Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bół kregosłupa..

Masaż w Krakowie- gdzie??

Polecane posty

Gość gość
Ja korzystałam już wiele razy z masażu u Pani Izy. Bardzo profesjonalna i miła fizjoterapeutka. Mogę polecić z czystym sumieniem www.fizjo-odnowa.pl jeśli ktoś z Was jest zainteresowany. Dojeżdza do domu, więc nawet nie trzeba się ruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie tylko i wylacznie www.studioangel.pl ;) bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta W
Bardzo polecam salon masażu ajurwedyjskiego Maha Punye na ul. Ruczaj, www.mahapunye.com Wyjątkowo dobry masaż i cudowna atmosfera wokół. Polecam Panią Paulinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekssgh
Ja od siebie z czystym sumieniem mogę polecić Ci to studio w Krakowie – www.salondewi.pl . Profesjonalny personel, który przede wszystkim zna się na tym co robi. Masaż tantra w ich wykonaniu jest genialny. Często można trafić u nich na różne promocje, co jak dla mnie, jest dość sporym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewlonka
Ja bardzo lubię masaże i często z nich korzystam (też z konieczności - tak mi zaleca lekarz). Wypróbowałam już wiele salonów masażu, z których najlepszy wydaje mi się ten: http://adrian-masazysta.pl/. Pan Adrian jest świetnym masażystą, który doskonale wie jak rozluźnić wszystkie mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaMarcinM
My z mężem korzystamy z masażu z dojazdem do domu. Jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu na wizyty w gabinecie czy SPA. Od 3 lat systematycznie korzystamy z usług Krakowskiego Centrum Masażu. Masaż i zabiegi na ciało są rewelacyjne, ja polecam masaż gorącą czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiłka
Ja słyszałam wiele pozytywnych opinie na temat tego salonu na Głowackiego http://krakow.yasumi.pl Maja tam różne rodzaje masażu, nawet z gorącymi kamieniami! Zresztą warto sobie ceny choćby porównać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam masażystke wykonującą prywatnie masaże :) Pani Bernadetka jest osobą niewidomą świetnie czuje pod swoimi palcami napięcia mięśni. Bywam u niej regularnie i od roku nie mam problemu z bólem pleców. Wykonuje ona również masaże kosmetyczne z których też korzystam. Jej tel to 607 332 331 przyjmuje w centrum na ulicy czarnowiejskiej więc to też jest plus. Wiem, że pracuje też w którejś z krakowskich przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na masaże do Magia Day SPA i jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość świadczonych usług, konkurencyjna cena - to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam tego masazyste, mozna sie umowic ze przyjedzie do waszego domu z zlozkiem do masazu. .masaz-krakow.pl to jest jego strona ale cos chyba ostatnio nie dzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaz-krakow cbapl tak mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia badak
Ja jeszcze nigdy nie byłam na masażu, jakoś nie mogę się zdecydować. Trochę się boję, że może mnie boleć, że trafię na kogoś mało doświadczonego, kto coś mi poprzestawia. Niby nikt sie na to nie skarży, wszyscy polecają, mówią, jakie to fajne doświadczenie - coś mi sie wydaje, ze mąż planuje sprawić mi prezent i kupić na naszą rocznicę karnet do spa (razem z masażami). Trochę sobie teraz o tym czytam, np na http://moj-swiat-masazu.blog.pl/ i chyba aż tak to strasznie nie wygląda, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serdecznie polecam Studio Urody Bellissima. W ofercie mają różne masaże: sportowe, relaksacyjne, ale też lecznicze. Mój kręgosłup po całym dniu w pracy, gdzie w większości siedzę przy komputerze, nie wytrzymuje. Raz w tygodniu chodzę na masaż i dzięki temu mogę normalnie funkcjonować. A przy okazji czasem pójdę tam do fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia32
W Krakowie jest także Centrum masażu tajskiego Chai Yo http://www.tajskimasaz.pl/ . Zajmują się masażem Nuat Boran czyli tradycyjnym masażem tajskim. Sam masaż tajski ma wiele pozytywnych skutków, n.in. wzmacnia mięśnie, uelastycznia stawy, uwalnia napięcie fizyczne i psychiczne. Uważam, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkaja
Ja mogę polecić salon Sensuality w dzielnicy Kraków Dąbie. Fajna sprawa, byłam na masażu Hot Stone. Mega przyjemne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zymik
Sensuality w Krakowie jest naprawdę super uwielbiam tam chodzić więc mogę potwierdzić opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy? Chcesz zdobyć wykształcenie i tytuł Technika? Nie czekaj ! zapisz się już dziś! Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798-149-906. Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta Paweł
Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną w Krakowie i Okolicach . Zajmuje się profesjonalnie Masażami od 4 lat , obecnie otwieram studio lecz dojeżdżam również do Klientek i Klientów . coś o mnie: mam 28 lat , wysoki , dobrze zbudowany ( zainteresowanym wyśle zdjęcie ) oraz ofertę . Zapraszam do kontaktu - 575 277 960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam pytanie, bo znajomy polecil mi w temacie masazu firme www.bsmira.com czy moze ktos tam bral juz zabiegi i jest w stanie cos wiecej powiedziec, czy warto itp dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutlik14
ja zdecydowałam się na masaże domowe pani Magdy Brunagel, jest to bardzo miła osoba, znająca się na swoim fachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam masaże w Tarita Salt Spa na ul Łazarza niedaleko Hali Targowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1223
Moim zdaniem najlepszy mały gabinet w Krakowie na ul. Zakopiańskiej 62 Rehabsport . Polecam Panią Anetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Magdaleny Brunagel fizjoterapiadomowakrakow.pl. Jestem bardzo z niej zadowolona. Mam dość duże problemy z kręgosłupem, ale dzięki Pani Magdzie ból jest coraz mniejszy. Stosuje innowacyjne zabiegi które pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bars Point przy Nowym Kleparzu w Krakowie więcej info na www.barspoint.pl facebook Bars Point Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masaż to najlepiej u siebie w domu :) Znajoma polecila mi swojego znajomego ktory dojezdza do klientow i jest dobrym masazysta - http://xn--strefa-masau-6xc.pl/. Polecam Piotrka kazdemu kto nie ma czasu na wypad do salonu masazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od czasu do czasu, tzn. gdy zajedzie taka potrzeba chodze na masaż do pani Magdaleny Brunagel. Młoda, sympatyczna fizjoterapeutka. Nie raz mi już pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×