Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Fijfij nie martw się nie jesteś sama..mój dzisiaj od 6 rano zafajdal 8 pampersów w przeciągu 3 godzin. I żebym jeszcze kupowała byle jakie pieluchy to niech by sobie w nie walił ale zawsze biorę Pampersa te z bawełna w białym opakowaniu. Myślałam że nie odejdę od jego pupci dzisiaj. Wydaje mi się że przeholowałam z herbatka z kopru. Dokładnie godzinę temu udało mi się go wyciągnąć na dwór. Śpi sobie smacznie a mamusia opala swoje zaniedbane po porodzie nogi :) Słonko nieźle bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troszeczkę się opuścił. Nie jakoś strasznie mocno, ale w 36 chyba był wyżej. Jak ja wam zazdroszczę tego, że już zaraz będziecie miały swoje brzdące. Nie mówię już o mamuśkach których dzieci już są na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo rzeczywiście jest troszkę niżej :) lada chwila urodzisz :) śliczny masz ten brzuszek żadnych rozstepow tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara w marzenia też tak zazdrościłam tym co już miały a przede mną było jeszcze kawałek do końca. Nie mogłam się doczekać a teraz nieraz chciałabym wrócić do tamtego stanu chociażby po to żeby dłużej pospać. Także ciesz się wolnością póki możesz bo po porodzie zacznie się wielki obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi się wydaje,że jest odrobinę niżej...lżej mi się oddycha. Molly właśnie dziwię się,że brak rozstępów przy takim kabanie :D Ale jeszcze wszystko przede mną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo butelki z Tommee Tippee :) Molly to już masz olbrzyma jak ten czas szybko leci :) MAMA Ksawcio dzielny to mama pewnie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka mój synek to rzeczywiście olbrzym ubieram go w ubranka od 3 do 6 miesięcy hehe Ale wcale po nim tego nie widać dla mnie i tak jest maleńki :) mam tyle słodkich nowych ubranek których nawet raz nie założył. Szoszo mi 37t wywalilo na brzuchu takie rozstepy że aż płakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly no to przede mną jeszcze 3,5 tyg więc kto wie ... Zobaczymy:] xxx Carolajna ja może sobie sama wymyślam ale rzeczywiście luźniej mi się oddycha :) Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 mam dwie z Tommie Tippie :) Jedną małą z Avent a resztę z Dr Browna :) Jak ceny takich butli w PL ? Ja wyhaczyłam w Aldim te dwie Tommie Tippie 260ml za ...3 funty :D Dr Brwona cztery 240ml za 20f. z przesyłką a Avent jakieś 4f. jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga-84-yett
Bardzo dziękuję dziewczyny za odpowiedź :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij ja tez nie wiem jak maluszka ubierac teraz... dzis bylismy w miescie (sami autobusem-po tej wyprawie stwierdzilam ze matka to mzoe wszystko) i slonce w pelni parowa i nie wiem czy krotki rekaw to pzregiecie? ubralam mu body z krotkim na to cieniutka bluzeczke ale nie zapinalam cienkie materialowe spodnie i skarpyty :0 a dzis chcialam mu zalozyc takie zajebiaszcze spodnie materialowe od gory z doszyta taka szeroka guma ze niby sexownie mu gatki wystaja ale doszly tylko to ud. wyzej sie nie dalo wcisnac :) i do kartona do odsprzedazy....ani razu nie zalozone. polic mi sie chce... ale nie moge... teraz czesto amm taka padake ze rzucac czym tylko popadnie. dzis sprzatam i mialam takiego schiza i nerwa mowie kurwa jaki tu syf burdel(choc wysprzatane tak jak zawsze) to mi czegos brakowalo ja tam piernicze chodziki. nie ma lekko niech sie sam uczy chodzic. kto pisal o sraniu po koperku? to napewno od kopru. ja teraz 2 dni nie pije i juz tyle nie sra. moze tak 3-4 kuki na dzien a tak to bylo za kazdym razem. choc w kolkach mu pomagal to przyznam. ale teraz juz nie ma kolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha a nie marzysz sobie czasemtak zeby miec amelke tylko dla siebie.. no tak wiesz wszyscy wpizdu a ty sama z nia... nikt ci sie nie wtraca. ja sobie czase tak marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy to ja pisałam o sraniu po koperku..bynajmniej tak sądzę że to jest przyczyną. Na szczepieniu byliśmy w tamten czwartek i ważył 6.300. Pisałas że chce ci się palić?? Bo mi kurcze też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja narazie kupiłam tylko dwie 150ml a później jak będą potrzebne to kupie większe :) za te na allegro zapłaciłam 34zł :) a w sklepie jedna tyle kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiarawmarzenia, ja prenatalne miałam jeszcze robione dopochwowo, jako ostatnie. To był chyba 13 tydzień XXX Moniaaa, bój się Boga, to Ty się módl o rychły poród :D ;) XXX Szoszo, M. już nie przewija Alana, jakoś tak wyszło. Jakoś dla mnie jest to naturalne, że dziecko trzeba przewinąć, a on oczywiście na to nie wpadnie i jak zwykle zamiast się prosić to robię to sama. Jestem na siebie wściekła. Na początku kazałam mu przewijać, ale kupy nie chciał, bo mówił że najpierw musi zacząć od sików. Potem przewijał i z kupą ;) Fajnie, że jesteś już gotowa, od razu lepsze samopoczucie nie? :) XXX Molly, o w mordę jeża, przypomniałaś mi, że ja od jakichś paru dni piję herbatkę laktacyjną i tam jest też koper! To pewnie dlatego ostatnio znowu coraz częściej robi kupy! A ja ciągle się zastanawiałam co ja takiego jem.. :O Molly, mój jutro kończy 3 :) No nie gadaj, że 68 są dla niego dobre :O Mój dopiero wyrasta z 62, a 68 jeszcze sporo za duże. A to Twój synek ważył 4800 i miał 60 cm? XXX Keysy, a czapeczkę mu założyłaś? Bo ja mam jakąś schizę, że mu uszy zawieje albo szyjkę :O XXX MAMA, to super :) A powiedz mi, dajesz mu jeszcze wit. K + D? I jak ubierasz Ksawcia jak jest ponad 20 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij tak to ja urodziłam takiego dużego chłopczyka hehe :) te częste kupy to napewno od kopru więc trzeba zrobić przerwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem, dzwonilam do ginekolog i powiedziala, ze bedzie najprawdopodobniej i takie i takie. Nie wiem po co w sumie, ale skoro tak mowi to nie bede sie klocic. Dluzej popatrze na moja dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie karmie małego..Boshe jak on się biedny poci przy tym. Cała główka mokra a na czole kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie karmie małego..Boshe jak on się biedny poci przy tym. Cała główka mokra a na czole kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam fazę na naleśniki :] Właśnie smażę... Pół będzie z twarogiem, pół z dżemem :] Mała szaleje od jakichś 2h... nie mogę siedzieć bo wpycha nogi pod żebra drańsko jedno :] xxx andziulka007 ja w sumie za radą Anetuchy kupiłam od razu większe butle. Mam jedną małą, na wszelki na herbatki ale to potem bo zamierzam te antykolkowe dawać dr Browna, ponoć są super:] xxx Przypomniałam sobie,że ja miałam dopochwowe usg też w 16tc ale to dlatego,że lekarz sprawdzał jak stan torbieli... xxx Fijii... no ja zamierzam od początku gonić A. do kup :] Mnie nie powinno to ruszać w ogóle- pracowałam w żłobku i przewijałam obce kupy więc swoja powinna być w ogóle cacy :D Taaak.... fakt,że wszystko przygotowane znacznie uspokaja :] xxx Dziewczyny a z tą kupą po koprze...to nie lepiej aby dziecko robiło jej jak najwięcej i puszczało bąki ale za to brzuszek aby nie bolał i nic się tam nie zapychało ?:> xxx U Nas wit. K dają od razu po porodzie w zastrzyku więc nie trzeba potem zakraplać. Ale D w ogole nie dają ... xxx wiara-w-marzenia dopochwowe w pierwszym okresie ciąży jest dokładniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam okres ;] ale zaraz wam szczeny opadna. mi dzis sie chyba moja nie podniesie. dopiero sie wyryczalam. wyobrazcie sobie, ze kazalam idiocie rano napisac do starych zeby pakowali chodzik bo go wieczorem zabieram. to napisal im ze nigdy mi nie pasuje jak opiekuja sie amela, ze nie potrafia jej karmic i ubrac i cos tam, ze meczą ja w chodziku, ze ma nogi odrętwiałe i kregoslup jej sie psuje ( wszystkie moje argumenty przeciw kupieniu chodzika) ... starzy oczywiscie obrazeni, wystawili mi wszystko przy drzwiach zebym nie musiala wchodzic :/ nawet nie chcieli mnie sluchac. idiote wyjebalam z chaty. niech sobie zycie z nimi spedzi skoro jest po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kranow oddzielnych to moja siostra w wynajmowanym mieszkaniu nie wymieniala tylko z butelki 0.5l zrobila mixer :D wyciela 3 dziury (2 na krany i jedna po srodku na wylot :) czasami sie nie wymieszalo dobrze wiec mozna sobie bylo rece poparzyc, ale ogolnie dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy ja nie marze, zeby miec Amele dla siebie. chcialabym ja miec z Chrisem, ale co zrobisz, ze jest jak jest. ciekawe jak jutro do pracy pojde... podwyzke dostalam wczoraj :/ chyba moja kariera dobiegla konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha no to współczuję :/ A co On taki miminsynek ? Powinno to zostać między Wami a im tylko powiedzieć,że Tobie się nie podoba wizja chodzika i tyle ...:/ Wyszłaś teraz na wyrodną 'synową'... Bo Oni tacy dobrze: opiekują się małą, kupują jej różne sprzęty a Ty krytykujesz... I co? Wyprowadził się ? Kurde...masz jakiś plan co jutro zrobisz z małą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, odstawię tą hebatkę. Zastanawia mnie tylko czy wszystkie herbatki na laktację mają w składzie ten koper :O Molly, Karmisz małego piersią czy butlą bo nie pamiętam? Jeju jaką ja mam sklerozę :O Mały szeroko otwiera buźkę? (Jeśli piersią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, Szoszo ma rację, on jest jakiś niepoważny. Co Ty teraz zrobisz z tą Amelą? :O Ja cały czas nie mogę się przemóc, żeby oddać Alana teściowej. Nawet na te 2,5 godziny, bo przecież karmię piersią. Nie potrafię jakoś się z nim rozstać. M. się wkurza, bo fryzjerka mu naopowiadała, że jak go nie będę oddawać to mi padnie na mózg i on twierdzi, że już mi pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×