Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

zwykle lozeczko turystyczne to 2w1 i takie mam zamiar kupic, aczkolwiek w typowym kojcu tez mozna spac :D ja urodzilam na przelomie 37/38 tc z OM mialam na 17 luty a z pierwszego USG na 14 luty, urodzilam 1 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Hehe Fij masz rację jak potem Tomek chciał zobaczyć albo poczuć to była cisza, więc stwierdził, że bobas jest wredny po mamusi :)) A łóżeczko turystyczne fajna sprawa jak się często wyjeżdża to już w ogóle :) My na razie nie myslimy o tym, ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile w polsce mozna przenosic? 2 tyg chyba. ja rodzilam w 41 a jescze nie byly zadowolone ze akurat przyjechalam rodzic... tym bardziej ze na sama noc... anetucha to po co oni sie godzili na opieke? co oni mysleli ze amela bedzie cale zycie lezec spac i pic mleczko? chyba lepiej ze jest aktywna cieawa swiata niz jakby miala byc jakims przymulem? opieka nad dzieckiem to nie hawaje i powinni dawno o tym wiedziec i durnota jest zajmowanie dziecka czyms co mu szkodzi? niech moze jeje jeszce marychy dzadza to bedzie ladnie po tym spala.... jakie stare takie glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialam lozeczko turystyczne ale nie mam gdzie tego trzymac a fajna rzecz to jest. chcoc narazie i tak erykowi sie nie przyda bo na dzialce to lepiej jak w wozku sobie spi bo w razie w moge go bujnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tyg można u nas przenosić ciążę :) no dziewczynki jadę zaraz do lekarki... Ciekawe jak tam szyjka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czyli nie ma reguły z rodzeniem... Ja niedługo zaczynam 37tc to teoretycznie wszystko już może się zdarzyć... Ale wiecie co ... im bliżej, tym lepiej się czuję ...chyba miało być odwrotnie ?:D A uprawiałyście sex w 9 mies. ? :D Bo mnie wczoraj o 2:00 w nocy dorwał A. i teraz się zastanawiam czy to bezpieczne ... xxx Mama ogłoszenie wygasło więc nie widzę łóżeczka :( xxx Dziś o 15:00 mamy z A. hospital tour :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi położna napisała,że ciążę można przenosić 7+3d. także nie wiem czy 7 czy 10 :D Teraz mam wizytę w 38tc 22.05 i to jest ostatnia...no chyba własnie,że przenoszę to w 40-41 kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie dostalam skierowanie do szpitala mam podejrznie saczenia sie wod plodowych,maly ma wysoki puls i mam jeszcze krotsza szyjke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa podobno sex pod koniec może przyspieszyć poród :) xxx Andziulka niedobrze :( Dawaj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka a nie odczuwałaś sączenia się wód ? Mi cały czas coś cieknie z pipy :/ Trzymajcie się tam z maluchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama tego nie kumam. jednak zgodzili sie zeby Amela z nimi zostala ;/ oni chyba potrzebuja kogos kto ich bedzie blagal i glaskal codziennie. ale nie jezdze juz do nich. chris sie urywa z pracy, przywozi ja do mnie jak juz jestem w domu i wraca x szoszo mi wywolali porod dokladnie w moj termin a urodzilam nastepnego dnia. x lozeczko turystyczne maja moi rodzice. mysle, ze lepsze od normalnego bo nie ma w co glowa walnac, ale drewniane ladniej wygladaja. x monia dawaj zdjecia bo ja tez chce byc ruda :D x juz dzis po pracy. Amela obudzila sie o 2 w nocy i do 4 robila BA BA BA BA!!!! GA Ga GA GA a mnie i Chrisa chuj strzelal. w koncu odpalilismy o 4 odkurzacz i poszla spac w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przemoczylam 3 pary majtek i powiedziałam p tym lekarce. Jestem już w szpitalu zrobili usg i wód jest odpowiednia ilość papierkiem też sprawdzali i jest ok ale lekarz powiedział ze nie wyklucza ze mogły być to wody bi nieraz tak się zdaza ważne ze teraz jest ok :) ktg miałam i to tetno takie w cały świat no zobaczymy co powiedzą na obchodzie ... Jak będzie wszystko ok to w niedziele wyjde na własne rządanie bi młody ma komunię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaaakk
mam do was pytanie bo widzę, że przyszłe mamuśki i muszą się na tym znać więc robiłam pink test i na instrukcji jest napisane, że do 3 min powinno być już wiadome co i jak, a ja czekałam 10 min i nadal nic nie było dopiero w 11/12 min pokazała mi się kreska, że nie jestem jak mam to odczytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij pisalam 2 posty o tym, ze super bolesnego okresu nigdy nie mialam wiec jest tak jak bylo a krwi jest duzo. sa godziny, w ktorych leci ciurkiem! a sa takie, ze w ogole nic. przed ciaza mialam tak jakby pierwszy i drugi dzien obfity. x keysy ja i tak szukam opiekunki. skoro tak robia, to sobie kogos znajdziemy a oni jej nie zobacza bo nie bedzie kiedy ;) albo opiekunka albo ja. ja sie swoim czasem nie podziele! x szalona 3 moinuty to 3 minuty. pozniej test sie psuje ze po godzinie wyjdzie ci nawet plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie widzę tego co piszę. Nie wiem czy wy to widzicie. Kafeteria chyba ma przeciążone serwery. Co do tego testu, to zrobiłabym jeszcze jeden, bo 10 minut zanim pokaże się kreska kontrolna to trochę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha a jak Chris po tym wszystkim? Powodzenia w szukaniu opiekunki :) Andziulka a będą Ci coś jeszcze robić? W sensie jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna o co pytasz? bezczelny jest nadal. nie dosc, ze mnie zdradzil bo inaczej tego nazwac nie mozna to jeszcze nie czuje sie winny i zanim jeszcze zaczniemy sie klocic to wychodzi i mnie tym tak wkur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna nie mam pojęcia czy coś mu będą jeszcze robić... Na pewno ktg a reszta jest mi nie znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 zadałam Ci pytanie wyżej ... czy odczuwałaś ,że Ci sączą wody ? xxx Anetucha bij zabij ale nie pamiętam : czemu Ci wywoływali poród w terminie skoro czeka się tu ok 10 dni ??? xxx Byłam własnie na hospital tour... bita godzina :] Położna pokazywała wszystko....omawiała co zrobić, gdzie dzwonić jak odejdą wody czy zaczną się skurcze, gdzie się udać w nocy jak szpital zamknięty, pokazywała sale itd. ale niestety nie widziałam sali z basen bo była chyba akurat zajęta :/ Strasznie tam gorąco :D xxx Test po 10 min. już jest niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha bardzo bym chciała przesłać Wam moją gębę w nowej odsłonie, ale stałe łącze jak nie działało tak nie działała:'(:'( zaraz spróbuje przez komórke, ale jakoś w tą kwestię nie wierze, żeby się udało... X Andziulka już drugi raz myślę, że rozpakujesz się pierwsza :-P:-P X Moje przeczucia co do szybszego porodu jakoś dziwnie się oddaliły...:-O:-O:-O obecnie nie czuję, żebym w przyszłym bądź za dwa tyg się rozpakowała .... A może to cisza przed burzą??:-P:-P X Szoszo szalej, szalej w łóżku to rozpakujesz się przede mną :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcie... Dostałam jakiejś wysypki... Tzn jestem czerwona... Jak nie przejdzie w przeciągu 2-3h to chyba pojadę do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×