Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bół kregosłupa..

Masaż w Krakowie- gdzie??

Polecane posty

Gość gość
Jak mam taka potrzebe to zwykle chodze do pani Magdy Brunagel, taki masaż może nie jest jakiś mega przyjemny, bo wiadomo jaka siła idzie na spięte mięśnie, ale po masażu uczucie jest niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiczkaDe
Ja też zastanawiałam się nad masażem. Miałam takie kłopoty z barkiem że czasami nie mogłam podnieść ręki do góry tak mnie rwało a w pracy muszę być sprawna bo jestem fryzjerką. Klientka mi poleciła Fizjomed jak się żaliłam i marudziłam przy pracy :) Nie tylko prubują pozbyć się bólu ale przede wszystkim szukają przyczyny. Dobrzy specjaliści fizjoterapeuci i lekarze także obsługa kompleksowa :) Pare spotkań i wszystko wróciło do porządku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiczkaDe
Ja też zastanawiałam się nad masażem. Miałam takie kłopoty z barkiem że czasami nie mogłam podnieść ręki do góry tak mnie rwało a w pracy muszę być sprawna bo jestem fryzjerką. Klientka mi poleciła Fizjomed jak się żaliłam i marudziłam przy pracy :) Nie tylko prubują pozbyć się bólu ale przede wszystkim szukają przyczyny. Dobrzy specjaliści fizjoterapeuci i lekarze także obsługa kompleksowa :) Pare spotkań i wszystko wróciło do porządku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArlettDe
Ja też zastanawiałam się nad masażem. Miałam takie kłopoty z barkiem że czasami nie mogłam podnieść ręki do góry tak mnie rwało a w pracy muszę być sprawna bo jestem fryzjerką. Klientka mi poleciła Fizjomed jak się żaliłam i marudziłam przy pracy :) Nie tylko prubują pozbyć się bólu ale przede wszystkim szukają przyczyny. Dobrzy specjaliści fizjoterapeuci i lekarze także obsługa kompleksowa :) Pare spotkań i wszystko wróciło do porządku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiczkaDe
Ja też zastanawiałam się nad masażem. Miałam takie kłopoty z barkiem że czasami nie mogłam podnieść ręki do góry tak mnie rwało a w pracy muszę być sprawna bo jestem fryzjerką. Klientka mi poleciła Fizjomed jak się żaliłam i marudziłam przy pracy :) Nie tylko prubują pozbyć się bólu ale przede wszystkim szukają przyczyny. Dobrzy specjaliści fizjoterapeuci i lekarze także obsługa kompleksowa :) Pare spotkań i wszystko wróciło do porządku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszz29
Jeśli szukacie rewelacyjnego SPA czy innej formy relaksu to osobiście polecam niesamowitej jakości Salon masażu w Krakowie. Mowa tutaj o Studio Dewi które ostatnio odwiedziłem, http://salondewi.pl/ rewelacyjne Panie mnie obsłużyły ! Świetne podejście do wykonywanej pracy, masaże bardzo relaksujące, świetna obsługa, wszystkie zachcianki spełnione, jak ktoś jest w Krakowie to polecam odwiedzić, rewelacyjne miejsce, a masaż Tantra to coś cudownego w ich wykonaniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażysta Paweł - Kraków : tel -575 277 960 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Moonlight. Wspaniałe miejsce, gdzie można się zrelaksować. Masaż bardzo mi pomógł i czuję się jak nowo nagrodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie wyszkolony personel. Masaże wszelkiego rodzaju , naprawdę warto skorzystać. Zabieg na twarz w połączeniu z masażem to poezja, czysty relaks i przyjemność. Jeśli ktoś ma potrzebę "odcięcia się" i zrelaksowania to MoonLighSPA jest idealnym miejscem. Ładnie, przyjemnie, miło i profesjonalnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla poszukujących masażowego odprężenia prawdziwą przyjemnością jest znaleźć się w fachowych rękach personelu z Moon Light. Przyjemne, ładnie urządzone wnętrze, sympatyczna obsługa, duży wybór masaży do wyboru i rozsądne ceny to zalety tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ul.Długiej jest ok i tutaj można w miarę skutecznie pozbyć się problemów z kręgosłupem.Warto skorzystać z usług takich fachowców.Moonlight spa,to naprawdę się sprawdza i warto tutaj naprawiać swój kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moonlightspa .Bardzo fajne miejsce na odprężenie się . Wspaniałe miejsce! Przeurocza i profesjonalna obsługa. Panie bardzo starannie i dokładnie wykonują zabiegi, zrelaksowałam się w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku bólu kręgosłupa nie polecam masaży, a terapię manualną u Fizjoterapeuty. Ja chodzę do Fizjomedu w Krakowie. Chodziłam na masaże do różnych kosmetyczek - nic nie dawały, byłam tez w kwietniu w Lądku Zdrój na wczasach sanatoryjnych (mojemu mezowi wojskowemu sie nalezaly, to pojechalam) i mialam tam lecznicze niby masaze (cala serię przez 2 tygodnie) i tez nic nie daly. Tylko terapia manualna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moonlight spa najlepsze spa jakie znam. Miło, przytulnie z profesjonalnym podejściem do każdego z osobna. Można poczuć się jak królewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maki185
Moonlight spa to wyjątkowe miejsce na relaks. Indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu czujesz ,że jesteś wyjątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka M
Najlepsze miejsce na masaż to moonlight spa. Super podejście i dobrze wykonany masaż. Jestem zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi777
Gorąco polecam moonlight spa. Świetny salon masażu. Można się bardzo miło zrelaksować, odpocząć, odprężyć. Ludzie pracujący tam bardzo dobrze wykonują masaż i są bardzo mili. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Szycha
Polecam moonlight spa, do którego dostałam w prezencie pakiet od mojego męża. Jestem bardzo zadowolona i zrelaksowana. Miła obsługa oraz profesjonalne podejście. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże  Kraków Częstochowa
Hej, witam serdecznie, mam nadzieję że mój anons zwróci Twoją uwagę. Od niedawno mieszkam w Krakowie, zajmuje się masażami zawodowo od kilku lat. Wykonuje masaże relaksacyjne relaksacyjno - erotyczne tantryczne - masaż całym ciałem Jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet. Tak tak dyskryminacja, no niestety mogę trochę pogrymasić w mojej dziedzinie :) Zadzwoń do mnie chętnie udzielę Ci wszystkich szczegółów. Masaże mogą być pełne bądź nie. To ty decydujesz co ma się wydarzyć. Na razie jeszcze nie posiadam stacjonarnego salonu w KRK jeśli jednak bywasz w okolicach Częstochowy tam takie miejsce posiadam. W Krakowie jestem dostępny od poniedziałku do piątku 18-23, w Częstochowie pracuje w weekendy. Zalecam kontakt dzień wcześniej. W Krakowie na razie jedynie dojazd do Ciebie ze stołem i olejami do masażu Pozdrawiam Cię cieplutko. masazekrk1990@wp.pl 605689194 https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowy-prezent-dla-ciebie-CID619-IDlrhIa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homerehab
Szukasz profesjonalnego masażu w Krakowie? #masażkraków #homerehab #masażmobilnykraków www.homerehab.pl HomeRehab masaż mobilny Kraków – przeniesie profesjonalny salon masażu do Twojego domu. Jeżeli cenisz sobie prywatność i swój czas to jesteśmy właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą masaży z dojazdem do domu oraz miejsca pracy na www.homerehab.pl – masaż mobilny Kraków MASAŻYSTA DOJEŻDZA DO TWOJEGO DOMU, SZEROKA GAMA ZABIEGÓW, WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI, MASAŻE RELAKSACYJNE, REHABILITACJA Masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż ujędrniający twarzy, szyi i karku, wizyta fizjoterapeutyczna (opcjonalnie – kinesiotaping, porady dietetyczne, ćwiczenia rehabilitacyjne), kinesiotaping, antycellulitowy masaż bańką chińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek1973
Jeśli masaż w SPA to nie wiem.... ale jeśli chodzi o leczeniu bólu kregosłupa i stawów to zdecydowanie polecam www.rebalance.pl i mgr Starzyk Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaz krakow homerehab polecam, zerknijcie na ich strone bo dojezdzaja do klientow, super oblsuga! http://homerehab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przyjeżdża masażysta z Reha Expert - http://rehaexpert.com.pl . Masaż leczniczy kręgosłupa kosztuje 100 zł, a w pakiecie jest jeszcze taniej. 60 min w ich rękach i czuję się jak nowo narodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surfując po internecie natrafiłem na ogłoszenie: "Witam :-) Mam na imię Valentyna, mieszkam w Krakowie i w moim gabinecie masażu wykonuję: masaż klasyczny, leczniczy, sportowy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańkami chińskimi, stóp lub dłoni, prostaty, tkanek głębokich, drenaż limfatyczny... przy kojącej muzykoterapii. Od 14 lat jestem dyplomowaną masażystką i masaż jest dla mnie pasją, którą stale rozwijam. Zapraszam do rezerwacji terminu telefonicznie 572 523 143 w godzinach od 10.00 do 21.00 przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli nie odbieram telefonu to znaczy, że jestem zajęta. Pozdrawiam Wszystkich zaglądających na moje ogłoszenie". Po fachowym, niesamowicie odprężającym, godzinnym masażu postanowiłem polecić masażystkę każdemu mieszkańcowi Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaHomerehab
Ktos tutaj u gory polecal juz, ale ja tez musze to napisac, ze Masaz w Krakowie - Homerehab z dojazdem, to najlepsza dotad opcja jakas spotkalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie na masaz z happy endem dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×