Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

no ciezko ocenic, zrob test to bedziesz spokojna, ewentualnie powtorz jutro z porannego moczu, no a jak cos, to za kilka dni i bedziesz juz pewna na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację. nie ma co gdybać. dziś wstąpie do apteki... a jak ty się czujesz? pewnie już się nie możesz doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie dobrze, wczoraj mialam bole brzucha, ale po zarzyciu no-spy i magnezu przeszlo :) no u mnie jesze niespelna 13 tygodni i maluszek bedzie juz na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to piękne. mam nadzieję że ja też się będę cieszyć jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede trzymac kciuki, a Ty koniecznie napisz co wyszlo!! i wiesz, powiem Ci ze ja bedac w 3 tc i robiac test kilka dni po spodziewanej @ test wyszedl negatywnie, kolejny zrobilam gdy nastepna @ sie nie pojawila i wtedy ujrzalam II grube czerwone krechy - 6tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domu i czytam coście tu napisały :) najbardziej rozśmieszył mnie post keysy :) no kurde, nie przesadzaj z tymi wymionami! Bo aż się boję co się z moimi zrobi :D zawsze miałam malutkie piersi więc nie wiem jak będę wyglądać pod koniec ciąży :D ale mój Andrzej się bardzo cieszy, aż mu się oczka świecą jak je widzi bo już są znacznie powiększone :P ehhh te chłopy...tylko jedno w głowie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny ale nie mam siły:D ciezko jest wypoczac gdy spi sie od 23 do 2, od 3 do 5 a potem od 5.30 do 8. oczy mi sie zamykaja, czekam na dowoz zakupow z tesco i pojde spac... chyba ze dziecie sie obudzi... waga spada codziennie a brzuch coraz bardziej zwisa w dol... mam nadzieje ze ta skora sie wchlonie! wczoraj na wadze -0.8kg dzis -0.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek--------- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------9------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podkarpa ckie-------27----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------łód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21------------mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24------------ war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24------------Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25------------Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28----------- -mazowieckie-----27-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent, Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24------------- --- -śl sk------------8--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was trochę głupie pytanie :/ Jak często przed owulacją uprawiałyście sex gdy starałyście się o dziecko ? Codziennie ? Czy w jakimś odstępie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaLuty, gdzies juz sie wczesniej "spotkalysmy na innym topiku. Płci jeszcze nie znam, moze poznam 19.11, bo mam wizyte dopiero :) nick-------------------------imię-------------wiek--------- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------9------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podkarpa ckie-------27----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------łód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21------------mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24------------ war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24------------Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25------------Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28----------- -mazowieckie-----27-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent, Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24------------- --- -śl sk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20----------------Lubuskie----------17------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie naczytalam najlepiej upawiac sex co 2/3 dni :) nie tylko wtedy kiedy masz owulacje tylko caly czas hehe :) Codzienny sex jest odradzany niby spada jakosc spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA wielkie dzięki za info i za tabelkę, jeszcze nie zdążyłam sprawdzić papierów, ale zaraz to zrobię :) Dobrze, że już Cię ten brzuch nie boli, ja też ostatnio na napinanie, szczególnie wieczorami biorę Mg+B6 i No-spę :) Keysy, nie może Ci ktoś pomóc z tym dziadkiem? Musisz go targać na własnych barkach? To chyba nie jest najlepszy pomysł, zamęczysz się kobieto :O Nezumi, ja zawsze bałam się robić test przed terminem miesiączki, bo nasłuchałam się, że każda kobieta w ciągu życia przechodzi ileś tam poronień nie wiedząc o tym, bo organizm eliminuje zarodki z którymi coś jest nie tak i dzieje się to i przed zagnieżdżeniem i po. Wolałam oszczędzić sobie atrakcji, że test wychodzi dodatni, a za chwilę przychodzi okres :O Ale oczywiście trzymam za Ciebie mocno kciuki i życzę dzidziusia :) Anetucha trzymaj się tam dzielnie :) Jak sobie pomyślę, że mnie też to czeka to aż mi się słabo robi. Jak jestem niewyspana to chodzę jak osa i lepiej do mnie nie podchodzić ;) Kawa z mlekiem, ja zwykle starałam się codziennie w dni płodne, ale akurat w tym cyklu co zaszłam było co 2 dni ;) Nie wiem na ile miało to znaczenie, bo akurat w tym cyklu naprawdę czułam którego dnia mam owulację (co się u mnie rzadko zdarzało) i wydaje mi się, że właśnie tego dnia zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) nezumi daj koniecznie znać jaki był wynik testu,mam nadzieje,że do nas dołączysz. Kawazmlekiem23 my kochaliśmy się codziennie,jakoś tak wyszło:) Jutro mam wizyte u ginekologa,mam nadzieje że pomoże,bo od tych wymiotów już krwawi mi przełyk,masakra|: Anetucha,nosisz ten pas poporodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nezumi :) 7 i 9 dnia cyklu czy 7 i 9 dnia listopada? ;) bo niezbyt rozumiem. Ja osobiście polecam Ci poczekać do terminu @ :) witaj hinskiturysta :) Kawa z mlekiem ja zaszłam w ciąże po rzekomej owulacji :D a właściwie to mi sie cały czas wydaje ze to niepokalane poczęcie bo ja nie wiem kiedy zaszłam :(wychodzi ze w dzień spodziewanej @ Staraliśmy się 9 m-cy bezowocnie i jak wyluzowałam i kochaliśmy się od wielkiego dzwonu w tym ostatnim cyklu to akurat zaszłam anetucha to jednak cisza przed burzą była :P ja tak kocham spać jak to bedzie jak przyjdzie dziecko -nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiadek mialam dzis placki po wegiersku :) ale sie objadlam :D ogolnie dzis zabiegany dzien i tak naprawde dopiero siadlam sobie "na dupie" jestem strasznie zmeczona, jeszcze u babci bylam i na duuuzych zakupach, poprostu padam z nog.... a jutro tez dosc ciezki dzien, musze jechac rano do pracy, podpisac jakies papiery w sprawie bonow na swieta, a pozniej przychodza nam kablowkie montowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, ja ostatnio też zalatana jestem :) A to goście, a to zakupy i itd. Jak w piątek miałam gości to też od rana sprzątałam, latałam po ciasta, robiłam obiad a wcześniej zakupy, potem sama musiałam się doprowadzić do porządku i w sumie usiadłam na tyłku 15 min przed ich przyjściem. A jak tylko poszli to padłam jak długa i wstałam dopiero rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam moje usg: 16 tydzień-160g, 22 tydzień-436g, 25 tydzień-760g Jest trochę cięższy niż te Wasze pociechy, ale tak się zastanawiam nad tymi siatkami czy ja dobrze je rozumiem. MAMA możesz mi je opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my to poszliśmy na żywioł :) guzik mnie obchodziły dni płodne i niepłodne, owulacja i tym podobne :D kochaliśmy się bez względu na to :) różnie było, czasami codziennie, czasami co dwa trzy dni, ale raczej nie zaniedbywaliśmy małżeńskich obowiązków ;) hihi ;) w sumie udało nam się w pierwszym cyklu choć zaczęliśmy niby jeszcze w sierpniu, przed weselem, ale to było zaraz po okresie więc na bank wtedy nie zaszłam bo to były typowo niepłodne dni ale już we wrześniu się udało dlatego ja uważam, że to był pierwszy cykl starań. Poza tym Dzidzia została poczęta nie z obowiązku, bo to dni płodne i wtedy trza się kochać i już! My kochaliśmy się dla przyjemności a to, że mamy tego owoc to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu ja na to patrze tak: - 10 centyl - dziecko male, - 50 centyl - dziecko "normalne", - 90 centyl - dziecko duze, wiec skoro Nasze maluszki mieszcza sie w 50 centylu, to jest calkowicie wporzadku, tzn urodzi sie 3.5 kg dzieciatko :) w 10 centylu urodzi sie male dzieciatko, a w 90 centylu urodzi sie duze dzieciatko z tej tabelki tak wynika, tz ja to tak rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dziś rano sikałam i test nie wydszedł. dwa puste pola ;/ po pracy lecę kupić jeszcze jeden na jutro ale jestem załamana bo zaczęłam krwawić.... dziś jest 27 dzień cyklu. nie wiem co to może oznaczać ale skrzepy krwi mnie przerażają.... ;( (nie)mądra* to był 7 i 9 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ planowo powinna być w piątek lub sobotę. ale dziś się już obudziłam z krwawą niespodzianką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki... dzis znow cala noc rowy kopalam. ledwo sie z lozka stoczylam tak kregoslup bolal po nocy. hinskiturysta witam na naszym forum nezumi skoro 2 puste pola to z testem bylo cos nie tak ale jak mialas dostac okres w piatek to dzis nawet wieczorem jak zrobisz to powinien wyjsc. a to plamienie maials takie obfite? jak okres? ja robilam test 9 dni po dniu spodziewanej miesiaczki wieczorem i wszystko ladnie wyszlo. moze twoje plamienie to plamienie implantacyjne. my staralismy sie w sumie dokladny rok a zaszlam 1 czerwca naprawdopodobniej i to po pijaku jeszcze... zrobilismy sobie imprezke we dwoje w domku i poszalelismy tak ze dziecko z tego wyszlo. ale przez caly rok wczesniej tez nie proznowalismy... codziennie... ps. napewno czesciej niz teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie jest średnie. miałam zabrudzoną piżamę ale teraz wkładka tylko małą plamka. nie to co przy @ wtedy jest rzeź ;) tylko czemu ten test nie wyszedł? no i takie dziwne skrzepy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezumi mnie się też wydaje, że test po prostu nie wyszedł skoro miałaś dwa puste pola. Jedna kreska musi być! Więc się nie przejmuj tylko rób kolejny test a to krwawienie to może to implantacyjne właśnie jak mówi keysy. Ja takiego nawet nie miałam, ale przecież każdy organizm reaguje inaczej więc nie martw się na zapas. Głowa do góry! :) dobrze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×