Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ale od razu opadł ?:> słyszałam,ze na początku zostaje praktycznie ttak samo duzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko już się boję :( mam nadzieję,że da się go doprowadzić do normalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ile w ogóle od razu straciłaś po porodzie kg ?:> I ile przytyłaś całą ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytylam sporo..... a waga mi sie popsula wiec nie wiem ile waze, moze jutro kupie sobie wage, bede na miescie zalatwiac papery wiec wstapie do jakiegos tesco, zobacze, maly z mama moja zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no da sie go doprowadzic do normalnosci ale to nie bedzie takie proste, po za tym od porodu u mnie jeszcze nawet 2 tygodnie nie minely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja rzuciłam fajki od razu i nic się nie stało :) nie robiłam żadnego stopniowego rzucania bo w taki sposób to się w końcu nie rzuca hehe :P MAMA, Anetucha i Fijfij ile przytyłyście w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co dziewczyny ja w piątek wkraczam w 38 tydzień..przed ciążą ważyłam 58kg a na dzień dzisiejszy 80kg więc to już 22kg do przodu w dodatku z ciekawości zmierzyłam obwód brzucha i mam..117cm! Jak ja to wszystko zgubie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzoilka007 cięzko było ?:) W sensie fizycznym bo psychika na pewno pomogła bardzo i jest inne rzucanie niż takie normalne ;) Czy może Cię odrzuciło od fajek samoistnie ?:) Mollly nie ból żaby zrzucisz wszystko:) Powiedziała Szoszonowa jedząc w łóżku czekoladę mleczną :D Jutro walentynki... macie jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo paliłam i to do pierwszego tygodnia ciąży bo ciężko było ale powiedziałam sobie " dość " i do tej pory brzydze się fajek na wymioty mnie zbiera jak gdzieś wyczuje dym. I mam problem bo moja przyszła teściowa kopci jak stary bosman o czym już kiedyś pisałam :/ i weź zabierz dziecko do takiej babci...na samą myśl robi mi się słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja przytylam 22 kg, 20 stracilam w pierwszych dwoch miesiacach. teraz jest -21 i znowu na diecie bo jeszcze chce 10 kg zrzucic z przedciazowych zapasow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez palilam i to duzo, jak sie dowiedzialam to rzucilam. ciezko bylo jak cholera i znowu pale ;) wrocilam miesiac po porodzie, pale tylko 5 dziennie ale pale ;] wychodze na dwor, nie pale przy dziecku, mamy antybakteryjny zel zeby nie bylo czuc na rekach plus myje zeby po kazdej fajce. i przewaznie wychodze gdy ona spi, zeby nie miala bezposredniego kontaktu ze mna gdy wroce prosto z fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znam rodzine gdzie oboje w domu pala do dwoch paczek dziennie a dzieci sie w tej mgle klockami na podlodze bawia ;/ to jest dopiero straszne. w ciazy myslalam, ze zapale chociaz raz. ale sumienie mi nie pozwalalo. nie tknelam ani jednej i unikalam palaczy. gdy ktos przede mna szedl z fajka to stalam i czekalam az sie oddali na bezpieczna odleglosc tak sie balam o jej zdrowie. moja kolezanka z pracy palila cala ciaze. urodzila zdrowe dziecko. takze glupi zawsze ma szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Aneta to gratulacje zakupu. ;D Dośmigania po mieście i do pracy idealny.;p Mnie też siostra, rodzice i teściowa wspierają - nie wyobrażam sobie jak moglibyśmy podołać finansowo. Ja się zastanawiam ile po porodzie będę mogła zacząć robić swoje ćwiczenia na brzuch. ;p Uwielbiałam sie po h dziennie męczyć nad 6 weidera.;D Najbardziej się boję jednej rzeczy... eh. Moja mama nie miała rozwarcia przy porodzie ze mną, ani siostrą. Myślicie, że to "gentyczne" i że jest ryzyko zwiększone, że u mnie będzie to samo? Czy można na to jakoś wpłynać? Jakoś się do tego przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję że już nie wrócę do palenia a gdyby bardzo mnie ciągnęło to w razie czego mam elektrycznego papierosa mój Łukasz takiego pali i po tym nie ciągnie go do zwykłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka urodzila nas wszystkie przed terminem a najmlodsza dokladnie w terminie. wszystkie trwaly krotko najdluzszy 8h, ja mialam wywolywany i 20h 14 min ;) wiec nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja dowiedziałam się o ciąży w 6 tc i wtedy od razu rzuciłam fajki. Nie było mi ciężko bo wiedziałam że to najlepsze dla dziecka ale teraz nieraz mam chęć zapalić czego oczywiście nie robię bo dzidzia najważniejsza ale nie wiem czy nie wrócę do fajek po porodzie ... fakt dużo nie paliłam nigdy bo 5 papierosów dziennie to max ale jednak.No cóż pożyjemy zobaczymy :) moja mama z moim bratem w ciąży całą kopciła fajki i młody urodził się zdrowy,duży i 10 punktów dostał także różnie to bywa :P anetucha to super już zrzuciłaś w sumie wszystko :) ja dziś byłam u lekarki i 8 mam na plusie a naprawdę nie wiem dlaczego bo nie jem słodyczy ani w sumie kolacji bo ostatni posiłek dziennie mam max o 19 a wrzucam na masę hehe :P al ważne że dzidzia zdrowa:) dzisiaj byłam w szoku jak mi lekarka podłączyła nie wiem co to takie mini ktg i słuchałyśmy chwile serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha dziękiza fotki... Zmiana ogromna:) Gratulacje!!! :] Ale kurde przeraża mnie mieć dalej taki ogromny bęben po porodzie :D No to gratulacje laski,że rzuciłyście palenie :] Moja mama paliła ze mną też całą ciążę :/ Niby jestem zdrowa ale kto wie...może gdyby nie to, byłabym jakiś naukowcem :D ?:D Ja się ważę w domu i mam na plusie 7kg...ale zobaczymy w pt u położnej:] Mi dupsko obrasta tłuszczem:/ Żadna planów na jutro nie ma ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Szoszonowa mój plan na jutro jest prosty. Nauczyć sie na poprawkę z egzaminu. ;D Wreszcie ją zaliczyć. Yh. W pt o 17. Oby wreszcie mieć to z głowy. ;p Molly90 mój mąż też popala elektronicznego, ale cały czas ciągnie go do fajek. Nie pali od początku lutego. :) Aneta, dzięki za słowa pocieszenia. :D Mam nadzieję, że tak i u mnie będzie, że wszystko na odwrót z porodem moim i mamy. ;D No i gratulacje zejścia z wagi. :) Moja mama na dwie ciąże kompletnie rzuciła fajki. :) Z dnia na dzień, po prostu nie paliła i koniec. Potem jak skończyła karmić piersią oczywiście znów wracała do nałogu. ;D Robiła to tylko dla nas, nie w celu rzucenia ogólnie, tylko żeby nam nie szkodzić. ;) O, zapomniałam tabelkę uaktualnić. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ack ie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też:] Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---24---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ack ie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychacz postów
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nia mam planów na dziś, bo samemu raczej ciężko "świętować" :) Ale wysłałm mały prezencik paczką. A wczoraj dowiedziałam się, że Tomek wraca już do Gdańska i to od poniedziałku :) Kurczę dziewczyny jak się cieszę :) W końcu jakaś dobra wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdańsk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzkie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łódzkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódzkie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdynia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---24---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopolskie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopolskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Białystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krakowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubuskie---------------30---------CH Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódzkie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogilno-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarpackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy, ale w związku z tym, że Tomek pracuje w Warszawie to zazwyczaj tylko weekendowo :) A jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×