dużą poprawę samopoczucia, wszystkie napięcia odpuszczają. Dodatkowo w ofercie są masaże orientalne, które mają podłoże duchowe :) profesjonalne i bardzo miłe podejście do klienta. Kontakt telefoniczny: 511616182, mają też stronę: taomasazu.pl. Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie w Krakowie to najlepiej jest w www.naturalnie-piekna.com. Ja tam chodzę na masaż gorącymi kamieniami i na depilację woskiem. Zawsze jestem zadowolona i zrelaksowana po całym tygodniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecająca zadowolona
Ja polecam panią Bernadete. Przyjmujena czerwonych makach. Na pierwszym spotkaniu po pomacaniu moich pleców powiedziała, że na pewno mam bóle głowy i problemy z oddychaniem. Wszystko się zgadzało i po serji masaży ustąpilo. Teraz chodze do niej raz w tygodniu i nie pamiętam o bólach głowy. Jeśli się nawet pojawi jakieś napięcie w tygodniu to tym jednym masażem je niweluje. Podam jej numer tel 607 332 331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Krakowianka
Ja z przyjemnością wracam do Mercure Racławice Dosłońce. Fajna alternatywa na wypad za miasto i doskonałe miejsce, aby zadbać o siebie. Ja zawsze korzystam z oferty rehabilitacyjnej, aby usprawnić swoje ciało i wzmocnić mięśnie kręgosłupa. Dla urozmaicenia warto również zapoznać się z egzotycznymi masażami z zakątków świata lub poprawić stan swojej skóry gabinecie kosmetycznym. Smaczne jedzenie i duża przestrzeń dla najmłodszych. Myślę, że każdy kto tylko ma ochotę oddalić się od Krakowa, znajdzie tu coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto odwiedzić krakowskie Studio Masażu Dewi, kiedyż narzeczony przygotował dla nas taki rocznicowy, bardzo intymny i wyjątkowy wieczór tylko we dwoje. Udaliśmy sie do Studia Dewi na masaż Tantryczny. Oj nie da sie tego opisać, to trzeba przeżyć na własnej skórze, ale tak pobudzona, tak zrelaksowana i naładowana miłością nie czułam się w życiu. Ludzie mylą go z masażem erotycznym...to nie ta teoria, warto poczytać o masażu tantrycznym ... polecam każdemu...potem kolacja i kwiaty już nie zrobiły na mnie takiego wrażenie, ale wieczór był niesamowity http://studiodewi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek564
Zgadzam się, też byłem jakiś czas temu na masażu tantrycznym w studiu Dewi i szczerze polecam bo to niezwykłe doświadczenie. Tak się zrelaksowałem i jakość samego masażu godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, jak masaż to bezapelacyjnie Studio Dewi. w wielu miejscach by łam,ale tu nie tylko masazystki rewelacyjne maja ale i atmosfera sama w sobie jest wyjątkowa. Świece, muzyka, wystrój...to wszystko sprawia, że się człowiek prawdziwie wycisza, uspokaja, relaksuje. To bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam polecam Salon Sensuality- Studio pięknego ciała przeniesione teraz na Żabiniec. Masaż najlepszy na jakim byłam od poczatku do końca rewelacyjny relaks! Prawie 2 godziny Skorzystałam z Lomi lomi I przez kilka kolejnych dni czułam sie bardzo pozytywnie i zrelaksowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniciakk
Dewi znam ale nie wiem czy słyszeliście że 4 grudnia otwierają nowe studio masażu Unity Point? Druga strona rynku, ulica Metalowców. Chce się przejśc, pewnie na otwarcie będą jakieś atrakcje, może zniżki...ale zaciekawiła mnie oferta masażu tantrycznego na cztery ręce czy tantra unity - jednośc par...akurat coś na rocznice naszego slubu www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuniuszka

Aniciakk i jak bylas na otwarciu :D? bo ja bylam 🙂 swietnie bylo 😄 no i juz termin na tantre ustalony 😄 najpierw ide sama na violet a potem po swietach wybieramy sie na unity z mezem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Do tego Unity Point też się przeszłam, głównie z ciekawości - i zdziwiłam się jak było w porządku. Wiecie wiadomo czasami stereotypy itd. Ale warto się wybrać na taki masaż tantryczny i przekonać się na sobie, nie wierze żeby ktokolwiek żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość, Gość

Ja polecam rewelacyjnego masażystę Pana Piotra, ma znakomite wyczucie, indywidualne podejście do Klienta i wieloletnie doświadczenie. Swego czasu przyjmował w Prokocimiu, jak znajdę nr tel. to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasunia

oj dziewczyny pisza prawde 😄 tantra w studio dewi to mistrzostwo - w zyciu chyba sie tak dobrze nie czulam jak po tym masazu ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia

Może nie Kraków, ale ostatnio z przyjaciółką przez przypadek trafiłyśmy na wyjeździe integracyjnym do hotelu Dosłońce, jest to hotel ok. 40km od Krakowa. W hotelu pracują balijki, które wykonują wspaniałe masaże balijskie, z których właśnie skorzystałyśmy.. Często chodzimy na masaże do różnych salonów, ale to było coś na prawdę wartego uwagi, nie był to zwykły masaż relaksacyjny, ale mocniejszy masaż, dużo ucisków, ale nie tylko głaskanie... Na pewno wrócimy do tego hotelu, ze względu na to spa i świetne masażystki.. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja

dla mnie nie ma lepszego Studia masażu jak Dewi. Piekne wnętrze, nastrojowa muzyka, profesjonalne masażystki. Dla mnie raj http://studiodewi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodem

Mnie się też bardzo podoba w Studio Unity Point, moje dwa ulubione miejsca na mapie Krakowa i na prawde profesjonalny masaz www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libella
Dnia 26.01.2019 o 14:11, Gość kakaja napisał:

dla mnie nie ma lepszego Studia masażu jak Dewi. Piekne wnętrze, nastrojowa muzyka, profesjonalne masażystki. Dla mnie raj http://studiodewi.pl/

masz rację , potwierdzam jak w Krakowie to tylko Studio Dewi. Od dawna do nich chodze i na masaż klasyczno - relaksacyjny, lomi lomi, no i tantra. w końcu się odważyłam , nie do opisania wrażenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zender

Potwierdzam jesli chodzi o masaz Unity Point, mam blisko, bardzo profesjonalne masażystki. Podoba mi się www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×