Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Czesc! :P Ja wlasnie wrocilam od lekarza moj maluszek wazy juz 1800 :) mowi ze jest duzy :). Wszystko jest w porzadku, co do cesarki bedziemy sie dogadywac okolo 36tc :) ale powiedzial ze jak chce cesarke to mi zrobi. a dziewczyny ile wasze maluchy wazyly w okolo 30tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, MAMA naj naj najlepsiejszego, spełnienia marzeń i grzecznego, zawsze zdrowego bobaska ;) Kurcze dziewczyny, zaliczyłam pierwszą glebę :/ cholera sprzątałam i przy myciu podłogi stanęłam na mokrej podłodze mokrym kapciem, całe szczęście, że akurat trzymałam się klamki i kija od miotły, bo zdążyłam się ratować na kolana, mimo wszystko rozjeżdżające się nogi spowodowały rozciągnięcie się krocza i boli ;( Dzidzia kopie, więc chyba jest wszystko dobrze... Nie chce myśleć jaki byłby Matrix, gdybym tak z rozmachu pieprzła... HE HE WALENTYNKI stojąc w kolejce w sklepie zobaczyłam róże za 2,99zł myślę... kupię bo i tak nie dostanę :D (nie kupiłam) A... Dostałam... skąpego buziaka na dzień dobry, jak się upomniałam dostałam większego... Otrzymałam "komplement" jaki GRUBASEK, po czym odpowiedziałam, że to wspaniała linia osy, a on.. "Chyba bąka" :D Szczery do bólu nie ;) Dlatego dziewczyny nie łamcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytanie do Szoszonowej" ... położna kazała mi się położyć na leżance i ręką wymacała macicę, gdzie się kończy i od tego miejsca(okolice pępka) mierzyła cm do kości łonowej...wyszło mi 24cm. A obwód brzucha w największym miejscu....też na wysokości pępka- 100cm:] Co do szczepionki to nie bardzo tu się mam kogo zapytać bo wszystkie położne i GP mówią to samo... a szczepionka jest od niedawna więc kolezanki, które rodziły nic na ten temat nie wiedzą... Ale jak będę w PL na początku marca popytam:] Ta szczepionka, mimo,że na mnie jest dla dziecka. andziulka 007 pocieszasz mnie bo wszędzie w necie w 40tc laski mają max +5kg albo nawet sa na minusie :D Wszyscy mówią,że tycie dopiero teraz się zacznie:/Anetucha z MAMĄ2013 jak to było u Was....?Tyłyście sukcesywnie przez całą ciążę czy nagle bach i jest +20 :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie jaka mnie od kilku dni naszla ochota na ubranie lozeczka! :D Normalnie masakra :D Patrze na to lozeczko i juz bym chciala zalozyc posciel i cala reszte ale jeszcze za wczas :D Ale na poczatku marca wezme sie za przedswiateczne porzadki i jak wszyscy wysprzatam na cacy to zaloze posciel i wszystko przygotuje - akurat na wielkanoc, 4 tygdonie przed terminem. Nie za wczas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj zdjęcie Mooonia:) Ja pościeli w ogóle nie planuje początkowo ... będzie czerwiec to raz... a po drugie mysle,ze bede początkowo kładła małą do łożeczka w moses basket...nie wiem jak to sie nazywa w PL...taki koszyk ...prześcieradelko tylko założę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he.. Ja dzisiaj wyprałam wszystkie ciuszki jakie do tej pory skompletowałam ;) niektóre są takie boskie.. a w Smyku są promocje np. 5-cio pak bodów z długim rękawkiem za 20 zł, 2xgatki papy smerfa za 17 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny dostalam na urodziny wage i normalnie SZOK!! zgubilam 16kg!!!! :):):):) w 2 tygodnie po porodzie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uwazam na to co jem, nie jem chleba, tzn tylko chleb WASA taki chrupki, wcinam tez wafle ryzowe, gotowane mieso i wszystko prawie nie przyprawione, do tego karmie cycem i robie wszystko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka - tak wlasnie mysle zeby przykryc kocem w razie czego ;) Chcialabym miec wszystko przygotowane na GODZINE ZERO :D Lozeczko, torbe, fotelik noi musze jeszcze po wielkanocy wyparzyc butelki i przyszykowac to i owo... Maz pracuje 80km od domu i przyjezdza dwa razy w tygodniu wiec na dobra sprawe pasuje mi wczesniej wszystko przygotowac i uswiadomic go gdzie co jest , co i jak bo on jak spanikuje jak dostanie telefon ze jade do szpitala to albo mu skoczy cisnienie i sam wyladuje w szpitalu (czesto mu skacze) :D Albo nie bedzie wiedzial co robic - taki jest :D Jak dostalam krwawienia to nie wiedzial co ma robic i dobrze ze moj tata byl w domu i siadl za kierownice jak musielismy do szpitala jechac bo biedny Wojtek sie poplakal jak wsiedlismy do auta. Udawal twardego, ale nerwy mu puscily... A na drugi dzien jak mnie zabrala karetka to z tego wszystkie pozabieral papiery nie te co trzeba i musial dwa razy jezdzic i dowozic ubezpieczenie :D MAMA - PIEKNY WYNIK ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja coś wysłałam:P Nie była to planowana 'sesja' :P W pidżamie i z samego rana i miała uwiecznić moją koszulkę 'jerk':D ale przy okazji bebzun został złapany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ładne brzuszki :) MAMA gratulacje takiego spadku wagi :D wiecie co te nasze maleństwa w brzuszku wyczuwają nasz nastrój,jak mam dobry humor to mój Bąbelek szaleje :) jak zaczynam mieć nerwy albo płaczę to cisza uspokaja się... teraz mam pytanie o tą kreskę na brzuchu każda ją ma? Ja nic nie mam i nie zanosi się żebym miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa w sumie tak wszystko w brzuszek, ale tyłek też mi przybrał i uda.. Wydaje mi się, że nie jest to możliwe wszystko w brzuch, bo miednica sie poszerza do porodu, ale ciesze się, że cała nie jestem jak piłka tylko mam doczepioną piłkę :D Fajne zdjęcia;) MAMA imponujący wynik;) oby tak dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ja ją mam, kiedyś chyba Keysy mówiła, że jej omija pępek z lewej strony, moja kreska też tak wygląda, jest ciemna i przecina cały brzuch. Słyszałam, że niektórym ona wyskakuje po porodzie, a niektórym w ogóle... Ale to nie jest tak, że musi być, bo ona o niczym nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lekka kreske do dzis. nie mialam super ciemnej takze jeszcze nie zniknela. Amela przekrecila sie dzis na brzuch! W szoku jestem!!!| MAMA i FIJ ile wasze dzieci dostapy punktow w skali Apgar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie wiem co bedzie, gdy ona zacznie chodzic jak ja juz teraz nie moge jej dopilnowac zeby polarowego kocyka nie zzerala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta-kup sobie marcowe M jak mama tam jest wszystko na temat cesarki :) przeczytaj jaki wpływ ma cc na zdrowie dziecka tuz po porodzie i później. Ja po przeczytaniu tego artykułu nie zgodziłabym się nigdy z widzi mi się na cc. Co innego ze wskazań jak miała to MAMA -kiedy nie ma wyjścia.Sam lekarz opisujący cc kazał się dobrze zastanowić nad tym. Szoszonowa ładny duuuży brzuszek , moonia to samo - ładnie dziewczyny wyglądacie :) Andziulka ja też nie mam kreski, ona zależy od pigmentacji skóry:) Ja mam stres- wstałam o 5 z bólem brzucha i bólem krzyży :( historia z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Kurcze (nie)mądra a masz ze sobą te tabletki? Musisz znów leżeć całymi dniami na wszelki "w"... Nie forsuj się... Mnie znowu boli podbrzusze i krocze, a tak jest jak tylko więcej pochodzę, poschylam np. Po sprzątaniu, po większych zakupach itd. Też nie możecie się przekrecić z boku na bok, bo tak bardzo w pachwinach ciągnie? Czasami z bólu bym ryczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mialam taki bol w calym trzecim trymestrze. Zeby sie przekrecic w nocy musialam siadac, ale tez niezle sie nameczylam, zeby wstac i dobrze pamietam ten bol. Myslalam, ze przez to porod bedzie bardziej bolesny ale nie byl ;) nie czulam ciagniecia ale bol jakby mnie ktos drewniakiem w krocze kopnal. Poza tym bole kregoslupa promieniujace az do kolana jak przeszlo w prawej nodze to pojawilo sie w lewej i wiecznie cos. Tak juz chyba musi byc. Zazdroscilam dziewczynom co w 9 miesiacu ciazy jeszcze na chodzie byly i pracowaly. Znam laske chuda jak szkapa. cala ciaze miala tak nieduzy brzuch, ze nikt nie wiedzial, ze w ciazy jest. Prosto z pracy pojechala na porodowke! Niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA Amela dokladnie ta sma punktacja w pierwszej minucie 7 po 5ciu 9 punktow. Moja mama miala 3ke dziewczyn i wszystkie dostalysmy 10 punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 tc córeczka
mam do Was pytanie może któras z Was ma bóle w pochwie? Nie wiem czy to szyjka czy co? Jestem w 27 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pachwiny ciągną jak za dużo chodzę... Tak nie odczuwam żadnych bóli i niedogodności... Posłałam jeszcze kilka fotek z dzisiaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×