Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

mialam napisac o domokrazcach a sie rozpisalam o Ameli ;p a wiec siedze sobie w domu sama z dzieckiem, na szczescie spało i slysze dzwonek do drzwi, podchodze cicho bo przewaznie nie mam zamiaru otwierac, gdy sama jestem w domu, jeszcze jaks murzyn mi sie przyplącze. zaglądam przez wizjer a tam dziadek z babka na wózku inwalidzkim z karteczką na kolanach :/ no juz otwieram, pomyslalam... jakby stali w tesco to by wiecej uzbierali moim zdaniem bo przechodzac kolo nich pewnie wrzucilabym funta a tak sie boje drzwi otworzyc bo mi jeszcze drzwi zataranuja tym wozem. albo ja pojde po kase a oni mi sie na chate wladuja. kiedys mialam przygode w polsce z cyganami. bylam mala okolo 10 lat i sama w domu, przyszla cyganka z dwoma alfonsami i zaczeli mi z domu sprzet wynosic, pobieglam do sasiadow a ten wzial kij basebolowy bo by mi dom okradli ;/ jak go zobaczyli to nawet mi telewizor spowrotem podlaczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha to super że Twoja małą przesypia noce :) a co do domokrążców to u nas już jest spokój od kiedy są domofony :) a co do akcji z cyganami to dobre dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze, że mnie terroryzują tylko świadkowie jehowy:) andziulka ja wcale nie glaskałam brzucha. Położylam się wygodnie i przyłożyłam obie dłonie tak bardziej z boku brzucha poniżej pępka i się po chwili odezwała. A wczesniej zjadłam wielką miche słodkich płlatków z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i mi zjadło. Ja sie ciesze że mnie terroryzują tylko świadkowie jehowy:) andziulka ja wcale nie glaskałam wczoraj brzucha.Położyłam się tylko wygodnie i przyłożyłam dłonie tak bardziej z boku brzucha pod pępkiem i się odezwała:) A wcześniej zjadłam wielką michę słodkich płatków z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to po słodyczach to wariowała :) ja od kiedy jestem w ciąży to nie koniecznie mam chęć na słodycze i wędlinę bleee hehe :P pewnie przejdzie ale nie wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś znów dziś się tnie kafe :) a co do świadków jehowych to do mnie nawet do sklepu przychodzą dostaję gazetki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha jutro idę na douczanie do chrześnicy-ma 8 m-cy biorę notatnik i będę zapisywać info :D Pytałam się co do tych ciuchów,to jest taka jedna bida przyszła mama ona rodzi w czerwcu .Jeśli byś np mogła przetrzymać te ciuchy do połowy lutego to podjechałabym po nie do Ciebie bo na walentynki się wybieram do UK i mam niedaleko nawet w Twoje rejony (o ile Ci to pasuje :)) Marcin będzie jechać w maju samochodem do PL to je weźmie,żeby nie wysyłać :). Po zapłacie za cyfrowy Polsat stosunki nam się ociepliły hahaha, nawet usłyszałam na skypie że "nie może się doczekać bobaska" (taaaaa) Też mam progesteron odstawiony :( ciąży zagrożonej już nie mam,latać mogę uuf. Jedynie tradycyjnie zostałam postraszona hipoglikemią swoją-że mam leczyć bo jak nie to doprowadzić to może do obumarcia płodu :(. A żeby leczyć to trza mieć mennice bo znowu prywatnie....a ja za komórkę dostałam rachunek dzisiaj 120zł !! i nie wiem za co jak mam 60min free i abonament za 29,90 i jeszcze darmowe dzwonienie do wybranych ,coś mi śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
witam! jestem załamana wyszłam dopiero ze szpitala okazało się że szyjka macicy się skraca ale jest zamknieta i mam ciążę zagrożoną przedwczesnym porodem ;(( i być może za 2tyg tam wrócę bo możliwe że trfzeba będzie podszywać :( naszczęście z moją malutką córeczką wszystko dobrze i prawidłowo się rozwija teraz tylko leżeć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu,ale masz fajny brzusio:) Chciałabym być tak szczupła w 35 tc, ale to raczej niemożliwe biorąc pod uwagę ilości pochłanianego żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha super,że Ci pasuje :) Fij ale brzuchol masz :) duży ładny DarCiaa no to niedobrze,że Ci skraca szyjka, może powinni Ci od razu ten szew założyć zamiast czekać :o na pewno pewniej byś się czuła. Ciekawe co u mamy słychać w ilu paku jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, szczupło wyglądasz, 77 to moim zdaniem nieduzo w 35 tc. a brzuszek masz naprawdę słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy brzuszek super :) 77 w 35tc to nie dużo nie przejmuj się ja jeszcze trochę i będę miała 77 a tu dopiero połowa będzie :p mój ma jutro imieniny i właśnie pieke babeczki a jeszcze ciasto przedemna :) ale zapachy sa niesamowite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyńy, to nie mój brzuchol tylko Keysy :D Chociaz jak tak patrzę to kształt podobny ;) Tylko mój chyba więęększy :O Anetucha, nie mam pojęcia jak to jest z tym wprowadzaniem jedzenia, ale chyba masz jeszcze chwilę na zorientowanie się także się nie denerwuj :) Czytałam, że dzieciom na mieszance wprowadza się w 5. Czy po 5 miesiącu, a na piersi w 6. Czy po 6. To super, że mała tak szybko zaczęła przesypiać noce! A tak w ogóle to budzi się takie dziecko w nocy żeby nakarmić albo przewinąć? Kurde, ja nawet takich rzeczy nie wiem :O Dziewczyńy co do wagi to dziękujcie Bogu, że nie tyjecie i tak dalej trzymajcie, bo potem jest ciężej :) Ja ogólnie jestem 14 kg na plusie i wyglądam jak monstrum :( Powinnam przytyć dużo mniej, bo tak naprawdę zaczęłam ciążę kiedy byłam pod względem wagi bardzo zaniedbana, żałuję że wcześniej nie zdążyłam się odchudzić :( Fajnie, że czujecie już ruchy :) Niezłe uczucie nie? :) Ja już się czuję jakbym miała obcego w brzuchu, bo nieraz tak się wypina, że jak to mówię z brzucha mi dupkę robi ;) Serio tak wygląda jak się z góry patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak to spać nie mogę a jak już się wczoraj zmęczyłam bo do 12 w nocy piekłam ciasto i w końcu pospałam to miałam koszmary :/ coś mnie chyba jakieś przeziębienie bierze i kupiłam sobie dzisiaj rutinoscorbin na wzmocnienie bo wydaje mi się że lepsze to niż później brać antybiotyk :/ zrobię sobie jeszcze syropik z cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij mała przesypia wiekszosc nocy, jesli duzo spala w dzien to wiem na bank, ze kolo 3-4 obudzi sie na mleko. jesli dzien mialam ciezki to przespi od 21-22 do 6-7 rano ;) bez mleka. na poczatku chcialam ja budzic no bo jak to dziecko bez jedzenia tyle godzin. ale przeczytalam w necie, ze nie trzeba wiec spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa :D Źle zrozumiałam ;) Anetucha a sprawdzasz czy ma mokro w nocy bo tak się zastanawiam czy budzić dziecko jak nie płacze? Dziewczyny macie jeszcze choinki? Ja w końcu swoje rozebrałam i muszę przyznać, że ubierało się o wiele milej ;) Kończę prasować klejną turę ubranek, chyba już ostatnią. Wyprałam też nowe pościele, koszule nocne do szpitala, poszewkę na rogala i jak to uprasuję to już chyba będzie wszystko :) Mam tylko problem, bo nie mogę dostać stanika do karmienia w rozmiarze 75F :( W Triumph'ie E największe co jest jakąś głupotą, bo noszę teraz zwykły stanik tej firmy i jakoś ma miseczkę F :O Te do karmienia tym bardziej powinni robić duże :( Nie będę pytała w droższych sklepach, bo szkoda mi kasy na jakiś stanik do karmienia. Najchętniej zamówiłabym przez internet, ale wypadałoby zmierzyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij to pokaźny masz biust jak rozmiar F :) ja mam skromne B i jestem zadowolona bo wszędzie dostaje stanik :D właśnie pichcę kolacyjkę trochę późno dzisiaj ale goście byli na cieście bo mój ma imieniny :) a teraz ja szykuje nam kolacyjkę naleśniki z mięskiem i warzywami mniam :) życzę Wam dziewczyny miłego wieczorku :) a i dziś szaleństwo do kolacji piwko bezalkoholowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam, same dobroci :) Aż ślinka cieknie :) Nie miałam takiego biustu ;) Miałam duże C, no może przed samym zajściem w ciążę, jak przytyłam to jakieś małe D, ale nie F! Masakra :( Jak to Keysy mówi-wymiona :D A co to będzie przy karmieniu jak jeszcze urosną? :( Pokarmię pół roku i będę zwijać naleśniki do kolan :O Ups, Andziulka, Ty akurat naleśniki pichcisz :D Nie to żebym chciała Ci popsuć apetyt :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam, same dobroci :) Aż ślinka cieknie :) Nie miałam takiego biustu ;) Miałam duże C, no może przed samym zajściem w ciążę, jak przytyłam to jakieś małe D, ale nie F! Masakra :( Jak to Keysy mówi-wymiona :D A co to będzie przy karmieniu jak jeszcze urosną? :( Pokarmię pół roku i będę zwijać naleśniki do kolan :O Ups, Andziulka, Ty akurat naleśniki pichcisz :D Nie to żebym chciała Ci popsuć apetyt :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam, same dobroci :) Aż ślinka cieknie :) Nie miałam takiego biustu ;) Miałam duże C, no może przed samym zajściem w ciążę, jak przytyłam to jakieś małe D, ale nie F! Masakra :( Jak to Keysy mówi-wymiona :D A co to będzie przy karmieniu jak jeszcze urosną? :( Pokarmię pół roku i będę zwijać naleśniki do kolan :O Ups, Andziulka, Ty akurat naleśniki pichcisz :D Nie to żebym chciała Ci popsuć apetyt :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja kupiłam stanik 70E na allegro ten http://allegro.pl/biustonosz-eko-kropki-do-karmienia-2-kolory-70-e-i2828077342.html mogę Ci go polecić z czystym sumieniem i chyba nawet mają pełną rozmiarówkę jest bardzo wygodny fajnie się odpina i zapina. Ja teraz tylko w nim chodzę. anetucha z tym wprowadzaniem pokarmów to zaczyna się od 4 m-ca i zaczyna się najpierw warzywa potem owoce na końcu mięsa i rybki. Okazuje się,że u nas pediatra mówi kiedy co dawać jeść nie wiem jak jest w UK.Tyle się dowiedziałam dzisiaj .Robi się tak ze względu na alergizujące właściwości warzyw i owoców, okazuje się że jak podasz coś miesiąc wcześniej niż powinnaś to dziecko dostanie wysypki i skończy się to alergią :( Tyle info udzieliła mi matka polka dwójki dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, (Nie)mądra, wygląda fajnie, ale podtrzymuje biust? Mój się zrobił taki ciężki, że boję się, że bez jakiegokolwiek usztywnienia nic go nie podniesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę, bo za 2 dni zaczynam 37 tydzień, a tam nadal widnieje 35 :D nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niemcy- ------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25------------ł ódzkie---------------17---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ł dzkie---------------17-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------18---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------łó dzkie---------------19---------DZ DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.Krak ów------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokrzys kie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21-----------Mog ilno---------------34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkarpac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28----------m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent, Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×