Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Mama2013....bo ciąża jest fajna... do 7 miesiąca :P xxx Pazurkowiczka witaj:] Współczuję Ci,że już od 6 mies. się tak męczysz ... Mi został miesiąc i z dnia na dzień jest co raz gorzej ... Jak już rozchodzę jest ok ... Ale noce i wstanie z łóżka rano - tragedia :/ Jak wygląda opieka w ciązy w Belgii ? Jesteś zadowolona? xxx andziulka007 mnie uciska na prawą nogę, po prawej stronie leży klusek. I już sama nie wiem czy to taki ucisk czy mnie jajnik boli :/ Nie masz takiego bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ogólnie to jak trochę pochodzę albo posiedze dłużej to mnie wszystko boli i brzuch i pipka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuków----------16--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć dziewczęta dopisze sie do was. Moze usłysze jakies pomocne rady od doświadczonych mamusiek. To moja pierwsza ciąża. Jestem w 11 tc. Cieszę sie ze niedługo koniec pierwszego trymestru. Nie mam jakiś strasznych dolegliwości oprócz lekkich mdłości, zmęczenia, czasem duszności i straszne zaparcia. We czwartek 9.05 mam kolejna wizytę i znowu zobaczę moje małe serduszko. Pozdrawiam :) Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olsztyn...........11..............? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuków ----------16--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuków ----------16--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n...........11..............? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------16--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazowieckie----------16---------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olsztyn n...........11..............? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------16--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ale ten czas szybko leci,u mnie już 16 tc:), ale niestety mdłości i poranne wymioty nie ustępują:( męczy mnie to strasznie. Nie wiem jeszcze jaka płeć dzidzi, a USG dopiero w 20tc, mam nadzieję, że bobas pokaże się z jak najlepszej strony:D Pozdrawiam Wszystkie brzuszki, mamusie i bobaski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu Cie mam szoszonowa ;] czyli jednak masz dosc! :P poczekaj jeszcze tydzien albo 2. bedziesz blagac o rychły porod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I okazalo sie ze krostki na pupci to tez od oliwki 8| Nie posmarowalam jej raz po kapieli i na drugi dzien jak reka odjal... bambino ja uczulilo :/ XX Dzis byla u nas polozna, stwierdzila ze Amelka malo je :/ Tez mi sie tak wydawalo no ale nie dam rady jej wciskac na sile MM tymbardziej ze zdarza sie jej zwymiotowac! Nie ulewa ale wymiotuje bo az chlupie :/ Mala zjada tak 60ml MM , gdzie polozna stwierdzila ze dzis majac 10 dni powinna zjadac ok. 100ml :/ Na wadze od poniedzialku przybrala 50g :| Dzis udalo mi sie na dwa razy rozdzielic jej jedzenie i zjadla 80 ale po godzinie zwymiotowala :/ XX Jutro jade do kontroli z kroczem :/ Polozna powiedziala ze jednak ona by to zeszyla bo popuscil szew w srodku i jeden z wierzchu :/ Caly c zas jade na ketonalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY - domyslam sie ze po CC tez nie jest kolorowo no ale tak z drugiej storny patrzec to po CC zalatwianie sie nie robi chyba az takiego problemu :( Ja teraz jak siadam na wc to bokiem, ze lzami w oczach a jak sie niedaj Boze poleje po ranie to az mnie skreca :/ Nawet niemoge sie zgiac,siasc , polozyc - kompletnie nic. Najlepiej lezec plackiem z poduszka pod tylkiem i nie ruszac sie wcale :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwionaa111 - ja w 6tc bylam u gina , byl pecherzyk ciazowy jednak nie bylo akcji serca. Kilka dni pozniej wkraczaja w 7tc dostalam silnego krwotoku. W ciagu 15 minut mialam spodnie zakrwawione do kolan... Pojechalam do szpitala, myslalam ze poronilam bo krwawienie bylo bardzo duze. Cale szczescie okazalo sie ze owszem krwawie ALE SERDUSZKO BIJE! Mialam krwiaki, dostalam leki i kazano mi lezec plackiem 3 tygodnie... Mam zdrowa coreczke - badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa - ja tez mialam taki "ucisk" zaczynal sie od biodra i promieniowal w dol nogi ! I zawsze byla to lewa noga. Lekarz stwierdzil ze to dziecko naciska na jakis nerw, a bol byl nie do wytrzymania! :/ XX Heh, dziewczyny usmialybyscie sie. Byla u mnie dzis polozna a wczesniej byla w poniedzialek i jak weszla to stanela jak zamurowana i mowi "Boze jak Pani zeszczuplala przez te kilka dni..." haha :D Niewiem gdzie Ona widzi to szczuplenie :P:P:P Fakt faktem, poza rozstepami na brzuchu nie widac ze bylam w ciazy ale gdzie ona widzi ze ja schudlam to niewiem :) Kurde marzy mi sie zwazenie! :D A tu jak na zlosc dwie wagi w domu i obie zepsute! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka Amelka śliczna :) ale normalnie opowieść o Twoim kroczu to jak dreszczowiec brrr... Przerażające :/ mojej koleżance jakiś szewek puścił w środku o czym nie wiedziała dopiero jak się zagoila to była na kontroli u lekarza i jej powiefzial że w środku jest mała dziurka ... Teraz się śmieje do jej męża żeby uważał przy bzykaniu bo wceluje w ta mała dziurkę i zrobi jej w środku skrzyżowanie :p No dziewczyny Moje wymiary w 33tc to plus 13kg i 108cm brzuszek :D narazie brak rozstepow ale raczej są nieuniknione :p kupiłam dzzis wkładki laktacyjne czyli powoli powoli zaczyna mi się coś zbierać :p muszę wyptac torbe do szpitala ale właśnie nie wiem i chyba jednak wezmę dwie mniejsze niż jedną dużą jak myślicie? Keysy Eryczek uroczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ją mam z nogą to samo i też z lewą ... Lekarka też powiedziała że to jakiś ucisk się zrobił i trzeba wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka wlasnie najabrdziej sie boje ze zostanie dziura a jest teraz dosc duza - w sumie wcisnelabym w nia palca wskazujacego :/ ale pytalam dzis poloznej i powieidziala ze dziura nie zostanie bo to sie zasklepi ale bedzie duza blizna i ona jednak wolalaby to zeszyc tymbardziej ze puscil szew w srodku i jeden na zewnatrz. Zobaczymy co powiedza jutro w szpitalu bo pojade na kontrole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka - ja do szpitala spakowalam sie w dwie male torby. Jedna z rzeczami potrzebny do porodu i zaraz po a druga z dodatkowymi rzeczami np. druga koszula do karmienia, ubranka dla malej , pampersy itp. Pierwsza torbe wzielam ze soba na porodowke, druga dowiozl mi maz na drugi dzien i prawie do jedej spakowalam mu rzeczy ktore juz nie byly mi potrzebne wiec zostalam z jedna torba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka aż mnie pipa zaczęła boleć jak czytam o Twoich przebojach z kroczem !!! Ała! A mówią,że po SN się wszystko szybko goi... Powodzenia! xxx nowa-ona...ja byłam dopiero w 12tc a tu już 35!!! xxx Anetucha żebyś wiedziała ,że mam dosyć...Aż się boję pomyśleć co będzie za 2 tyg... xxx Mnie najbardziej zastanawia ten ból jajnika... :/ xxx Allegrowiczka to nic tylko sie cieszyc z gubienia wagi! Zważ się i chwal nam tutaj :) xxx Andziulka ja się spakowałam w dwie torby:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al.legrowiczka moja Amela wlasnie tez nie chciala jesc i wszystko wymiotowala. zrobili jej plukanie zoladka bo to podobno przez sluz, ktory polknela po porodzie i dawali jej co godzine 10ml pozniej 20 i tak do 60ml i oddali mi ja jak kilka 60ml nie zwymiotowala. trwalo to 2 dni. a co do dziury to mowilam, ze nie zostanie ;) ale bedzie blizna i pewnie twarda. a co do bolu to niestety tez tak mialam... tylko, ze ja mialam bardziej masakre przy odbycie niz wyzej. siadalam bokiem nawet jak juz sie zagoilo bo sie balam, ze rozerwe i bedzie masakra od nowa ;) teraz juz zapomnialam o bolu, nawet seks juz nie boli ale za to jak sikam na malysza to moglabym nasikac na obie sciany po bokach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha wiem że nie powinnam ale się poplakalam że śmiechu jak napisalas o tym sikaniu po ścianach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u nas ciężki dzień minął w mega szybkim tempie. Wciąż remont, remont, remont... Tym razem płytki... Ja nawet nie chce nic mówić o bólu, bo mały tak napiera jakby już chciał wyjść... Już teraz bez względu czy stoję czy siedzę... A jak stoję to max 5-10min i muszę usiąść, bo nie jestem wstanie stać... Nogi nie wytrzymują naporu. W nocy przy przekręcaniu się to tułów współgra z mózgiem ale dupa już nie... Boli w pizdu i prawie rycze, nie wspomnę o pojsciu do wciąż oo nocy... Stawy udowe wciąż napieprzaja jak złoto... W dzień sikam średnio co pół godziny... Ja już chce porodu... Normalnie za max 2,5tyg i basta. Pozdrawiam i witam wszystkie nowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala spać mi się nie chce ... Mooniaa mnie to przy dłuższym siedzeniu lub chodzeniu też tak ciągnie do dołu w pipce i z dnia na dzień mocniej ale staram się dużo leżeć jak mi kazali także nie ma tragedii :) tylko przy przekrecaniu z boku na bok bolą mnie pachwiny i dupa o lewej nodze nie wspomnę... Ale jeszcze 7 tc i będę miała synka na raczkach a nie w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, aaa, ostatnio pisałaś, że Ksawcio przespał całą noc więc myślałam, że już nie karmisz :) XXX Szoszo, święte słowa-do 7 miesiąca :D XXX Pazurkowiczka, Wiarawmarzenia, witajcie :) XXX Allegrowiczka, chyba dobrze że Cię zszyją, bo cholera wie jak to może się wszystko porozłazić :O Biedna Amelka :O Chyba będzie musiała brać jakieś leki nie? XXX Andziulka, rozwaliłaś mnie tym skrzyżowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, u nas podobnie :( XXX Jeju dziewczyny, naczytałam się jak to Amelka Allegrowiczki wymiotuje i sobie pomyślałam, że dzięki Bogu Alan tylko ulewa i ciekawa byłam czy bym rozróżniła wymiotowanie od ulewania. No więc od dzisiaj już wiem że tak :O Biorę go rano na ręce, bo jak zawsze marudził i jak puścił pawia to cała podłoga mokra, ja mokra i on mokry :( Tylko dlaczego? Od paru dni zaczynam go testować z nowym jedzeniem i na obiad pierwszy raz zjadłam surową marchewkę. Może to od tego? Wczoraj też pierwszy raz wypiłam herbatkę na laktację, możliwe żeby przez nią? Mamuśki karmiące piersią wiecie może jak szybko to co zjemy przechodzi do pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×