Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dzięki laski za opis kąpieli :) Majóweczka ja też myślałam,że już urodziłaś :] U mnie też się Maja rusza głównie w nocy. xxx Wiolkka zrób test :] Nie ma co gdybać :] xxx keysy a spadaj :P normalny mam brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo ja kapie mala bez niczego w naszej wannie i jakos sie udawalo do tej pory ;) teraz to juz siedzi podtrzymywana za plecy i rozchlapuje wode, bawi sie zabawkami ktore je powrzucam. nie wpadlam na to, zeby wykapac sie z nia ;) moze zastosuje w weekend ;)) x zadnego testu nie robie, nie skonczyl w ogole ani we mnie ani na zewnatrz takze nie moge byc w ciazy. wczoraj przeszukalam forum i chyba nie pisalam wam, ze mam okres bo nie znalazlam. bylo tylko kiedy zdjelam ostatni plaster. 2 kwietnia. wiec kilka dni po tym musialam miec okres. czuje go chuja, ze idzie. bola mnie cycki i brzuch czasami ale krwawienia nie ma ;/ x poklocilam sie dzis z Ch. pizlam mu ze zlosci poduszka w ryj ;] wiem, madrze ale jakos tak mam, ze musze mu jebnac. za co? rozmawialismy o chodziku, ze wykrzywia dzieciom nogi i spowalnia chodzenie naturalne. pojechalam na noc do kolezanki, ona ma dwojke malych dzieci. oba mialy chodziki. jedna ma krzywe nogi druga nie. wiec mowie do niego, ze to chyba nie zalezy od chodzika i cos tam, ale nie powiedzialam, ze chodzik chce. Dzis napisal mi, ze kupil chodzik i Amela go lubi... kurwa zdecydowal sam i jego rodzice ja meczyli w tym chodziku od rana. kurwa wchodze do nich odebrac ja po pracy a ona nogi sine a stopy czerwone. no kurwa myslalam, ze kozla jebne w tyl !! opierdolilam go a ten zamiast przeprosic i przyznac mi racje to zaczal jebac, ze mam sobie opiekunke znalezc, ze jego rodzice opiekuja sie nia najlepiej ze wszystkich i ze to ja powinnam w domu siedziec skoro chce zeby bylo tak jak chce. jak sie nie podoba to mam sie wynosic. no chuj mnie strzelil!! nie odezwe sie do chuja!! ;/ x keysy kurwa tez widze same problemy masz x sorry za ciąg, bez kropek i przecinkow, ale jestem tak wkurwiona, ze az rece mi sie trzesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha wspolczuje..... ah ci faceci... dupki.... ja nie chce chodzika a my spedzilismy dzi calys dzien dzin na polku, wrocilismy po 20 :D maly sobie smacznie spal :D i poznalam nowa kolezanke, ktora ma coreczke 4.5 miesieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha jaki typek z tego Chrisa..podstępem kupił chodzić bez twojej wiedzy..zrobiłabym to samo co ty za takie teksty. Jeszcze strzała w ryj by dostał. Ku*wa faceci to idioci..nie rodzili nie mają pojęcia jakie to cierpienie nie chodzili 9 miesięcy z brzuchem a najwięcej mają do powiedzenia. Burackie nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Tak sobie siedze i mysle, ze Amela to najlepsze co mam. Kiedys przeczytalam cos banalnego w stylu: kobieta decydujac sie na dziecko, pozwala swojemu sercu życ w innym ciele i lepiej bym tego nie ujela. Milosci do dziecka nie da sie opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha no za taki tekst to mój też by w ryj dostał nie dziwie się ze jesteś wkurwiona :/ jeżeli chodzi o chodziki to nie spotkałam tutaj wśród znajomych lub rodziny negatywnych opinii bo żadnemu dziecku nic się nie stało także pewnie będziemy coś takiego posiadać :) ale każdy ma swoje zdanie :) byliśmy dziś tez w szkole rodzenia i zwiedzaliśmy porodówkę... lekki szok hehe a tak tam strasznie gorąco i duszno ... jestem dumna z mojego bo jako jedyny mężczyzna się udzielał i zadawał dużo pytań położnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo dostałam taką gąbke, którą układa się na dnie wanienki i na tym będę kładła małego. Nie mam pojęcia co możesz mu kupić, bo go nie znam. Nie wiem czy lubi np. łańcuszki na szyję... Może z jakąś dedykacją?? Mnie się wydaje, że tyłozgięcie w niczym nie utrudnia, bo podczas ciąży i tak się macica prostuje. Obiło mi się o uszy, że bóle parte idą od kręgosłupa... Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Ha ha ha dwa kraniki.... Znam to doskonale... Anglia i Irlandia tak ma :-D:-D:-D na szczęście pod prysznicem miałam normalny mieszany :-D:-D X Fij o mało się nie poryczałam że śmiechu.. Jak czytałam o sprincie do Alanka :-D:-D:-D pewnie bym robiła to samo :-D:-D X Hinski powodzenia w katowaniu ciała ;-);-) X Keysy współczuję... Jak nie urok to sraczka... X Szoszo dzięki za zmianę w tabeli ;-);-) Byłam dziś u gina... Mały waży.... Uwaga.... Fanfary ..... 3,5kg :-D:-D:-D:-D 49cm wzrostu teoretycznie... Termin porodu z usg 14 maj.... :-D:-D meble do kuchni będą 15-16maj:-D:-D:-D Zrobił mi wymaz, jutro idę na badania, mocz, morfologia i ten wymaz ciekawa jestem ile zabule A po południu mam zlot czarownic :-D:-D:-D idę się odchamić :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha kiepsko u Ciebie widzę.. Eh ... Mój mi dzisiaj dowalił, że mam nie jeść już za dużo, bo mnie rozerwie a mały też jest klocek... A potem będę jeczec że mam za dużą dupe... Ja zjadłam jeden kawałek ciasta on wpieprzył 3!!! Odechciało mi się gościnności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, mam dość! Właśnie jestem po pół godzinnym przewijaniu. Raz się zsikał, 3 razy zesrał (w tym raz na moją rękę), 4 pieluchy zmarnowane, piżama obsikana, pokrowiec na przewijak doszczętnie obsrakany :O I jeszcze pretensje miał, źe go przebieram gnojek ;) XXX Anetucha, ooojjjj też bym go zgnoiła! Masz rację w tym przypadku bez 2 zdań. Mam dokładnie to samo zdanie o chodzikach, niech natura sama działa w swoim czasie. Chris jest niepoważny, chyba połamałabym ten chodzik z wściekłości, nie znoszę jak ktoś mi robi na złość! XXX Keysy, to jak coś tam mu znaleźli to może niech póki co się zaczepi a w międzyczasie może coś lepszego znajdzie? Niecierpliwe te nasze chłopy :D XXX Carolajna, po prostu nocny Marek z tej Twojej córeczki :) XXX Resztę przeczytam jeszcze raz rano, bo już nic nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Prawie nie spalam w nocy tak mnie nogi bolały aż prosiłam miska żeby je odciął :( mój syneczek jest kochany on w nocy ostatnio cały czas śpi a buszuje w dzień mogło by mu tak zostać jak się urodzi :D Mooniaa no to Twoj synus już ładny kolos :D ale to dobrze :) pomiar może być trochę mylny ale i tak na pewno 3 kg już ma :) ciekawe ile mój waży... Za tydzień idziemy na usg zobaczymy :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś po tygodniu znowu rano wylądowałam nad kiblem. Już myślałam, że to koniec tego złego,a tu wróciło jak bumerang. We czwartek idę na usg prenatalne. Trzymajcie kciuki. Powiedzcie mi czy w 12 tygodniu ginekolog robi już usg przez brzuch czy jeszcze dopochwowo? Mąż chce iść ze mną zobaczyć brzdąca, ale nie wiem czy jest sens, jak badanie nie będzie przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - ja Amelce dawalam bebilon comfort przez 4 lub 5 dni i odstawilam bo mala ledwo butelke wziela do buzi to juz miala kupke w pampersie. Po bebilonie comfort robila nawe 15 kup dziennie i zmienilam na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 tc :D :D :D NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------17--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------20--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------36----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----36--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Anetucha co za dupek z niego też bym sie wściekła, kurcze i co to w ogóle za teksty :( Masakra. Ja na pewno nie będę mieć chodzika, bo po prostu nie mamy na niego miejsca. xxx Fij to nie ja pisałam o córeczce nie dającej mi spać :) Ja jeszcze ciągle nie wiem co tam u mnie w brzuchu jest. We wtorek mam usg :) xxx Wiara-w-marzenia ja miałam tylko pierwsze usg w 7tc chyba przez pochwe potem już przez brzuch, a na genetycznym Tomek był ze mną i bardzo się cieszę, bo widział maleństwo, słyszał serduszko no i on chciał tam iść ze mną. Teraz we wtorek idziemy na połówkowe i też idziemy razem :) Nie słyszałam żeby je robili przez pochwę. Ale zawsze możesz zapytać. xxx Monia do porodu coraz bliżej :) Dzidzia już duża może wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MajóweczkA_ - ja urodzilam w 39tc i bylam chora wiec kaszel pewnie w jakims stopniu przyspieszyl porod bo az mnie dusilo ale w niedziele popoludniu zafundowakam sobie dwie duze szklanki soku malinowego a w sobote gruntowne porzadki a w poniedzialek o 5 rano odeszly wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga-84-yett
Czesc dziewczyny. Mam do was pytanie. Wchodze wlasnie w II trymestr ciazy. Czy ktoras z was ma czasami tak ze wstaje i nic jej sie nie chce, jest zmeczona, przybita. A ktoregos dnia wstaje i tryska energia ? Czy takie zmiany nastroju kiedys minal ? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam i zycze duzo zdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła moja paczka z c&a i nie ma spodni :( Kurczę najbardziej na nich mi zależało i nie ma, wyprzedane :( Ale swterek spoko, kostium też, a najładniejszy pajacyk dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, sorki, pomyliło mi się :) Ja tez czekam na paczkę z C$A :) Mam nadzieję, że nie będzie wybrakowana :O XXX MAMA, Keysy, Anetucha jak Wy ubieracie te swoje pociechy? Dziś jest u nas 24 st., słońce, ale trochę wieje. Alan ma 3 miesiące. XXX Inga, ja od drugiego trymestru byłam zdecydowanie coraz żywsza, w końcu zaczęło mi się coś chcieć (wcześniej ciągła apatia). Ale humory i różniaste samopoczucie miałam do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha współczuję z Chrisem:/ Ja wczoraj też się pożarłam...W innym wypadku bym olała ale miarka się przebrała , ileż można znosić? Zamierzam zająć się maksymalnie sobą i Majką :] Olewka :] xxx Mooonia86 tę gąbkę do wanienki musisz prać i suszyć bo to siedlisko bakterii będzie. Ha! Mówiłam,że pierwsza będziesz ?:P Zaraz Cię zmienię w tabeli:D 4,5kg!!! Co za klocuszysko małe :D Aaaa!!! Ale się podjarałam:] To Ty zaraz rodzisz:] Chciałabym wiedzieć ile moja waży :] xxx Fijii niedługo i my się będziemy babrać w kupach i siuśkach:D Ej Panie a jak u Was idzie Waszym Panom zmienianie pieluch z kupskiem?:) Ja nie zamierzam mojego odciążać :] xxx andziulka007 mam to samo z nogami, szczególnie jak jest mi w nie za gorąco:/ A moja ostatnio też śpi coś w nocy...w dzień szaleje:] Zazdroszczę Wam tego usg i szacowania wagi pod koniec ciąży... xxx wiara-w-marzenia mi w 12tyg robiono przez brzuch ...ale w UK w ogóle nie robią dopochwowo... xxx Inga to normalne ...a w III trymestrze przygotuj się na nawrót 'nic mi się nie chce i wszystko mnie wkurwia' z trymestru I :D xxx Przyszedł mi wczoraj przewijak na łóżeczko:) Całkiem fajny... Kupiony tu oczywiście produkt polski:D Jutro łożeczko i jestem ready;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------17--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------20--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----36--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------36----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez juz mamy łóżeczko ale naeazie w komórce :) zamawiam dzisiaj butelki i chyba podgrzewacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię fotki, zrobię ;) A na razie wrzucę Wam na pocztę z dziś na szybko machnięte :] Jak,że zbliżamy się do końca to teraz zamierzam pstrykać na potęgę :D xxx Andziulka007 jakiej firmy butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×