Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

(Nie)mądra, nic mi nie mów, bo ja mam zamiar "wykupić" położną za 1200 zł :O Uroki Warszawki ;) Ale chcę ją mieć tylko dla siebie, bo podobno jak jest dużo porodów w tym samym czasie to dużo rzadziej zagląda. Chcę mieć komfort psychiczny i pomoc. Ona podobno wie jak przyspieszać te wszystkie fazy, żeby móc szybko podać znieczulenie itp. Wiem, że to kupa kasy, ale chcę być spokojna. A co do tych staników to 75F już nieaktualne :( Byłam, mierzyłam i dowiedziałam się, że mam 75H :O I to tylko w tych miękkich miseczkach, bo H w tych usztywnianych były za małe, a fiszbiny między cyckami nawet nie dosięgały mostka :O Idę się pochlastać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, wyglądasz naprawdę dobrze. Ale rozumiem Cię, że źle się czujesz teraz w swojej skórze, bo ja też się czuję jak wieloryb :O I wiesz co, do wczoraj myślałam, że nie puchnę, ale jak spojrzałam na moje kostki to doznałam szoku, NIE MA ICH! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ta laska z forum miała wiadomości z Wikipedii i trochę poddała je nadinterpretacji tam pisze,że usg miało wpływ na migrację neuronów u myszy i na rozwój leworęczności itd .Weźmy pod uwagę to jakie X czasu było usg a jakie jest teraz. Fij ja pierwotnie miałam rodzić na prywatnej porodówce co miała kontrakt z NFZ tak też można było wykupić prywatną położną za 1000zł tylko jak się dowiedziałam to płaciło się tą kasę w błoto i lepiej było dać kasę jakiejś do kieszeni i się Tobą zajmowała bo ta legalnie kupiona to gówno robi ! nawet nie szła z Tobą pod prysznic co by popilnować czy nie zasłabłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale i w KRK trzeba sobie "oplacic" lekarzy :/ Ja niemam takiego zamiaru ale maz juz niejednokrotnie powiedzial ze mam miec dobra opieke i napewno "da w lape" Jak rodzila jego siostra a on byl jeszcze kawalerem to tez wyciagnac kase komu trzeba tyle ze to bylo w malym szpitalu i sadze ze tam za wiele nie trzeba bylo dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra, ta opłata też nie będzie oficjalna, a szpital jest państwowy. Mam nadzieję, że nie wyjdę na tym źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju to ja jednak się cieszę że mieszkam w małym mieście i mam jeden szpital i się za nic nie płaci :) ja nic takiego w życiu nie słyszałam a dużo moich koleżanek i kuzynek tu rodziło :) także współczuje dziewczynki :) a co do znieczulenia to u nas takich udogodnień nie ma najwyżej głupi jaś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia, laski w sobotę mam imprezę u męża w pracy i nie mam się w co ubrać :/ co roku męża szef zaprasza swoich pracowników na taki bal karnawałowy i okazuje się, że jest on w tę sobotę a dziś dopiero szef im o tym powiedział. Wyciągnęłam co miałam w szafie (oczywiście na oko widziałam w co mogę się ewentualnie wcisnąć, czyli dwie sukienki!) i niestety jedna jest taka luźna http://allegro.pl/hm-sukienka-koronkowa-czarna-36-wys-gratis-i2876799343.html coś takiego, ale jest krótka i nieładnie to wygląda a druga znów to tak dopasowana, że aż nie wypada z brzuchem w takiej sukience :/ ta druga wyglada tak http://allegro.pl/sukienka-wieczorowa-vera-r-42-i2778172194.html tylko trochę inaczej góra skrojona, ale to nieważne. Kurczę, jeśli nie uda mi się niczego pożyczyć to nici z wyjścia...a tak chciałam pójść na ten bal bo mam okazję gdzieś wyjść, trochę się rozerwać...bo tak to tylko Wy jesteście moją jedyną rozrywką, siedzę ciągle praktycznie w domu :( no i przecież mam wspaniałą rozrywkę jeszcze w postaci prania, sprzątania domu i gotowania obiadów :/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka mnie sie podoba ta druga co podałaś link, a bardzo opięta na brzuchu? wiesz w sumie nie ma co się przejmować tym"co ludzie powiedzą" i czy wypada czy nie bo na chleb ci nie dają... Fij a nie ma na kafeterii opinii np o tym szpitalu co chcesz w nim rodzić? albo gdzie indziej w necie? Ale jak dajesz jej po prostu w łapę to będzie skakać przy Tobie gorzej jakby przez szpital ta opłata była załatwiana to pewnie wszędzie to samo czyli wielkie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam, nie wypada. Jakby mi tylko brzuszek urósł, a nie od razu w pakiecie z tyłkiem, to założyłabym tą drugą :) Ale to moja opinia, pamiętaj, że najważniejsze, żebyś się dobrze czuła, bo inaczej zamiast mysleć jaka fajna jest impreza, będziesz myślała czy na pewno dobrze wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten szpital (im. ks. Anny Mazowieckiej) ma słabe opinie na stronie gdzierodzic.info. tylko z tego co pamiętam dziewczyny, które się wypowiadały nie wykupowały położnej. Koleżanka, która mi ten szpital poleciła zabroniła mi czytać internetowych opinii i zaufałam jej (na tę stronkę trafiłam przypadkiem i żałuję że mnie skusiło żeby przeczytać co piszą). W dodatku zależy mi, żeby tam rodzić, bo moja gin tam dyżuruje i poleciła mi właśnie jedną położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten szpital (im. ks. Anny Mazowieckiej) ma słabe opinie na stronie gdzierodzic.info. tylko z tego co pamiętam dziewczyny, które się wypowiadały nie wykupowały położnej. Koleżanka, która mi ten szpital poleciła zabroniła mi czytać internetowych opinii i zaufałam jej (na tę stronkę trafiłam przypadkiem i żałuję że mnie skusiło żeby przeczytać co piszą). W dodatku zależy mi, żeby tam rodzić, bo moja gin tam dyżuruje i poleciła mi właśnie jedną położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tez jestem w ciazy pierwszy raz;-) 20tyg i 12.12.12 poczulam pierwszy raz ruchy:-) i mam usg termin porodu na 26.05, a z miesiaczki na 3.06 Do (nie)madrej: a skad jestes? My z mezem tez idziemy na jego firmowa impreze 19.01, he he moze sie spotkamy:-) badz to zbieg sytuacji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij z tymi opiniami to różnie właśnie jest, jak nie pójdziesz i nie przekonasz się na własnej skórze to się nie dowiesz. Ile też jest kobiet co rodziły były zadowolone ale nie przyszło im na przykład do głowy zajrzeć w internet i wystawić opinię. Tutaj na kafeterii jest temat założony o tej porodówce co chciałam na niej rodzić, jak przeczytałam pobieżnie to się napaliłam na niego dopiero z czasem zaczęłam doczytywać i zdziwiło mnie to ze zadziwiająca liczba lasek które sa miesiąc, dwa, pół roku po porodzie cały czas tam przesiaduje i go zachwala w między czasie jak znalazły się negatywne opinie to te właśnie laski co nie wiem po co tam siedziały jeszcze na długo po porodzie(i siedzą do nadal) zaczęły najeżdżać na te co wyraziły swoje odczucia . Popytałam wśród znajomych i położnej w rodzinie okazało się żeby jednak czytać te negatywne opinie i brać je do serca bo te pozytywne to raczej pochodzą od pan tam pracujących a nie rodzących...poród tam to obraz nędzy i rozpaczy niejednokrotnie za spore pieniądze (100% prywaty 5000zł) niemowlaki trafiają na OIOM, pacjentki z trudnym porodem sa olewane i przekazywane do innego szpitala a te z krwotokiem po porodzie są na silę wypychane z porodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj monia :) zapraszamy Cie do wpisania się w tabelkę. Ja nigdzie nie ide to andziulka się wybiera :) Zmieniam tc bo nastąpiły zmiany, myslałam ze każdy tydzień zaczynam w czwartki ale wg usg jednak nie :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niemcy- ----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -ł ódzkie---------------17---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ ł dzkie---------------17-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ó dzkie---------------19---------DZ DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------ Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K rak ów------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zys kie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mog ilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moonia :) Ale maluch sobie datę wybrał na pierwsze mocniejsze kopniaki :D (Nie)mądra, aż dreszcze przechodzą jak się czyta takie rzeczy :O Wiem jedno-idę na żywioł, co będzie to będzie. Po prostu przyzwyczaiłam się już do myśli, że tam będę rodzić i byłam tam na porodówce. Niech się dzieje wola nieba. Ale masz rację, że najłatwiej to się pisze pod wpływem emocji, szczególnie negatywnych i większość opinii jest pisanych przez osoby niezadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak mam sie tam dopisac? Nie ma linka:-( a wczesniej na innym forum chcialam, ale wyskakiwal blad pobierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marze i snie, ze wyrosnie mi zdrowy dzidziusiolek:-) ale kazdego dnia sie martwie czy wszystko dobrze;-) jutro ide do ginekologa to sie do wiem, czy chlopczyk czy dziewczynka:-) ostatnio byl uparciuch najpierw obrocil sie pupa do Świata, jak chcielismy zajrzec to zaslonil reka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniko skopiowac wystarczy ta tabelke i wklejasz ja pod swoim postem dopisujesz sie ona jest chronologicznie tygodniami ciąży:) Fij mnie jak coś wkurzy to nawet wiele tygodni po emocje mi nie opadają i potrafię wysmarować śliczną opinię-tak było z hotelem w Chorwacji :D do dnia dzisiejszego jestem zła a wtedy jak kipiałam to weszłam na wszystkie możliwe portale turystyczne i wylałam swe żale haha. Wiesz, najważniejsze to rodzić tam gdzie pracuje lekarz który Cie prowadzi,nic nie jest tak istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje,ale pisze z telefonu;-) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płećFASOLKImonikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy- ----------------10------------?Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ?andziulka88---------------Ania--------------25----------- -ł ódzkie---------------17---------DZandziulka007------------Angelika-----------26------------ ł dzkie---------------17-----------?(nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CHagunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ó dzkie---------------19---------DZDarCiiaaa----------------Daria-------------19------------ Gdy nia-----------------22---------DZHinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CHAllegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K rak ów------------23---------DZXxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zys kie---------31---------DZMarysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZkeysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mog ilno---------------35---------CHMAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CHFijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CHMAMUSIEanetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent Mooniaaa86---------Monika------------27--------wlkop.----------20tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje,ale pisze z telefonu;-) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płećFASOLKImonikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy- ----------------10------------?Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ?andziulka88---------------Ania--------------25----------- -ł ódzkie---------------17---------DZandziulka007------------Angelika-----------26------------ ł dzkie---------------17-----------?(nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CHagunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ó dzkie---------------19---------DZDarCiiaaa----------------Daria-------------19------------ Gdy nia-----------------22---------DZHinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CHAllegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K rak ów------------23---------DZXxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zys kie---------31---------DZMarysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZkeysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mog ilno---------------35---------CHMAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CHFijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CHMAMUSIEanetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent Mooniaaa86---------Monika------------27--------wlkop.----------20-------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spróbuję, ale nie obiecuję, że będzie dobrze ;) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29---------Niem cy- ----------------10------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------Utrecht,Holandia------7----------- ? andziulka88---------------Ania--------------25----------- -ł ódzkie---------------17---------DZ andziulka007------------Angelika-----------26------------ ł dzkie---------------17-----------? (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------ ó dzkie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika-----------27-----------wielkopolskie---------20----------? DarCiiaaa----------------Daria-------------19------------ Gdy nia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20----------- lubuskie----------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24-----------Ok.K rak ów------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20--------świętokr zys kie---------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28----------ł dzkie------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- Mog ilno---------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23---------podkar pac kie----------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --m azowieckie---------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, powiedzmy ;) (Nie)mądra, ja też jestem cięta jak coś mnie wkurzy ;) Ale nikt nie przebije mojego M., który przypomniał sobie jak gdzieś 4-5 lat temu zrobiliśmy rezerwację w hotelu na drugim końcu Polski, a okazało się, że jakaś pindzia nie zapisała i o godz. 22:00, po całodniowej podróży (dużo zwiedzaliśmy), gdzie marzyliśmy tylko o łóżku, okazało sie, że nie mamy gdzie spać. Hotel był obłożony na full, i okolice miasta w promieniu 50 km też, bo był to temin rajdu, na który robiło się rezerwację przynajmniej pół roku wcześniej :O W każdym razie niedawno przypomniał sobie o tym i znowu tak się wkurzył, że obsmarował ten hotel na wszystkich możliwych stronach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×