Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Wizje kolorystyczne mieszkania mam ja, Macin wymyślił kolorystykę łazienki i mniej więcej ułożenie płytek, ja wybrałam płytki i zebrałam wszystko to w całość, a jeszcze on chce meble do łazienki ciemny brąz z białymi frontami... I myślę, że to bardzo fajny pomysł... X Miałam wizje korytarza w jasnym turkusie, do tego takie płytki nie brąz, nie grafik z elementami intensywnego, głębokiego turkusu, ale jest WIELKIE VETO! Dlatego będzie najprawdopodobniej cytrynka... X Anetucha i Szoszonowa dawajcię do Pl i wszystkie co tam za tą gramanicą są i robimy bibe :-D:-D albo jak urodzimy, żeby bobasy się zajęły sobą a my sobą :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha byłam właśnie w TKMaxxie i tam na dziale ze spożywką z różnych stron świata była taka marmolada :P Kupiłam wodę z kawałkami arbuza i aloesu...jaaaaami :] Z Tajwanu :] I znalazłam kocyk 100% cotton bo tu wszędzie to albo poliester albo polar :/A na lato nie bardzo ... No ale udało się :] Też bym chciała się z wszystkimi spotkać :D Tylko na takiej antyciążowo/dzieciowej imprezie :D Kto wie....może kiedyś :D xxx Monia86 ale ja nie mówię,że to źle,że brzuszek nisko:) Przynajmniej możesz normalnie oddychać i jeść :D Nie to co ja :D xxx andziulka007 mam to samo z ubrankami... zastanawiam się jak ja je poprasuję...ogólnie nie lubię prasować a jeszcze takie malusie cudeńka :D ? xxx Zapomniałam dodać,że spakowałam do torby majty poporodowe:jedne wielorazowego użytku z siateczki i 3 pary jednorazówek :] xxx Monia86 ja to jestem mózg i nawet nie pomyślałam o poduszce do wózka :D Do łożeczka mieć nie będę. Ale do wozka kupię i prać będę na pewno... Piorę wszystko jak leci :D Rożek wyprałam to się brzydki zrobił :/ O tych witaminach nie słyszałam...ale dziwne,że nie ma wzmianki dla ciężarnych ...bo my potrzebujemy w innych proporcjach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i oglądaliśmy wózki z A. Chyba zdecydujemy się na Graco Quatro Deluxe... słyszała któraś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa a po co Ci te witaminy? Bo ja to biorę taki kompleks witamin dla.ciezarowki :p normalnie od tyg codziennie jem na kolacyjke salatke owocowa mniammm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis calutki skalpel ;D powiem wam, ze zdziwiona jestem jak kondycja sie moze w 3 dni poprawic ;P pierwszego dnia 19min, wczoraj 35 a dzis 43 czyli caly trening ;) ale miesnie to czuje nawet w cyckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa sorry ale strasznie nie podoba mi sie ten graco. O gustach sie nie dyskutuje ;) Majka bedzie miala to co mama kupi a reszta nie bedzie miala nic do gadania ;D ja mam 3 kola bo chcialam, ale zadowolona tez nie jestem :D najlepiej zamienilabym na quinny buzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, wizualnie też mi się on nie podoba(szczególnie z gondolą, spacerówka już jest ok) ale jest cholernie funkcjonalny i na to patrzę ;) Zastanawiam się jeszcze nad X-landerem...tego, co podałaś link nie widziałam.... poczytam;) No ja 3-kołowego nie chcę na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nie witaminy to omega3 zwany inaczej DHA dzięki czemu rozwijają się połączenia nerwowe oraz odpowiada za prawidlowy rozwój mózgu, ale zgodzę się z Tobą Szoszonowa, że my potrzebujemy w innych proporcjach ... X O tym wózku nie słyszałam... Natomiast o Xlanderze są zdania podzielone, jedne chwalą drugie nie.... Ja mam Marite wysłałam zdjęcie wcześniej i wydaje się wygodny, dla bobasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa powodzenia przy prasowaniu, ja powiedziałam pierwszy i ostatni raz!! Najgorsze były pajace... Wiesz, że należy głównie po lewej stronie jechać i tysiąc pięćset razy lecieć w koło szyi, bo ma najbliższą styczność z ciałkiem dziecka? POWODZENIA:-D:-D A ja jak wyprałam nowiuskie śpiochy to teraz wyglądają jak w spadku po kimś :-O:-O:-O:-O koszmar a takie piękne były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 ...no to ja tak rożek uprałam...też wygląda jak używany:/ Ja łykam olej omega3 ale on jest dołączony do Centrum dla kobiet w ciąży(jest zwykła tabletka + kapsułka oleju właśnie).Jutro zaczynam prasować...dzięki za pozytywne nastawienie :D :* xxx Anetucha obejrzałam pare filmików z tym wózkiem co dałaś linka....wygląda zgrabnie ale jakis mały( a może to po tym Graco tak mi się wydaje bo tamten to klocuch:P) ale to chyba jakaś nowość ? Mało opinii w necie... xxx Idę jutro do pracy rozmawiać...jakaś nowa pinda jest w biurze i coś się sapie do mnie...mimo,że zawiozłam papier ze zwolnieniem od GP z wyjaśnieniem dlaczego to przysłali mi papiery gdzie mam od nowa wszystko pisać...wtf ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis wstalam z bolem brzucha :/ Ledwo getry zalozylam :/ Odprawilam meza do pracy i wystawilam brzuchol i mowie "Pozegnaj sie z brzuszkiem bo ostatni raz go widzisz" a ten sie smial :D (maz ma przyjechac jutro pod wieczor) noi patrz przed 7 odszedl mi brazowy czop :P Moze cos sie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa ja to DHA to mam w witaminach właśnie :) to chyba lepiej brać witaminy :) Allegrowiczka to super może to już tuż tuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby :) Bylam u gina bo akurat dzis mialam wizyte :) Szyjka skrocona, rozwarcie na palec nawet ciut wiecej bo luzno wchodzi, wody plodowe w normie chciaz w dolnej granicy, lozysko II stopnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Odmieniłam się wczoraj u fryzjera :) Jestem ruda i ścięłam włosy :) Anetucha gratuluję powrotu do formy, ale jesteś uparta. Ja nienawidzę ćwiczyć w domu. Chyba, że Ty gdzieś chodzisz a ja przegapiłam? Szoszonowa co do wózka, to dokładnie taki ma Tomka siostra i powiem Ci że dla mnie on był za sztywny i dziecko podskakuje na każdym kamyczku. Ale poza tym ok. Jak się maluszki urodzą latem to w gondoli długo nie pojeżdżą, potem już od razu spacerówke można zrobić. A jak ja urodzę we wrześniu to nastawiam sie przede wszystkim na dużą gondolę bo całą zimę dzidzia musi przejeździć :) Co do prasowania to ja takie małe mogę cały dzień prasować, swoje juz nie koniecznie :) Allegrowiczka to pewnie weekend na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej odszedł ten czop w 36tc czyli 3tyg temu i nic a chodzi z rozwarciem na 3palce i szyjki brak :D a maluch się nie śpieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Carolajna cicho bądź też miałam chęć dziś na fryzjera ale nie wiem jak chcę ściąć włosy i nie idę chyba :p ale fotke wrzuc rudzielcu trzeba oblukac :D ją jak się wzięłam za czerwienie tak już że 3 lata mnie trzyma bo podobno mi pasuje :p a wczoraj kupiłam szampon koloryzujacy w maju trzeba znow nałożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie wrazenie ze moge urodzic w weekend bo brzuch sie stawia :) I lekarz sam mowil ze jesli nie urodze do poniedzialku to mam jechac na zapis KTG i wiecej mam nie przychodzic tak ze chyba tez wyszedl z zalozenia ze urodze hehe ;) xx andziulka007 czop w 36tc to wcale sie nie dziwie ze jeszcze chodzi :) Ja juz cale szczescie 39tc wiec moge sie wszystkiego spodziewac ;) xxZaczynam sie denerwowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie Andziulka i wrzucę jak wrócę do domu, nawet się dzisiaj ubrałam w sukienke i mój brzuszek bardziej widać :) Ja w sumie tak spontanicznie zmieniłam ten kolor :) Ale nie żałuję. Allegrowiczka nie bój się bedzie dobrze, jesteśmy z Tobą :) :* Kupiłam sobie sałatkę owocową i zaraz ją zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia remont ładnie idzie :) Ten limonkowy kolor świetny, a czerwoną ścianę też mamy w pokoju :) I u nas generalnie jest sporo czerwonego. Może też wrzucę jakieś fotki. Mamy w planach sprzątanie piwnicy jutro bo jest tam pełno śmieci po remoncie, przez co nic nie można tam wynieść, a ja chętnie wyniosłabym tam jakieś kartony, zimowe rzeczy i takie inne... Poza tym chciałabym w tym roku zrobic jakieś przetwory latem i byłoby to gdzie trzymać. Więc będzie pracująca sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o silikonach pisalam milon razy, popatrz jeszcze raz na zdjecia na meilu, poprostu przykladasz do brodawki i trzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ja też życzę powodzenia w tresurze :D Musisz być konsekwentna, to ciężka sprawa :O Nie słyszałam o tym programie.. Nie lubię ćwiczeń w miejscu, typu tam noga, tam ręka, bo zwyczajnie nie mam cierpliwości ;) Dlatego też nie mogę zrozumieć jak można ćwiczyć jogę, chyba bym zwariowała ;) Ja wolę aeroby, mam bieżnię w domu, ale jestem teraz strasznie leniwa i właściwie cały czas poświęcam dziecku :( Nawet jak śpi to piorę jego rzeczy, to prasuję, to tamto to sramto :( Muszę się wziąć za siebie, bo czuję się jak krowa :( A tu każda wymówka dobra :O Podziwiam Cię, tak trzymaj! :) A Alanek zazwyczaj prostuje 2 nogi naraz jak się go rozbiera na śpiocha, do tego ściąga stópki, tylko palce sterczą i rozkłada je jak wachlarz, że każdy jest oddzielnie :D Po mnie to ma, mój M. nie umie tak zrobić :D A najczęściej to w ogóle ma nogi wyprostowane w górze jakby robił świecę ;) Kupiliśmy mu taki łuk muzyczny, który się przyczepia nad nim do wózka i zwisają z niego jakieś pierdolety, które jak dziecko dotknie rączką to grają. On to włącza nogami! :D :D Ale Amela musi śmiesznie wyglądać jak ma do tych prostych nóżek stopy na boki :D Pik Pok :D XXX Szoszo Mary Lou to takie średnie złoto, ładnie komponuje się z bronzerem, szczególnie takim nie za zimnym, będzie super na lato. Co nie znaczy, że źle wygląda z innymi bronzerami, wystarczy go nałoźyć "lekką ręką" :) A że ja kocham zimne więc wolę chłodniejsze rozświetlacze, np. Shiseido ma takibiały, delikatnie perłowy, ale absolutnie nie chamski, ma też fajny w kolorze Medusa, który delikatnie opalizuje na fioletowo/niebiesko. Lorac Perfectli Lit w kolorze Spotlight (chyba o nim pisałam) jest fajny, bo mam wrażenie, że daje efekt takiej ładnie świecącej tafli, ale też lepiej wygląda na lekko opalonej cerze lub z bronzerem. Mac miał swojego czasu extra limitowankę w kolorze Landscapade, uwielbiam go :) A teraz używam często Pudru sypkiego Armaniego Micro-fil w kolorze 00, który jest białyi delikatnie rozświetla :) Od dawna furorę robi rozświetlacz Diora, nie pamiętam jak się nazywa, ale kolor to chyba Amber Diamond. Na Youtube wszyscy się nad nim rozpływali. Co do róży to nie wiem jak bardzo chłodne lubisz, ale ładny jest Artdeco z kolekcji Dita von Teese w kolorze 20. Super też wygląda Dior Rosy Glow, chociaż mógłby Cię wystraszyć, bo jest w opakowaniu mówiąc brzydko oczojebny, ale delikatnie nałożony ożywia cerę i bladą i opaloną :) Uff, ależ wykład pierdzielnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, Ty lepiej wspomnij ginowi o tej swojej dolegliwości.. XXX Moniaaa, ja nie brałam tego leku Ja prałam pościel, w sensie poszewki i ochraniacze, ale tego wkładu nie XXX Resztę doczytam później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wreszcie się pogoda zepsuła to mam chwile żeby siąść i coś naskrobać. Przez ostatnie dni miałam pranie i prasowanie rzeczy dla małego - najgorsze,że to połowa dopiero eeeh. Leon ma więcej ciuchów niż ja i moi rodzice do kupy wzięci :D Mam nadzieję,że znowu nadejdą upały od poniedziałku i dokończę to co zaczęłam,bo chce pokój przygotowywać, w sumie na upartego tak z 4-6tygodni zostało tylko. Ja piorę w 60-80 stopni wszystko jak leci nawet nowe ciuchy, a używki jak mam nawet takie na nowe wyglądające to i tak do wiadra żeliwnego na palnik szare mydło,woda utleniona i się bulga. Pozdrawiam Was P.S pytanie mam jak to jest z tą starością lożyska bo ja w 31tc mialam już II stopień, nie wiem czy to nie za wcześnie...a jakie Wy macie/miałyście na etapie 34-36tc? Szoszo thx za zmianę w tabelce :) Miałam się jeszcze o coś spytać ale zapomniałam ehh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa! Allegrowiczka no to czekamy tu na solidną dawkę wpisu,że było bezboleśnie i krótko a z Wami wszystkie cudownie :D xxx Carolajna87 poka fotkę :) Co do wózka to ten Quatro jest bardzo masywny więc wydawało mi się,że własnie kamyczki itd. mu nie straszne :P My nie potrzebujemy jakiegoś mega lekkiego wózka bo mieszkamy w domu i nie musimy go wnosić... Podoba mi się w nim to,że się składa szybciorem i jest mały wtedy,że każda część się zdejmuje do uprania, że ma fajną tą gondolkę, którą wkłada się tylko jednym ruchem, to samo z fotelikiem ... Z minusów to wygląda ;) oraz ,że ta gondola mała... ale tak jak mówisz, potem dziecko do spacerówki można przełożyć (tym bardziej,że ma 4 poziomy od siedzenia do leżenia) aaa....i szkoda,że spacerowka tyłem do rodzica...ale dziecko pewnie w to graj :D No nic...zobaczymy jeszcze X-landery :] Chyba,że mówisz Carolajna o X-landerze a nie o Graco Quatro :P xxx Też bym coś z włosami zrobiła... mam strasznie długie i nie mam na nie pomysłu :] xxx A co do sałatek owocowych to ja kupuję w Asdzie mix owoców - kiwi, arbuzy, ananasy, jabłka, winogrona, dokrajam banany i wrzucam mandarynki i zalewam jogurtem :P I tak co wieczór :] xxx OK Mama2013, więcej nie zapytam o nakładki :] Na zdjęciu jest jak już silikon jest przy piersi...u mnie w instrukcji jest,że trzeba tę wypustkę wywinąć na drugą stronę prawie i zassać sutka...nie wiem jak to zrobię dlatego pytam ...Może mam po prostu inne nakładki. Ale ok, nie było pytania. xxx ok resztę poczytam potem...lecę papiery do pracy zawieźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo ja mam takie nakładki jak mama czyli po prostu nakładam na sterczącą sutke, chyba faktycznie masz jakieś inne :o Przypomniało mi się, czy któraś z mamuś ma fotelik maxi-cosi city ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×