Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bół kregosłupa..

Masaż w Krakowie- gdzie??

Polecane posty

Gość Bół kregosłupa..

gdzie w krakowie mozna sie wybrac na masaż? chodzi o problemy z kręgosłupem, od jakiegos czasu strasznie bola mnie plecy tuz przy tyłku, a ostatnio tak w połowie. jak sie przekrecam na boki to aż strzela. Zna ktos dobrego masażyste kto zajmie sie tym odpowiednio?? A może do lekarza trzeba sie wybrać?? tylko jakeigo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż najlepszy w Krak
na ul.Długiej po prawej stronie przy placu Słowiańskim jest tam taki szyld/reklama z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz spróbowac. jest
szansa, że się tym tez zajmuje. idź i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból kregosłupa.....
nie nie, podszywom dziekuje chodzi tylko i wyłacznie o masaż pleców, niewiem moze jakies nastawianie, cos co pomoze po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż najlepszy w Krak
to tam gdzie Ci napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mszella
Witam , jestem kobietą w wieku 35 lat ,chciałabym umówić się na prywatny masaż z PANIĄ z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam_m
Osobiście polecam www.masazmobilny.prv.pl korzystam już kilka miesięcy i jestem zadowolona. W ofercie mają masaże jak i przedłużanie rzęs gdzie efekt jest niesamowity. Poczytajcie opinie jakie maja na stronie warto a i ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmdmj
A ja polecam takie nietypowe miejsce które się nazywa "Masarnia" Naprawdę super atmosfera, pełen profesjonalizm, człowiek po masażu odpływa, i okazuje się że przy "naprawianiu" kręgosłupa można mieś też sporo przyjemności z masażu, tylko trzeba się liczyć że chwilkę się dochodzi do siebie :p A jaka jakość używanych produktów, łóżka, ręczników, świec i olejków.... Miałam skórę jak po zabiegach kosmetycznych a nie samym masażu. SUPER !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najmilsza i najfajniejsza atmosfera panuje  ArtClinique na krakowskiej 39. Czułam się jak księżniczka, panie bardzo sympatyczne i profesjonalne, przepyszna kawa, byłam poprostu wniebowzięta:) Wszystkim bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w Komfortazji przy Hali Targowej, polecam fajny klimatyczy salon i dobry masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam studio medycyny estetycznej i urody Beauty Tower. Regularnie chodzę tam na masaże i jest naprawdę zadowolona z samego masażu jak i efektów jakie daje. Dużą rolę odgrywa także bardzo kompetentna i miła kadra. A więcej informacji na temat oferty masażu tego salony można znaleźć na jego stronie - http://www.beautytower.pl/masaz/ . Polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxuj
Witam, Ja polecam masażystów z Black Tree. Działają na terenie Krakowa jak i okolic. Masaż z dojazdem do klienta - masażysta przyjeżdża w dogodnym dla nas terminie, ze stołem do masażu, olejkami itd. Mają duży wybór masaży - z wyszczególnieniem na poszczególne partie ciała, które będą masowane. Na ich stronie można znaleźć wszystkie szczegółowe informacje o masażach i o tym jak się do masażu przygotować www.blacktree.com.pl/3-masaz-firmowy.html. Ja polecam masaż "relaks po pracy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesny Kręgosłup
a może skorzystasz z oferty jaką przygotowali rehabilitanci w studio masażu JuriMo? Salon jest ukierunkowany na profilaktykę kręgosłupa, ćwiczenia i masaże pomagające wrócić do zdrowia po wypadkach, urazach czy bólach niewiadomego pochodzenia. Moja ciocia od czasu do czasu korzysta z ich usług, ale to z racji tego, że często zdarzy się jej źle ułożyć podczas snu, co skutkuje potem dwudniowym bólem pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Ja moge Polecic z czystym sumieniem pana Marcina.Po masażu czułam sie jak nowo narodzona! z tego co wiem Dojezdza do klientów na terenie krakowa. dostepny jest pod nr tel. 792323358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonePaznokietki1
Masarnia - hmm.. brzmi faktycznie nietypowo, aż troszkę ciarki przechodzą :-) a Jurimo, jeden z kilkunastu salonów których przez ostatnie dwa lata odwiedziłam, i podobało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattyka22
CzerwonePaznokietki - nie taka Masarnia straszna....:-) o Jurimo nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alegratka
W Jurimo zgadzam się ale byłam tylko u pani Jowity, dobra rehabilitantka, natomiast jestem ciekawa jak jest u pana Jurija - nie tylko masazysty, ale też hipnotyzera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio też bolał kręgosłup. Korzystam z masażu u rehabilitantki Pani Agnieszki w Masaż Med na Śląskiej. Dodatkowo dostałam zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Profesjonalna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discovery1
ja od jakiegoś czasu chodzę do Jurimo na masaż leczniczy. Gorąco polecam ;) odpreżenie i ulga murowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seska1
cierpię na bóle kręgosłupa przez siedzącą pracę i niewłaściwą postawę przy niej( to już moja wina;p) chodzę na masaże lecznicze do Jurimo w Krakowie i powiem, że to naprawdę działa, przede wszystkim pozwala się odprężyć spiętym mięśniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Masarni z ciekawości. Kurczę super, naprawdę ! miło domowo a masaż profesjonalny, widać że Pani Magda kocha to co robi i zna się na tym. Nie mogłam dojść do siebie dobrą chwile i najchętniej to już bym tam została na zawsze :p A nazwa przynajmniej łatwa do zapamiętania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różż
ja też polecam Jurimo, konkretni ludzie, którzy wiedzą jak Ci pomóc ;) ich masaż przynosi prawdziwą ulgę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisse
hej ;) ja też mogę polecić Jurimo i ich masaż gorącymi kamieniami <3 bezbłędny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiatka01
Byłam w tym roku u rodziny w Łodzi i tam wpadłam na masaż do pierwszego lepszego salonu. Był to Bio Salon na ul. Piotrowskiej 182. Cudowny masaż mi zaserwowali. Nigdy wcześniej w Krakowie nie trafiłam na takie miejsce. Byłam bardzo mile zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość condensed
ja też mogę polecić Jurimo :) próbowałam drenażu limfatycznego i już po kilku razach nogi miałam mniej opuchnięte i jakby lżejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina B
Ja od jakiegoś czasu chodzę do chłopaków na Batorego 22. Znają się na rzeczy i mi to pomaga przy moim siedzącym, nieaktywnym trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta312
Studio Jurimo-na Siemiradzkiego w Krakowie. Najlepszy masaż jaki w życiu miałam. Masowałam się w wielu miejscach ale masaż mistrzowski w Jurimo przebija wszystko :) Gorąco polecam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prace siedzaca i niestety pracuj***ardzo dlugo wiec bez masazystki regularnie sie nie obejdzie.. swoja ulubiona mam w www.studioangel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×