Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

No tak kurewsko mnie boli mięsień po tej szczepionce,że masakra...jakbym miała mega giga zakwas ...spać nie mogłam :/ Przyszła Nam wreszcie kanapa do salonu yupiii :) xxx MAMA2013 a powiedziałaś mu w ogóle jak się wczoraj zachował? Może nieświadomy jest i nie pamięta ? Niestety zazwyczaj jest tak,że krzywdzą najbardziej Ci, na których nam zalezy :/ xxx Dziewczyny biorę magnez i dupa, dalej skurcze mnie takie straszne łapią w nocy,że nic tylko wyć :/ Macie jakiś pomysł ? xxx MoniaZbrzuszkiem niestety nie wiem z tą piosenką... My mamy swoją ale na wesele też by się chyba nie nadała :D Royksopp 'Only this moment' :D :] xxx Anetucha z Chrisem już ok? xxx HinskiTurysta Piotruś cudowny :] I grzeczny...no tylko pozazdrościć... :] A przed ciążą ile wazyłas ?:) Fajnie,że rozstępy znikają :P xxx I chyba 3x pytam :P dziewczyny kiedy zaczęły pojawiać się Wam rozstępy ?:P ja mam ciągle nadzieję,że mnie to ominie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo pisałam wczoraj ze mam dwa maleńkie już rozstępy :P MoniaZBrzuszkiem nie wiem co Ci polecić my mamy jedną swoją którą kiedyś mi A śpiewał na karaoke jak mnie podrywał :P nigdy się chyba tak nie uśmiałam jak wtedy :D ale słodki był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi raczej o to podrywanie :D bo ja sama musiałam :D:D a piosenka jakaś na bank się znajdzie :) mam ochotę na jakiś ciekawy 1. taniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem jak wroci moj P z silowni to Ci podrzuce 2 tytuly z ktorych my wybieramy tzn. wybiera P. xxx Szoszonowa wazylam tak mniej wieecej 45/50kg. xxx dziekuje za komplementy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ty musisz zacząć wyrażać siebie, wygarnij mu co ci się nie podoba zacznij,że "nie podoba mi się to i to " " jest mi przykro kiedy...." nie duś w sobie emocji. Wyszperam coś i wam podeśle tutaj pewną historie i weźcie sobie do serca ją -ja na końcu się poplakałam :) x jak mnie mój prowadzący przyjmował do szpitala to sie spytał czy mam rozstepy i obrzeki to mu pokazał te moje rozstępy to się spojrzał jak na wariatke na mnie i że on nic nie widzi to widocznie nie mam :P dalej się smaruje i tak perfectą. x szoszo ja juz tu kiedyś pisałam ze na skurcze jest potas a nie magnez ale mnie nikt nie czyta jak widać :( ! Nie na na darmo są tabletki z dopiskiem skurcz- one zawierają potas wtedy. Mnie na skurcze kazał lekarz brać tylko i wyłącznie magnez z potasem w ciąży sam magnez za słaby. A w ogóle to jedz banany. Jeden banan ma tyle magnezu i potasu co tabletka 3x dziennie wzięta z tymi minerałami no i w 100% wchłanialne. x monia mnie sie na pierwszy taniec podoba to: http://www.youtube.com/watch?v=F0zRdCRgs0k ale nie kazdy lubi takie klimaty ;) Ehh nawet miałam wizje pierwszego tańca co i jak :P ale dupa z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz on był wtedy po alkoholu :D jak się okazało to śpiewał wtedy pierwszy i ostatni raz :P trochę refren zmienił żeby mi do imienia pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pomyślałam o zmiksowaniu 2 piosenek :) pierwszej jakieś nastrojowej np. Wielka Miłość i do tego coś szybszego i zabawnego , może jakiś kawałek disco polo , będzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam to na fb :) mam nadzieje,że nie uznacie tego za spam ;) "Nieważne, czy jesteś w związku małżeńskim czy nie, należy przeczytać ten tekst, miałam łzy w oczach czytając, ponieważ tak mnie dotknął... Kiedy wróciłem do domu, żona podała kolację. Wziąłem ją za rękę i powiedziałem, że muszę jej coś powiedzieć. Usiadła i jadła w milczeniu. Znów widziałem strach w jej oczach. Nagle byłem przerażony, nie byłem w stanie otworzyć ust. Ale musiałem jej powiedzieć co myślę: chcę rozwodu. Żona nie była porywcza i zdenerwowana, tylko cichym głosem zapytała mnie o powód. Chciałem unikać odpowiedzi na to pytanie. to ją rozgniewało. Rozrzuciła wokół sztućce i krzyczał na mnie, że nie jestem mężczyzną. Tej nocy nie rozmawialiśmy już ze sobą. Płakała przez całą noc. Wiedziałem, że chce się dowiedzieć, co się stało z naszym małżeństwem, ale nie mogłem dać jej zadowalającej odpowiedzi: I zakochałem się w Jane. Mojej żony już nie kocham. Z głębokim poczuciem winy, przygotowałem Kontrakt małżeński, w którym zaoferowałem jej nasz dom, samochód, i 30% naszej firmy. Przeglądnęła go krótko, a następnie podarła go. Kobieta, z którą spędziłem dziesięć lat mojego życia, była mi obca. Było mi przykro, za jej czas i energię, które zmarnowała ze mną, ale nie mogłem wrócić, zbyt mocno kochałem Jane. Wreszcie wybuchnęła głośno na moich oczach łzami, takiej reakcj się spodziewałem. Te łzy dały mi jakoś poczuce ulgi. Przez dłuższy czas myślałem nad rozwodem, miałem obsesję na punkcie tej myśli. Teraz to uczucie jest jeszcze silniejsze i byłem pewien, że jest to dobra decyzja. Następnego dnia wróciłem do domu późno i zobaczyłem ją siedzą przy stole coś piszącą. Byłem bardzo zmęczony tego wieczoru, więc poszedłem bez kolacji prosto do łóżka. Wiele godzin spędzonych z Jane mnie wyczerpały. Obudziłem się i zobaczyłem, krótko że nadal siedzi przy biurku i pisze. To nie miało dla mnie znaczenia, więc odwróciłem się i natychmiast zasnąłem. Rano dała mi swoje wymagania odnośnie rozwódu: nie wymaga niczego, jednak chce byśmy przez miesiąc żyli normalnie i udawali że nic się nie stało, zanim ogłosimy rozwód. Powód był prosty: Nasz syn pisze za miesiąc prace klasowe i nie chce go z naszym zepsutym małżeństwem obciążać. To mogłem zaakceptować. Ale poszła dalej: Chciała, żebym sobie przypomniał, jak w dniu naszego ślubu na rękach niosłem ją przez próg. Chciała żebym codziennie z naszej sypialni do drzwi wyjściowych nosił ją na rękach przez miesiąc. Myślałem, że ona całkowicie oszalała.Lecz by nasze ostatnie dzień, były przyjemne jak tylko było to możliwe, zgodziłem się. Później powiedziałem Jane o warunkach mojej żony. Roześmiała się głośno i powiedziała, że to absurd. "Nie ważne co ona za sztuczki zastosuje, musi zaakceptować rozwód, powiedziała " i szydziła. Po tym jak powiedziałem żonie, że chce się rozwieść, nie mieliśmy więcej kontaktu ciała. Więc nic dziwnego, że w pierwszy dzień nieznane uczucie było, kiedy niosłem ją na rękach. Nasz syn stał za nami i oklaskiwał. "Tato trzyma mamę w rękach," radował się. Jego słowa mnie zraniły. Od sypialni do drzwi salonu - Poszedłem 10 metrów z nią w moich ramionach. Powoli zamknęła oczy i szepnęła do mnie: "Proszę nie mów naszemu Synkowi o naszym rozwodzie. " skinąłem głową i przygnębiające uczucie mnie napadło. Umieściłem ją w przedniej części drzwi. Poszła na przystanek autobusowy w celu oczekiwania na autobus do pracy. Jechałem sam do mojego biura. Na drugi dzień wszyscy przyszło o wiele łatwiej. Pochyliła głowę na mojej piersi. Czułem zapach jej bluzki. Uświadomiłem sobie, że przez długi czas nie dostrzegałem jej. Uświadomiłem sobie, że nie jest już tak młoda, jak był na naszym ślubie. Widziałem małe zmarszczki na jej twarzy, a także pierwsze małe szare Włosy. Nasze małżeństwo nie przeszło na niej bez szwanku. Przez chwilę, zadałem sobie pytanie, co za krzywdę jej wyrządziłem. Kiedy w czwartym dniu wziąłem ją na ręce, zauważyłem, że poczucie swojskości powstało ponownie. To była kobieta, która mi dziesięć lat życia poświęciła. Piątego dnia zauważyłem, że zaufanie wzrasta. Nie powiedziałem Jane o tym. Z dnia na dzień, łatwiej było mi ją nosić. Może mnie codziennie ćiczenie zrobiło silniejszym. Pewnego ranka, widziałem ją, jak myślała, w co się ubrać. Przymierzyła kilka stroi, ale nie mogła się zdecydować. Potem powiedziała z westchnieniem: "Wszystkie Ubrania są coraz większe. "Nagle Zdałem sobie sprawę, że ona znacznie schudła. Więc to był powód, że noszenie jej stało się łatwiejsze! Nagle uderzyło mnie jak cios: Miała tak wiele bólu i goryczy w swoim sercu! Podświadomie pogłaskałem ją po głowie. W tej chwili nasz syn i powiedział: "Tato, to już czas, trzeba mamę z pokoju przenieść ". było ważną częścią jego życia, aby zobaczyć, jak tato mamę niesie na rękach z pokoju. Moja żona powiedziała do naszego syna, żeby bliżej podszedł. Gdy to zrobił, wzięła go w ramiona. Odwróciłem głowę, ponieważ obawiam się zmienić zdanie w ostatniej chwili. Wziąłem ją w ramiona i zaniosłem z sypialni przez salon do korytarzu. Jej ręka opadała na mojej szyi lekko. Trzymałem ją mocno w ramionach. To było jak w dniu naszego ślubu. Martwiłam się, bo waży mniej i mniej. Gdy miałem ją w ostatnim dniu w ramionach prawie nie mogłem się ruszyć. Nasz syn był już w szkole. Trzymałam ją i powiedziałem jej, że zauważyłem, że w naszym życiu brakowało intymności. Pojechałem do mojego biura i wyskoczyłem z samochodu nie zamykając go - na to było brak czasu. Bałem się, że z każdym opóźnieniem mogę zmienić decyzję. Pobiegłem po schodach. Kiedy podszedłem, Jane otworzyła drzwi. "Przepraszam, ale nie chcę się już rozwodzić" Powiedziałem. Spojrzała na mnie zaskoczona i dotknęła mojego czoła. "Czy masz gorączkę?" zapytała. Wziąłem jej rękę z mojego czoła i powiedziałem: "Przykro mi, Jane, nie będę się rozwodzić. Nasze życie małżeńskie było pewnie dlatego tak monotonne, bo ona i ja nie docenialiśmy się, a nie dlatego, że nie kochamy się! Dopiero teraz zdaję sobie sprawę, kiedy na naszym ślubie prowadziłem ją przez próg, ślubowałem jej lojalność i wierność dopóki śmierć nas nie rozłączy ". Jane wydawała się nagle obudzić. Uderzyła mnie w twarz, trzasnęła drzwiami i wybuchnęła płaczem. Pobiegłem na dół i do kwiaciarni, która była na mojej drodze. Tam zamówiłem bukiet dla mojej żony. Ekspedientka zapytała mnie, co napisać na kartce. Uśmiechnąłem się i napisałem, że Każdego ranka będę nosić ją przez próg, dopóki śmierć nas nie rozłączy. Kiedy przyjechałem po południu do domu, miałem uśmiech na ustach i bukiet kwiatów w dłoni. Pobiegłem po schodach, moja żona była w łóżku - moja żona nie żyje. Walczyła miesiące z rakiem a ja byłem zbyt zajęty z Jane na ogół żeby coś sobie uświadomić. Wiedziała, że wkrótce umrze i chciała mnie uratować od: Negatywnego uczucia naszego syna do mnie. Przynajmniej w oczach mojego syna, pozostanę kochającym mężem. To te drobne gesty w związku, tak naprawdę mają największe znaczenie. To nie dwór, samochód lub Góry pieniędzy. Te rzeczy mogą rzeczywiście życie wzbogacić, ale nigdy nie są źródłem Szczęścia. Więc masz trochę czasu by zrobić to dla partnerstwa. To te małe akcenty dbają o bezpieczeństwo i poczucie bliskości. Żyć w szczęśliwym związku! Jeśli tego nie udostępnisz, nic Ci się nie stanie. Jednak robiąc to, może uratujesz jakieś małżeństwo. Wiele związków się niszczy, ponieważ ludzie nie zdają sobie sprawy, że poddają się tuż przed metą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Weekend -za milosc mam. 2.Seweryn Krajewski- Czekasz na te jedna chwile Piosenke wybiera moj P. wiec hm... hehe ja bym moze wybrala inna ale to jego decyzja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa biedaku my z chrisem jak sie klocimy to jest burza z gradobiciem, ale do dnia nastepnego. Rano juz nikt nie pamieta o klotni ;) rzadko mnie trzyma do rana to wtedy jeszcze wojna jest do poludnia az mnie przeprosi wystarczajaca ilosc razy ;) od ostatniego weekendu sie nie klocilismy ;) wszystko ok X niemadra ta historia stara i niemodna! :D x wczoraj wstawilam zdj ameli na fb i wszystkie moje kolezanki ze studiow zaczely pisac, ze mam dziecko najpiekniejsze na swiecie, ze dawno takiego ladnego nie widzialy itd... nie chcialam dziecka, ale nie macie pojecia jaka teraz jestem z niej dumna :D !!!| x bede pozniej, musze paszport zalatwic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA wkurzyl mnie ten Twoj chlopak bo nie dosc, ze wzielas gnoja z odzysku, mial upierdolone szanse znalezienia mlodej bezdzietnej to jeszcze podskakuje :/ masz wielkie serce. dla mnie przed ciaza wszyscy rozwiedzeni i dzieciaci bylo skresleni. false start! 3maj sie i nie przejmuj. cholera ale tez sie nie daj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dzisiejsza paskudna pogoda wpływa na mnie boli mnie cholernie głowa :/ i jak widzę na mojego synka też bo mało dzisiaj łobuzuje. Pogoda porażka normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 wiem wiem, Ty pisałaś...ale pytam też mam jak z tymi rozstępami :) Ja na razie się trzymam ale zobaczymy... xxx MoniaZbrzuszkiem.... nasza historia z A. jest też straaaszliwie zamieszana :D jak kiedyś ktoś będzie ciekawa opowiem:D xxx HinskiTurysta a no tak, pisałaś,że sporo przybrałaś na wadze... 45kg to ja wazyłam chyba w 1 klasie podstawówki :D Szybko zrzucisz :) Już Ci leci szybko:) xxx (nie)mądra...ale ja łykam i magnez i potas mam w witaminach...o tym wiem :] I chyba każdy wie...ale może ktoś coś jeszcze kojarzy co może pomóc skoro to nie działa :/ Np. własnie porada jak z bananami, dzięki:] Dziś 3 opierdzielę... :D Bo ból jest okropny :/ xxx Anetucha to my mamy to samo z A. Wióry lecą jak się kłocimy...żadne nie popuści.... drzemy ryje strasznie... Ale potem szybko zapominamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! xx Ja dzis mialam nerwówke i gonienie :/ Mialam dzis wizyte w poradni diabetologicznej - dzieki Bogu udalo mi sie byc pierwsza i jeszcze lekarz przyszedl wczesniej bo o 9 a nie o 10 wiec o 9.30 juz bylam po wizycie. Cukry sie normuja, lekarz zadowolony. Wiecej mam nie przychodzic, insuline dalej brac tyle ile biore a w dzien porodu jak tylko urodze mam ja odstawic a potem w ciagu 6-12 tygodni po porodzie mam zrobic obciazenie glukoza czy cukrzyca calkiem znikla ;) Jedynie co mu sie nie spodobalo ze kompletnie nie wiedzialam ile wazy moje dziecko :/ Bo moj wspanialy gin jakos nie mierzy malej i nic mi nie mowi :[ Przez to skierowal mnie do poradni patologii ciazy , zeby zrobili mi tak USG i ocenili czy kwalifikuje sie do cesarki czy nie bo przy cukrzycy ciazowej na ogol rodza sie bardzo duze dzieci 8| No ale ze mam dwa tygodnie do terminu, a w poradni patologi sa "odlegle terminy" jak to powiedziala pielegniarka to postanowilam co innego wymyslic :P Niechce rodzic w tamtym szpitalu dlatego nie bylam zadowolona jak dostalam skierowanie do PPC... Udalo mi sie wyblagac lekarke w moim miescie zeby mnie przyjela prywatnie. Powiedzialam jej ze chodzi o zmierzenie dziecka czy musze miec CC czy nie bo mam cukrzyce ciazowa a ze chce rodzic w szpitalu z ktorym ona wspolpracuje i bezproblemu mnie przyjela :D Mala wazy 3300-3400 ma bardzo nisko glowke. Szyjka miekka 3cm :) Lekarka mowi ze z tydzien jeszcze powinnam pochodzic i nie musze miec CC chyba ze chce to mi da skierowanie ;) Ufff az mi ulzylo no ale teraz mam problem z badaniami ;] Bo pielegniarka u mojego gina kazala mi pokserowac najwazniejsze papiery a oryginaly oddac spowrotem noi tak zrobilam tyle ze ja sie dopiero dowiedzialam ze do porodu jest potrzebna oryginalna grupa krwi i zas bede musiala gonic i to zalatwiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka swietnie ze wszystko ok u Ciebie :) ja grupę krwi miałam zrobioną na początku ciąży i mam wpiety wynik w książeczkę ciąży :) Szoszo dzisiaj nie widzę tych rozstepow moich Hehe nie wiem w końcu czy sa czy nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to Moje dziecko dzisiaj spokojne aż mnie wkurza jak jest taki spokojny... Zaraz zrobię salatke owocowa to mam nadzieję ze się obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pożegnałam dziewczyny i czeka mnie teraz odgruzowywanie domu :D Cały weekend nie ruszam dupska z domu, leżakuję ...:] Ale mi się chce owoców ... zzaraz sobie robię jakąś turbo torpedę :D Pamiętając rady (nie)mądrej - duuużo banana :) Andziulka007 jak tam bąbel ? Bardziej żwawy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×