Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dzień dobry :) może to głupie, ale ja się takimi rzeczami trochę przejmuję...tym bardziej, że na tej imprezie będzie szef męża, szefowa, pewnie jego księgowa z mężem, siostrunia szefowej, wiecie-taka śmietanka... No i nie chcę wyjść na jakąś wieśniarę :D dziś mam wizytę u dermatologa i przy okazji coś poszukam po sklepach, jeśli nie będzie mega drogie to może coś kupię. A jeśli nie to nie wiem co będzie :/ jak wrócę do domu to jeszcze na spokojnie poprzymierzam to może zrobię jakieś zdjęcia i mi doradzicie? Zobaczymy co to z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witamy oczywiście nową mamusię :) A ja jak zawsze z opóźnieniem aktualizuję swoje tygodnie w tabeleczce :/ Ale już nadrabiam :) w końcu od niedzieli to już 18 tydzień :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niemcy-----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25------------łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------łódzkie---------------17-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29-------------śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------łódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wielkopolskie---------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdynia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.Kraków------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokrzyskie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mogilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkarpackie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28----------mazowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent, Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, no właśnie tak jak mówię, my Ci możemy doradzać, ale najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła :) Moze coś upolujesz na wyprzedazach :) W razie czego tak jak piszesz, wrzucaj fotki :) MAMA nadal się nie odzywa... Może jest już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka co Ty się przejmujesz przecież po to masz ten brzuszek żeby się nim chwalić wszędzie przecież to Twoje największe szczęście i niech ludzie je widzą :) mi osobiście ta druga kiecka bardziej się podoba :) witaj Moniaa :) a ja też się uzupełniam od dziś 18 tc :) wczoraj maleństwo szalało cały dzień a dziś cisza hehe mały łobuziak albo łobuziara :P nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy-----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wi elkopolskie---------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K raków------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zyskie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mogilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkarpac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28----------m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent, Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka nie przejmuj się brzuszkiem przecież to Twoje szczęście to powinnaś je eksponować i chwalić się wszystkim :) witaj Mooniaaa :) Coś mnie gardło trochę boli :( kupiłam hallsy może pomoże :) i zaczynamy 18 tc :) wczoraj maleństwo szalało cały dzień dzisiaj cisza ;) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy-----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wi elkopolskie---------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K raków------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zyskie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mogilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkarpac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28----------m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent, Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zamiaru placic ani grosza. po to maja wyplaty itp a jak cos sie nie podoba to brzydko mowiac skurwie jak psa... i zas tak sie wlasnie dzieje, ta da tamta da, a jak ty nie dasz to juz maja cie w dupie, ludzie sami ucza ich tego dziadostwa. 10-15 lat temu jak ktos poszedl prywatnie do lekarza to byl gosc, bogacz A teraz kazdy chodzi i kladzie w lape. moim zdaniem oni maja dosc przywilejow i wyplat. sami wybrali taki zawod, nikt ich nie zmuszal. ja bede rodzic w szpitalu ktory nawet nie ma na gdzie rodzic.info... to bedzie jazda bez trzymanki... ale dzis zla jestem, sama nie wiem czemu. i ogolnie mi troszku slabo. musze polezec odpoczac bo padne. jeszcez net mnie wkurza bo chodzi jak stara kur... bo mielismy kablowy na stacjonarnym a z plusa na laptopie i bylo ok. teraz prze kupil jaklis tam ruter sruter ze tu i tu kablowy i tak to dziala ze wcale prawie nie dziala.... on to zawsze cos pokombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke bo uaktualnialam na 26tc a mam 23 :] nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy-----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wi elkopolskie---------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K raków------------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zyskie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mogilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy-----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wi elkopolskie---------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K raków------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zyskie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mogilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy-----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wi elkopolskie---------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K raków------------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zyskie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mogilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ UF, OSTATNI RAZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy -> nie denerwuj się tak, bo Maleństwo też to czuje Kochana. Jak osa zła jesteś ostatnio... Miejmy nadzieję, że ta złość Ci minie jak urodzisz :) a wydaje mi się, że tak będzie :) bo będziesz się rozpływać jak ujrzysz swoje Dzieciątko :) A nasza MAMA to chyba już jest po, takie mam przeczucie :) oby tylko wszystko poszło u niej dobrze, to nieważne, że troszkę wcześniej Dzidzia się pojawiła na świecie. Pewnie niedługo ona nam będzie opowiadać jak tam poród i w ogóle w ogóle :) Jednak kupiłam kieckę :) kurde, chłop to mnie chyba z domu wygoni :D dwie stówy dałam, ale się przecież nie przyznam :D powiem, że ze 150 kosztowała, albo coś w tym stylu :) zresztą kurcze, kiedy ja sobie będę kupowała jak nie teraz? Za dobre 5 miesięcy już urodzi się Malutka, wtedy na pewno nie będę sobie mogła pozwolić na takie zakupy, a i pieniążki będą wydawane nie na mnie, i czasu też nie znajdę na zakupowe szaleństwo. Później Wam wstawię zdjęcie do oceny ;) mnie się podoba, jest taka niby zwykła, ale elegancka. Andziulka007, brzuszkiem się chwalę kiedy tylko mogę, ale naprawdę nieładnie wyglądałam w tamtej, taka opięta jakbym już nic innego w domu nie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za tabelka o której wspominacie? z tyg ciazy. i jak to ustawić. jestem nowa i Chcialabym się w to życie przyszłych mam wczuc. w moim obrębie nikt nie wie o mojej ciazy więc nie mam komu się wyzalic, pochwalic lub zapytac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie wróciłam od lekarza i nie mogę się doczekać kiedy się pochwalę... ot.. taka chwalipięta będę:D Mój dzidziusiolek to w 90% - chłopczyk, gdyż, iż, ponieważ "coś nie coś" sterczało między nóżkami:] Mąż się cieszy... hymm w końcu zażyczył sobie;) aleee... co zmontował to ma:D Waży prawie pół kilograma, taki grubasek:D ah.. niech rośnie byle, żeby mnie nie rozerwał:D i prawidłowo się rozwijał.. ;) Dziś przybił nam piątkę na usg... ;) W sumie w końcu nie wiem... czy 03.06 czy 26.05 to prawidłowy moment porodu... nieważne.... ważne, żeby z nami był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xlivingdreams: u alegrowiczki masz tą tabelkę.. pare postów wyżej... skopiuj i dopisz się w odpowiednim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu gratulacje :) za dwa tygodnie wybierasz się na drugie prenatalne usg ? może tam już na 100% poznasz płeć :) Pewnie twój termin porodu to ten na maj, ja mam na czerwca i jestem tydzień przed Tobą :) xlivingdreams witaj , tabelke wystarczy ze skopiujesz potem ją wkleisz i siebie n apost i dopiszesz się zgodnie z tym w którym tc jesteś - dziewczyny wpisane sa tygodniami ciąży chyba ze piszesz z komórki to cię mogę wpisać jak podasz swoje imie,wiek tydzien ciazy i skąd jesteś i płeć malenstwa o to tabelka: nick-------------------------imię----------wiek----miejscowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy--------------10---------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia----7----------? andziulka88---------------Ania-------------25--------łódzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łódzkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielkopolskie--------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdynia---------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubuskie--------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24---------Ok.K raków---------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------świętokrzyskie------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łódzkie--------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mogilno-------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarpackie-------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie-------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha andziulka007 ale mi przypomnialas jak sie w pracy po cycach drapalam wkurwiona a szef stal i sie patrzyl haha nie widzialam go :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha no ja dziś między klientami albo jak się odwracali to nie mogłam wytrzymać i się drapałam :P xlivingdreams witaj :) Moooniaa no to super będzie chłopczyk :) (nie)mądra ja wiem że Ty już to pisałaś to ale ja mam sklerozę a nie chce mi się szukać ;) na kiedy masz termin? Mama to pewni już dzieciątko bawi tak się długo nie odzywa :) dzwoniłam dziś i umówiłam się na usg połówkowe na 7 lutego i zobaczę moje maleństwo znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej (nie)mądra, następne badanie mam 5 lutego i pewnie jak będzie "odpowiednią" ;P stroną odwrócony to się dowiem na 100%. W sumie już mi w 17-tym tyg powiedział, że prawdopodobnie chłopaczek, a dziś potwierdził, ale powiedział tez, że jeszcze nie mówi na 100%, my i tak wiemy , że będzie synuś, bo tylko męskie imię się u nas utrzymało, nie dorośliśmy chyba do kobitki, bo mamy zdania podzielone co do damskiego imienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacosiemeczy
Drogie panie. Doradzcie proszę co na zgage w 33 tygodniu. Strasznie mnie to męczy. Mam zgage praktycznie po wszystkim co Zjem. Można jakieś leki? Które najskuteczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mzna reni czy manti ale ja polecam zimny jogurt naturalny. ja mam zgagge po czekoladzie i bardzo mi pomaga taki schlodzony jogurt. ale wzne by byl naturalny bez zadnych cukrow dodatkow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że migdały są dobre na zgagę, jeszcze jej nie mam, wiec nie sprawdzałam, ale znajome mi mówiły i ponoć jest jakieś mleczko dla kobiet w ciąży na zgage, które kupuje się w aptece, też ponoć rewelacja... Spróbuj może akurat Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a jak zwracasz sie od poczatku mowiac o malenstwie? on czy ona? bo my zauwazylysmy tu wczesniej zaleznosc ze te co zwracaly sie od poczatku on to maja chlopca a ona dziewczynke, taki instynkt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko na zage? pierwsze slysz. mi etz pomaga wypluwanie tej flegmy, sliny co powstaje przy zgadze bo jak ja polykam to jest sto razy gorzej a jak wypluje to chociaz na chwile ulga. no i wazne by wtedy nie uciskac zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulko termin mam na 03.06 :) Na zgage migdały sa super ale nie więcej jak 10 bo za dużą zasadę się w żołądku wprowadzi :) oczywiście sparzone i obrane ze skórki,skóra ma cyjanki które sa trucizną Moniu to ponegocjuj z nim i może akurat się rozkraczy hihi ja mam połówkowe usg 7.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×