Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ja to praktycznie nigdy nie chodzę na obcasach chociaż mam kilka par ale zakładam je kilka razy w roku :) wole koturny bo są stabilniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś od rana mały wariuje... Czasem tak machnie, że aż się wzdrygam :-D a teraz mam uczucie jakby kopał dołek rękami bądź nogami niczym piesek :-D szalony :-) Dzięki Andziulka za poprawienie tabelki, już nie chciałam spamować, żeby ktoś poprawił, jak wkleilam to zauważyłam błąd u Keysy. Carolaina uważaj, bo upadnie nie wskazane. Najbezpieczniej ponoć na kolana. Na tyłek może wywołać poród. To tak na przyszłość oby nigdy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ani to ani to... choc na lato lubie takie ,,laczki drewniaki,, wiecie o co kaman? a w szpilkach to nawet metra bym nie uszla, jakos czuje sie w nich jak slonica i choc mega mi sie podobaja ja mam za krzywe giry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia twoje porownania ruchow malenstwa mnie powalaja :) moze juz wylazic chce i sobie dziurke kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia20 my tez 1.5 roku a mala ma juz 3.5 miesiaca. wiec u nas tez szybko. nieszczesliwa bylam pol ciazy, ze bede miala dziecko z kims kogo nie znam. Teraz oprocz braku seksu jest dobrze ;) nie chodzi do pubu po pracy, nie zre fish and chipsa co piatek (w ogole ryby nie lubi, ja tez), prawie nie pije, to ja pije wiecej ;p i nie klamie a te rzeczy najbardziej mnie wkurzaly w anglikach poza tym mam 100% pewnosc, ze mnie nie zdradzi. Nawet w klotni nic zlego mi nie powiedzial, jest czuly i kocha nas. Czego wiecej trzeba ;) ma kolegow, ktorzy sa zupelnym przeciwienstwem i dlatego mysle, ze anglicy sa okropni jako partnerzy zyciowi. Moze sie myle, moze dobrze trafilam. jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam wam napisac, ze dzis pierwszy posilek!!!! Marchewka! :D Ide zaraz na szczepienie i bede gotowac marchewe! wstawie pozniej jakas fote na maila jaka mine miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za klikniecia ;) Moze siostrze uda sie wygrac ten drugi etap ;) Pierwszy wygrala i miala darmowa wycieczke na lotnisko w Balicach w czasie zajesc w szkole :D Cieszy sie bo do szkoly nie musi chodzic :P keysy2121 - mi najabrdziej sztywnialy pod wieczor noi w nocy :/ Rano mnie az kuła cala reka jakby mi ktos cos wbijal :/ Przyznam sie ze trzy ostatnie dni zapomnialam zazywac magnezu i dzis co godzine w nocy budzilam sie ze zdretwialymi dlonmi :/ Dzis jeszcze bardziej boli mnie brzuch i tak sobie mysle ze to ze zapomnialam zazywac magnez tez ma swoj wplyw na to :/ Dzis juz nadrabiam zaleglosci z magnezem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Carolajna w szpilkach zaliczyła glebę, nie ja :P :] Chociaż nie widzę przeciwskazań o ile komuś wygodnie :] Ale na pewno nie na ślizgawicę, zimą :] Julia20 ja okolice Leeds/Manchesteru ...także od Londynu daleko :] Jestem w związku z Polakiem:] Anetucha ja co drugi tydzień wstaję o 5:00 ... a teraz przypomniałas mi o zmianie czasu...czyli o 4:00 :/ Fuck! :] No ale ja nie mam budzącego mnie w nocy potworka (jeszcze:P) :] Keysy jeżeli ta laska, o której wspominasz, chodziła pół zycia w takich szpilkach to dla niej chodzenie w płaskim obuwiu jest katorgą, ma tak juz skrócone mięsnie łydek :] Także bardziej niebezpieczne byłoby chodzenie w balerinach w tym stanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mój mały za to w tym samym czasie wali rękami i nogami bo górki się robią w tym samym czasie bo dwóch stronach brzucha :D wojował całą noc prawie bo spać nie mogłam tak mnie pośladek i noga boli :( teraz pewnie trochę odeśpi mój Bąbelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, powodzenia z marchewą :) ja dalej nie wiem czy iść do pracy, czy wziąć off'a...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka to napewno od braku magnezu boli brzuchol bo mi tez pomagal cala ciaze i nadal pomaga. no ja wlasnie dzis sie obudzialm w nocy i nie dosc ze prawa reka sztywna to i lewa. ale mam nadzieje ze lewa to od zlego ulozenia. a ty bylas z tym u lekarza? myslisz ze to przejdzie po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007.jeszcze.jakos.na.pierwszych.stronach.bylam.w.tabelce.ale.po.dlugiej.nieobecnosci.cos.mnie.z.niej.wywalilo.wiec.bede.wdzieczna.jak.wpiszecie.sie.za.mnie:)a.to.moje.dane:Molly90....Weronika....21....38tc....warminsko-mazurskie....CH...:)Keysy.z.nogami.w.gorze.spie.bez.przerwy.inaczej.w.ogole.bym.nie.zasnela.jakos.wtedy.lzej.mi.sie.oddycha.Od.jakiegos.czasu.strasznie.puchna.mi.nogi.jak.nacisne.to.dolki.zostaja.budze.sie.rano.a.opuchlizna.prawie.wcale.nie.schodzi.zastanawiam.sie.czy.to.normalne:(Pisalam.wczesniej.o.wirusie.HPV.czy.ktoras.z.was.miala.z.tym.stycznosc???Dopadlo.mnie.to.jakos.w.33tc.i.jestem.zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do starego rytmu , zacznę wstawać po 13 coś czuje... Młody nie spał w nocy z przerwami ! szaleju się najadł poszliśmy spać o 22 a od 2 do 4 kopał nie miłosiernie, spać nie dał potem od 4 do 6 spał, marcin o 6 wstał do pracy i heja to samo aż do 8! po 8 zasnął i wstaliśmy teraz :o Chyba "masaż" brzucha przez położną ku wkurzył :o Ok teraz od końca : Molly nie panikuj! ja już żyje z hpv 5 rok i tyle samo z kłykcinami (no może z przerwami_ ;) ) , szczepiłam sie na to i guzik to dało :o teraz wyskakują mi pojedyncze sztuki i dobrze jestem w anglii to pójde je wymrozić,może do porodu nie pojawią się to będzie sn inaczej tylko cc. A ty masz kłykciny? Keysy pewnie dziecko Ci uciska na nerw i stąd te problemy - jednak pora rodzić ;) Szoszonowa zależy jaką masz prace ja to nawet na lekki katarek olewałam prace i leżałam w łózku - nie warto było za tą kase w tej pracy siedzieć przeziębionym ;) anetucha- a czy doszły do Ciebie wiadomości,że w uk zabraniają niemowlaką jeść domowej roboty starte jabłuszka czy gotowane marchewki ? tylko słoiczki ? mają mniej cukru - chore to dla mnie !! Julia witaj do 12tc musisz wytrzymać z plamieniami :( Carolajna to zaszalałaś :o szpilki w zimę ja rozumiem we Włoszech albo Hiszpanii ale w polsce? :P a swoją drogą zazdroszczę Ci że umiesz chodzić na szczudłach :P ja mam od razu nogi połamane :P Też uaktualniam, uuuf jeszcze tydzień i będę spokojna ...Molly dopisana Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------23----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------24---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------25-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko-mazurskie----38--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie---------------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodzkie ---------------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra co to sa kłykciny? Brzmi straznie... :( Co do szpilek, to tylko w pracy albo latem, kozaki są na obcasach takich dość grubych :) Ale jak byłam młodsza to śmiagałam w takich cienkich szpileczkach zimą, na szczęście mi przeszło. Za to latem uwielbiam japonki i sandałki bez najmniejszgo obcasa, ewentualnie katurny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna.kłykciny.to.obrzydliwe.brodawki.w.okolicach.narzadow.plciowych:(niemadra.gdyby.sie.u.mnie.nie.pojawily.to.bym.nie.wiedziala.ze.mam.tego.wirusa.i.ze.w.ogole.cos.takiego.istnieje:(wiec.czeka.mnie.cc???o.zgrozo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ile tego masz? smarujesz condyliną albo warteckiem ? a może laser-? Mnie w ciązy jak wyskoczyły ponownie to condyliną smarowałam(z duszą na ramieniu ale wyjścia nie miałam ) zaraz ide do GP sie umówić na wizytę i liczę na wymrażanie :P. Jak się pozbędziesz tego do porodu(więc najlepiej laser) to sn będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly moja siostra miala i miala wycinane i na szczescie sie nic nie nawraca narazie. urodzila naturalnie bo juz po zabiegu byla. ale jak masz hpv to raczej bedziesz miala cesarke by nie zarazic dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mollyty 38 tydz to jeszce masz czas na rodzenie. a powiedz mi jak to liczysz? bo np ja jestem teraz w 40 ale termin z ostatniej miesiaczki mam dopiero na 22/26. wiec juz nie wiem ile sie w tej ciazy chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewa nie przeszla :D poza tym trzeba dac tylko jedna lyzeczke na poczatek a ona moze z pół połknela. najpierw zrobila mine nieciekawa a potem zaczela ryczec, popchnelam mlekiem i przeszlo. Zadzwonilam do mamy a ona a posolilas albo poslodzilas? a ja :O ona chyba nie wie co mowi! sol od 10 miesiaca a glukozy tu nie znalazlam... niemadra nic nie slyszalam, zeby ich marchewka ze sloika miala mniej cukru niz warzywo. widzialas te ich sloiczki? rice pudding, czyli cukier! banana pudding- cukier itd. wczoraj wybrac nie moglam. wzielam w koncu marchewka z ziemniakiem bez cukru ale najpierw musze jej sama marchewe dac... nie wiem co robic. czekac do jutra czy sprobowac jeszcze raz? nie mam zdjec, mam filmik. poza tym zaczela sie smiac na glos!!!!! poodbijalam ja chwile na kolanie a ona zacieszyla na cala przychodnie :D fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra a do kiedy zostajesz w UK ?:> Ja nic nie słyszałam o tych jabłkach i marchewkach...co za głupota :/ Wzięłam off'a...masz rację...nie ma co się zajeżdżać :/ Ale ja mam w takich sytuacjach jakieś chore wyrzuty sumienia :] Nie ma mojego reliefa a ja jako jedyna wykonuję tę pracę i teraz myślę co tam się dzieje :D A powinnam mieć w dupie :D A w ogóle służba zdrowia w UK the best... byłam u GP ....'lekarz do mnie oddzwoni' ..a zwolnienie wyśle mmsem tak ?:D Co za porypany kraj :] Także ja się kuruję :] (nie)mądra a czemu w 25tc będziesz spokojna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy posilek to pewnie ze strachu i zdziwienia nie zjedzony bo ciagle w plynie a tu nagle mi ktos cos do buzki pcha.. pare razy sprobujesz jeszcze to bedzie wcinala. dobra moze jablko ma duzo cukru ale wszystko zalezy to jaki to cukier, prawda? bo w owocach jest naturalny a nie jakis dziadowski zlozony z niewiadomo czego. naturalny trawisz od razu a tamto zamula...no widzisz anetucha tak nas nasze matki karmily lyzka soli 2 lyzki cukru a my teraz musimy sie odchudzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno o angolach. Jego matka przyszla Amela miala 2 tyg i chciala ja nakarmic, wiec jej dalam dziecko i butle ale po wszystkim jej nie odbila. Nie chcialam jej mowic, co ma robic wiec siedzialam jak na szpilkach majac nadzieje, ze Amela sama sie odbije albo ja opawiuje. Teraz jak Amela u niej zostaje mowie Chrisowi co ma jej powiedziec. A ten biedak idzie do niej i mowi jako on nie jako ja :D Ostatnio poszedl i kazalam mu powiedziec, ile ma mleka jej dac i w jakich godzinach to sie wydarla na niego, ze ona 3ke dzieci wychowala i wie! Ale to ze karmiac cycem zarla slodycze, fastofoody a potem wszyscy troje mieli mega kolki to nie rozumie. Sama o tym mowi i nie wie, ze tak nie wolno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha można dać cukier i sól ale tylko szczyptę ale najlepiej nie dawać ;) Jak usłyszałam te androny o cukrze w marchwi a w słoiku nie to myślałam ze z krzesła spadnę! podobno lekarz tak powiedział w Szkocji :P i ta laska tej małej słoiki otwiera :P A może Amela nie jest głodna :P ? spróbuj jeszcze raz jej dać :) szoszonowa do 30 tc chce tutaj zostać. Jak się dziecko po 25 tc to przeżyje..wiesz o co chodzi...Kiedyś też miałam głupie wyrzuty sumienia ale jak zobaczyłam że angielskie laski na jakąś urojoną depresje(zapiły w weekend) wolne biorą i ja musiałam za nie zapieprzać tak mi się skończyły wyrzuty. u Was też jest tak gorąco i słonce świeci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra ja mialam mloda laske w pracy. przychodzila jak chciala. nie chcialo jej sie wstac to przychodzila 2h spozniona, czasami w ogole, byl czas ze w kazdy pon jej nie bylo. Jak bylam ich odwiedzic w styczniu to dowiedzialam sie, ze przed swietami zniknela i juz wiecej jej nie widzieli ;) u mnie cieplo, slonecznie i wiosennie ;) rano jak szlam to byla mgla, szron i kurewsko zimno.w 30 min sie wypogodzilo! podobno snieg jeszcze bedzie ;] i nie wiem czemu, gadajac do chrisa ani razu sie nie zająkam. W przychodni doktor ;] mlody ;] zapytal czy jeszcze jest mgliscie. Patrze przez okno, ze sie wypogodzilo i mowie, ze juz chyba nie, bo jak szlam 30 min pozniej (!) to bylo mgliscie... tzn wczesniej... tzn 30 min wczesniej... (burak) kurtyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×