Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie hantle

jakie hantle dla dziewczyny?

Polecane posty

Gość PatTheFireman
Jak zaczynaliśmy wspólne treningi z żoną(miała lekki wypadek, więc prawa ręka nie działała tak, jak powinna) to non stop sugerowała, że przydałyby się nam hantle. Takie nie za ciężkie, ale też bez przesady. Dlatego kupiłem taki zestaw 1, 2, 3 i 4 kg: https://stanleymed.pl/msd-hantle-neoprenowe . Świetna sprawa, gdy chce się na szybko poćwiczyć, a nie ma się czasu na przekładanie ciężarków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2x2kg i 2x3kg. Na ręce używam 3 albo 2 kg, ale jak np. robię przysiady to 3, do wykroków i martwych ciągów biorę do jednej ręki 2 i 3 i w sumie mam po 5 kg na jedną rękę :D Trochę kombinowania ale bardzo mi odpowiada taki podział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na www.sklepsportowy.pl maja ogromny wybór. Każda osoba powinna brać hantle takie, które będą odpowiednie na jej możliwości Trudno jest sprecyzować na podstawie waszych postów co tak naprawdę możecie udźwignąć. :) pozdrawiam i powodzenia w zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kg już dają popalić jak jesteś świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam i teraz mam dylemat. Niedawno dołączyłam sobie zestaw na barki - ze względów zdrowotnych. Na razie z butelkami wiec po 0,5 kg. jest ok, co najważniejsze prawie pozbyłam się bólu barku. Ćwiczenia na plecy robię z taśma rehabilitacyjną. No i czas na zakup. Myślałam o 1 kg a teraz nie wiem czy to nie za mało, może jednak 2 kg.Albo obciążę czymś puste butelki tak do 1 kg i ocenię czy to nie za mało. Zależy mi na wzmocnieniu mięśni i smukłych ramionach. Dodam, ze swoje lata mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bardzo dobrze zorientowaną obsługą się spotkałem w sklepie na k-sport.com.pl. Podpowiedzieli co do instalacji poręczy, wyboru i generalnie można było porozmawiać o formatach, wymiarach, rozstawach czy samej technice ćwiczeń. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak ze jeśli kobieta jakiś sport uprawia to super prezent, ja sama kupiłam sobie na avans.pl taką kamerkę sportową, jeżdżę na rolkach i nagrywam sobie moje trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Jest teraz multum sklepów ze sprzętem do siłowni i jeszcze więcej marek które się zajmują produkcją urządzeń. Mi najbardziej pasują te przyrządy które robi K Sport. Mają nowoczesne rzeczy dopasowane do ciała i też do prawidłowego wykonywania poszczególnych ćwiczeń, warto ich akcesoriów poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Osobiście mam dobre zdanie o sprzęcie marki K Sport, czego bym od nich nie kupił to zdaje egzamin tak samo dobrze. Poza tym sklep na k-sport.com.pl mają dobrze prowadzony i dobrze opisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×