Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Keysy super ze Eryk juz sobie gawozy i ten śmiech na pewno cudny :D ale pospalam dzisiaj nie dawno się obudzilam :) ale Oczywiscie sen na raty.... Idę do sklepu po jakieś sniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslij potem fotki jak już bedzie skończone :) Fajnie tak, ja przy remoncie raczej robiłam za dostawcę i milion razy dziennie jeździłam do castoramy ;) Ale coś tam pomalowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śmieję, że Marcin to majster a ja pierwszy fachowiec na budowie :D coś tam wiem, a czasem na chłopski rozum pomyślę i 90% trafnie ;) najlepsze jest to, że w kuchni mamy dwa tyg n a położenie płytek, ale ani on ani ja tego nie potrafimy, a z racji tego, że tata mój nam kładł płytki w łazience a ja obserwowałam to mój M do mojej mamy się zaśmiał, że ja położę w końcu od patrzenia tez się człowiek uczy :D (Rodzice nie mieszkają na miejscu, wiec nikt nam nie pomoże tym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa powodzenia :D trudno się kładzie płytki żeby były prosto :p Wiem mam majstra od takich rzeczy w domu :) ja umiem fugowac bo mój mnie kiedyś uczył i pozniej w domu też to robiłam :) ale kłaść bym się nie odważyła :D trzymam kciuki :) Carolajna mam w planie na weekend zrobić to ciasto z bananami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 jak tak patrzę na wasze m2 to zazdroszczę...u Nas malusio miejsca w tym domu :] Ale nie narzekam,niektórzy w kawalerkach z 2 dzieci mieszkają :] Mam wrażenie,że brzuch masz mniejszy ;) I zostaw te pędzle! :D xxx andziulka007 wstyd się przyznać ale ja dopiero wstałam :P i chyba zamiast śniadania za obiad się zabieram :D Tez mam to ciasto Carolajny87 w zamiarze w weekend :P xxx HinskiTurysta ...ja bym się trochę bała tej sztucznej panierki w paluszkach ... kij wie co tam jest :/ Ale ja się mądrzę a bąbel jeszcze w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja też zazdroszczę dużych mieszkań, jak czasem wchodzę do tych naszych 20 m to jestem przerażona. Dziewczyny jak będziecie piekły to ciasto to potrzymajcie w piekarniku tak ok godziny, bo moje ostatnio było jakieś zbyt wilgotne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja nie mam w sumie co narzekać bo mamy dwa piętra ale w UK domu są maleńkie :] Jedynie z dużej kuchni się ciesze:P I wyjścia przez nią na ogród ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że są maleńkie, ale nie jest tak najgorzej, a jak masz ogród to już w ogóle super :) Dziewczyny co robicie na obiad dzisiaj? Bo ja nie mam pomysłu i szukam inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś bez obiadku :) wczoraj robiłam makaron na kolacje i zostało jeszcze :) byłam dzisiaj w takim sklepie koło mnie z rzeczami dla dzieci i powiem Wam że tani ten sklep aż mnie to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj jadłam piersi z kurczaka, więc dyvolaye raczej nie. Już zupełnie nie wiem co gotować, żeby było dobre i szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś produkuję naleśniczki z parówką i żółtym serkiem :) wczoraj jak nie wiedziałam co zrobić to upichciłam leczo i też było dobrze, ważne żeby zjeść coś ciepłego po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kupuję ten pomysł na zapiekankę serową z winiary do tego dorzucam jakąś wędlinę pokrojoną,pomidory, natkę,szczypiorek,bazylie suszoną,ser żółty i oczywiście makaron :) ostatnio robiłam zapiekankę z brokułem i piersią z kurczaka i z tym pomysłem także bez różnicy co tam wrzucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczo!!! MoniaZbrzuszkiem, ale mi narobiłaś smaka, muszę dzis kupić co tam trzeba i jutro zrobię :) A ta zapiekanka to też dobry pomysł, ja zawsze sie bałam, że to nie wyjdzie. Bo kiedyś robiłam ziemniaczaną z tego pomysłu na... i nie wyszła. Ale Andziulka wierzę Ci na słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię leczo ... z cukinią mniaaam:] Ale mój A. nie lubi więc rzadko robię :/ Dla siebie samej to się nie chce :P Idę na jakiś spacer i zakupy bo oczadzieje w domu... chcę do pracy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek na szczęście jada wszystko, to chyba ja bardziej wybrzydzam ;) Szoszo miłego spaceru, ja w autobus i do domku, a jestem taka senna, że nic mi sie nie chce :( MoniaZbrzuszkiem też tak mam, albo idę wiem co chce zrobić i w trakcie zakupów zmieniam zdanie ;) A Ty pracujesz, czy jesteś w domku, bo nie pamietam czy pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki...pogoda w miarę, trochę pochmurno i wieje ale ciepło :] Ja to zmieniam zdanie ze wszystkim 100x ... Już miałam wychodzić a tu nagle mi sie odechciało i postanowiłam zjeść ... teraz siedze juz w butach i nie moge sie zabrac :] Mój to najwazniejsze aby było miecho, ziemniaki/kasza/sos i duzo surowki... Pierogi to nie obiad, zupa to wkurwiacz żołądka itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 mój Grzesiek nie lubi cukinii, ja też nie , więc leczo robiłam po prostu bez niej :) xxx Jakoś od połowy marca już siedzę na L4 bo wzięłam z powodu przeziębienia i tak już zostało. później zaczęły mi się kłopoty z tym plamieniem to już postanowiłam, że nie wracam. Trochę ciężko jest kobiecie w ciąży w sklepie mięsnym gdzie normalnie dźwiga się pojemniki ok 30 kg i jest okropnie zimno ;/ Stwierdziłam , że nie będę im tam robić problemu żeby ktoś za mnie coś robił i krzywo przy tym patrzył. Poza tym wiedziałam ,że dziwnie patrzyłyby na mnie te 60 letnie babki które też tam pracują. Jak ktoś jest starej daty to nie rozumie niektórych rzeczy. Do tego jeszcze doszła moja bratowa która była tam moim kierownikiem i też nigdy nie była dla mnie zbyt miła a po tym jak się dowiedziała,że jestem w ciąży to już całkiem. Więc poprosiłam ładnie o L4 i siedzę w domciu i przyzwyczajam się do nowej roli :) uuuuuf, wygadałam się w końcu. ulżyło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwię się gdzie
co się dzieje z nie mądra :( żadna nie wie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×