Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

andziulka peeling kawa zajebista rzecz, a stopy jak nawilza. ja sobie do tego daje np jeszcze lyzewczke cynamonu zeby ladnie pachnilo :) ja na szcezscie mam sex max co drugi dzien inaczej bym oszalala... isc razem spac, czuc cialo ukochanego a nie skosztowac. katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Aneta ostatnie słowo w Twoim poście pięknie opisuje tez mojego męża w sprawach sexualnych. ;DDD Ja już nie zamierzam z nim rozmawiać... to facet. Jak już się (DOSŁOWNIE) naciśnie odpowiedni guzik to zaczyna działać co trzeba heheheh. A że czekałam tyle czasu, aż on łaskawie zacznie coś inicjować, to tylko moja strata. Zawsze będzie jakaś wymówka, co wiem po tym co Ty opisujesz. Najpierw dziecko w brzuchu, potem będzie w łóżeczku, potem będzie coraz bardziej kumate... a ja chcę żeby Małgośka miała RODZEŃSTWO!!! Wiatropylna niestety nie jestem, więc on mi jeszcze będzie do tego potrzebny. ;p Keysy naprawdę bardzo Ci dziękujemy za słowa otuchy i wspracia. ;DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojego nie tylko guzik a nawet zmiana biegow nie dziala ;] najgorsze jest to, ze trace mlodosc, pozniej to juz tylko sahara bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spamuje sorry, ale przypomnialao mi sie jeszcze, ze pytal wczoraj czy moglabym uzyc pasa do ponczoch i ponczoch, szpilek oraz firanowej pizamy w walentynki, ale szczerze powiedziawszy to po takim zastoju nie czuje sie ze soba dobrze i zwyczajnie nie mam na to ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha uśmiałam się z tej zmiany biegów :)) i nie dziwię się, że jak masz posuche to teraz nie masz ochoty wskakiwać w fatałaszki dla jego przyjemności... Ja generalnie nie mam problemu z seksem poza tym, że Tomek bywa tylko na weekendy a mi się chce akurat dzisiaj :) Yadaeth to nie mąż ani nawet narzeczony jeszcze nie ;) póki co ojciec mojego dziecka hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka 007 ... też stosowałam ten peeling kawowy, dodawałam jeszcze łyżeczkę cynamonu i sól gruboziarnistą ... Ale w ciąży niewskazane jest używanie wszelakich kosmetyków wyszczuplających bo mają w składzie kofeinę więc mniemam,że peelingu, jako,że to czysta kofeina :D też nie...Chociaż wydaje mi się to śmieszne....podejrzewam,że stężenie przenikającej kofeiny jest minimalne :/ No ale może o coś innego chodzi :] Keysy a ten cynamon ma tez za zadanie (oprócz obłędnego zapachu) własnie antycellulitowe... rozgrzewa skóre :) ... Skóra po nim jak pupcia niemowlaka :] Co do sexu to ja ostatnio usłyszałam,że on się czuje jakbyśmy byli we trójkę :| Haha Carolajna87 ja też mówię do mojego i moim : ojciec mojego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka też dostałam dzisiaj te papierki lakmusowe- jakieś chińskie :P anetucha ale masz dreamera'a w domu -pas...pończochy a piór nie chciał ? Jutro w nocy się przekonam jak mój się zapatruje na 2w1+1 :P. Wiecie co :(, nie wiem czy to stres i czarne wizje przed podróżą czy coś innego ale cholernie źle się czuje dzisiaj ze swoim brzuchem czuje jakby był bardzo ciężki przynajmniej 5kg, napięty i ciągnął się w dół czuje to zarówno jak siedzę i leże .Czuje jeszcze większy dyskomfort jak się prostuje więc chodzę zgarbiona. Dotykam go i jest miękki, wzdęć nie mam wypróżniam się regularnie więc to nie jelita. Przez to uczucie mnie szlag trafia i ryczeć mi się chce :( po no-spie jest to samo i magnezie też :(. Boje się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Kochana może to tylko Twój stres jest przyczyną? Ja jak się denerwuje od zawsze mam lekkie bóle brzucha. Po prostu tak objawia mi się stres. W ciąży natomiast przy wkurzeniu i złości od razu chce mi się płakać. Twój brzuch JEST ciężki, może po prostu stres sprawia, że bardziej to odczuwasz. :) Głowa do góry, zobaczysz jak Ci wszystko minie jak podróż będziesz miała za sobą. Tymczasem spróbuj się zrelaksować. :))) Dobra książka, muzyka, spacer, czekolada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorry jakby co, że nie reaguję na Wasze wpisy, ale wiecie jak jest. Ale za to staram się nadrobić wszystkie :) Teraz tylko jedno mi w głowie :) Moja pyza ;) Keysy, pojechałam na IP jak miałam dość bolesne skurcze, ale jeszcze nie regularne. Pojechałabym później, bo w domu przyjemniej to znosić, ale bałam się, że się spóźnię na ZZO, które z resztą dostałam o 7 rano (przyjechałam o 23) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra moje też chińskie :P a teraz pytanie za 100 punktów jak te papierki używać??? bo ja nie mam zielonego pojęcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth pójdę się wykapać w olejku z dzikiej pomarańczy czy jakoś tak podobno dobrze robi na psychikę i spięcie ;). Skupiłam się na rozmowie z koleżanką na fb i jakoś mi napięcie w brzuchu minęło czyli jednak główka szwankuje :( Andziulka -ja sprawdziłam na cytrynie czy działają - nakropiłam i zrobiły się czerwone :P a ty to sobie najlepiej w okolicach pochwy sprawdź jak chcesz sprawdzić jaki odczyn ma wydzielina :) ja sobie ph moczu sprawdziłam :P TAM nic nie wsadzam :P do jutra hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wszystkie :P urwij jeden i wsadź :P ja z oszczędności to nawet na pół go podzieliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tam jest ich od cholery to co tu oszczędzać :P na moczu sprawdzałam to nic się nie zrobiło a ile trzeba czekać żeby się kolor zmienił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko 80 szt :P znam swoje możliwości- jak się rozkręcę to nawet ph ziemniaków będę sprawdzać i tych pasków starczy mi na tydzień haha no wsadzasz i patrzysz kilka sekund jak się kolor zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi się nic nie zmieniało to normalne? bo na cytrynie przed chwilą patrzyłam i się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ph zdrowej pochwy to tak 3,5-4 czyli kwasne więc jak Ci sie nie zmieniło to dobrze- ten pasek jest żółty tak jak u mnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam własnie przed nosem wyniki z krzywej i morfologii... I jestem lekko zdziwiona, bo na czczo 71,18 (poniżej normy), po 2 godz 87,52... Nieźle nie? zaraz po pobraniu drugiej dawki byłam przeraźliwie głodna... Kurcze za to morfologia poniżej normy i biorę tardyrefon od 6-7 tyg i mam identyczny wynik jak z przed 7 tyg... Ciekawa jestem co tym razem mi przepisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia morfologia w ciąży jest obniżona - taka fizjologia a jak masz ją na takim samym poziomie jak ostatnio to nie jest źle ;) ewentualnie zmieni Ci żelazo na większą dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra jest troszkę niższa, ale możliwe ze zwiększy mi dawkę ;) i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dzisiaj rano też sprawdzałam tym papierkiem i zupełnie nie zmienia koloru. Wiecie co człowiek się budzi rano włącza telewizor i oczywiście jeszcze poleguje bynajmniej ja tak mam :D a tu w dzień dobry tvn leci program o nieuleczalnych wadach płodu i kobiety są już w ciąży informowane o tym że dziecko umrze w brzuszku albo po porodzie bo nie mogą z tym nic zrobić... i wypowiadała się jedna mama która właśnie straciła dzieciątko,które miało jakaś nieuleczalną wadę serca... a ja tak się uwyłam że szok :( staram się o tym nie myśleć ale my też za dwa tyg mamy echo serduszka... ja wiem że musi być dobrze ale wiecie obejrzeć coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczak,Monika,anetucha,hińskiturysta,Mama świetne fotki :) w końcu mi się wyświetliły bo nie chciało się mi wyświetlić przez kilka dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×