Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszo mialam wysypke ciezarnych czy osutke ciezarnych. Po ang PUPPP. midwife mowila, ze mi jej zal bla bla i w swoj termin mialam wizyte i tej suki nie bylo, zastapila ja inna i mowi OMG jak Ty wygladasz biedaku! mialam to samo. pyk pyk tel do szpitala, powiedziala im, ze zaraz zdrapie sobie skore i jesli nie maja zapierdolu to maja mi go dzis wywolac. no i wywolali ;) kazala mi jeszcze klamac, ze mi sie wody sacza, ze malo ruchow czuje i ze mdleje ze zmeczenia bo spac w nocy przez wysypke nie moge ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ale zmiana!!! normalnie nie poznalam Cie!!!!!! nie szkoda bylko obciac wloski??? ja bym sobie nie dala, zawsze rycze jak wychodze od fryzjera gdzie chodzilam obciac koncowki, a ta mi ujebala zawsze pol wlosow...... dlatego juz nie chodze do fryzjera :D no chyba ze uczesc sie na np wesele :D a podcinam wlosy raz do roku przy okazji :D ale wtedy mowie ze poprosze pol centymetra bo zabije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi nigdy nie jest szkoda włosów;-);-) przecież odrosną :-):-) Lepiej czy gorzej? Mąż nie mówi mi szczerze, a wiem, że jest zawiedziony, bo nie blond:-D:-D ja wyglądam źle w blondzie, ale nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Andziulka,coś kafe dziś się wiesza i szaleje ...:/ Aha no to super,że z wodami jednak ok ... ja też mam ciągle mokre majty :/ xxx Mooonia86 mnie się podoba ...ale chyba będziesz musiała układać je, co? Podziwiam za krok... ja mam jak Mama2013 ... też tylko podcinam a farbuję na kolory zbliżone aby tylko odświeżyć włosy ... Choc mam ochotę często na wielką zmianę :P Tchórzliwa dupa ze mnie :D xxx Anetucha pamiętam Twoją wysypkę ... ale nie pamiętałam,że z tego powodu wymusili poród. Ja mam na każdej wizycie inną położną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudo ? :> Ja chyba przytyłam 10kg mniej :P Ale startowałam z dużo wyższego wagi ... Nie wiem, ale to miłe, co mówisz :D Tak dobrze się czułam a dziś kości w kroczu bolą, chyba mała się pcha główką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie szkoda włosów zawsze odrastaja :D Mooniaa Ty nie krakaj mi się do porodu nie spieszy :p Ty pierwsza :) obejrze Cię jak wrócę so domu bo przez tel nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja bym musiała poczekać dobre kilka lat aby odrosły takie, jak mam teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten mój maluch waży 2400 :) jeszcze kg i mogę rodzic Hehe bo tak ti za mały także Mooniaa Ty pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ... Szoszonowej się pcha :-P:-P u mnie dziwna cisza :-D:-D ale się rusza więc nie jest tak źle ;-);-) X A powiedzcie mi ja mam tą "wysypke" na biuście, szyi, brzuchu i nogach, zaczyna swędolić. Tylko nie wiem czy z tym swedzeniem to nie moja psycha czasem... No w każdym razie, czekałybyście do rana czy odczekać jeszcze z 2-3h i jechać z nią? Może coś zeźarłam i mnie uczuliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ;-) rude wredne :-P:-P oj tam oj tam... Od urodzenia:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa ja też ruda tylko bardziej pod czerwień teraz :p u mnie też krocze boli bi mały się pcha i z tego co dziś się dowiedziałam to skroxila mi się przez to szyjka . A nie masZ może wapna? Może sobie zrób i patrz czy przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pojechałam na izbę, mówię kurcze w końcu mogę troszkę popanikować i... Nażarłam się wstydu, bo pan ginekolog dość sarkastycznie podszedł do mojej "wysypki" - uczulenia.... W ogóle tak głęboko wetknął mi wziernik, że nie dość, że bolało to jeszcze na jego końcu była krew:-O:-O Później pastwił się palcem co nie było przyjemne, bo ja cała obolała... Zrobił na koniec USG łożysko przodujące (Szoszo mamy tak samo usytuowane, może dlatego te brzuchy takie duże) drugiego stopnia dojrzałości, bobas w teście Manninga 8pkt... Jak na pierwszy raz na Izbie wszyscy mili oprócz ginekologii... Eh :-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, dobrze mu tak! Zapracował sobie na taką sytuację więc niech teraz jeździ w tą i spowrotem :) Amelka cudna w tym niebieskim outficie ;) Dobrze, że odkurzacz pomógł, bo moja suszarka nad ranem już nie zdaje egzaminu :O Urodziłaś w terminie? A mi się zdawało, że już miałaś 41 tydzień... XXX MAMA, ale w zwykłym turystycznym moźe spać tylko na parterze ;) MAMA, Alan też się okropnie ślini :) Dosłownie jakby miał ząbkować ;) XXX Szoszo, brzuchalek rzeczywiście jakby się delikatnie opuścił :) XXX Wiara, fajna pamiątka nie? :) Przypomniałaś mi, że muszę sobie zeskanować zdjątka z USG na wszelki wypadek jakby miały wyblaknąć :) XXX Andziulka, dobrze że wszystko ok :) XXX Moniaaa, ale co właściwie Ci powiedział na temat tej wysypki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha no chodziło mi o to czy się pokajał jakoś, przeprosił czy coś, ale widzę że jednak nie. Ech... z facetami, masakra :( Monia dobrze, że pojechałaś do szpitala, lepiej panikować niż przegapić coś co może zaszkodzić Tobie czy też maleństwu. Czyli wysypka niegroźna? A włosy, świetne, bardzo ładnie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij powiedział, że jak będę gorączkować to mam wziąć paracetamol... I iść do internisty. A na chwilę obecną brać 3xdziennie wapno.. Najlepsze jest to, widzę, że wszystko znikło, a jeszcze nie zdążyłam zażyć wapna... Czyli coś mnie uczuliło... X Mama ten co mnie prowadził, nic nie wspomniał o cc, ten wczorajszy też... To ja już nic nie wiem... X Ale mnie rwie podbrzusze... Jeszcze gorzej mi się w nocy wstaje:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna dzięki za komplement, wyszłam na panikare.. Mam nadzieję, że przy porodzie nie trafie na ten sam skład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa MAMA ma racje ze lozysko przodujace jest wskazaniem do cc to chyba ze zle Ci powiedzieli. A pisalam Ci wczoraj zebys wziela wapno :p ale lepiej panikowac niz cos ominac co by zaszkodzilo malenstwu . Mialam dzis ktg wyszlo bardzo ladne tetno synka sie uspokoilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo w sumie mnie się wydaje, że tą fryzurę jakoś specjalnie nie trzeba układać... X Andziulka ja wolałam panikowac bo to końcówka :-D:-D Miałam ciśnienie 100/70, a mały miał puls 130... On badając powiedział, że łożysko usytuowane na przedniej ścianie brzucha, a w papierach jest napisane przodujace, więc chyba dobrze zrozumiałam.... To co nie można rodzic sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Monia fajnie ci w rudym :) też nieraz chciałam ale mam ciemny brąz od x czasu i trzeba byłoby rozjasniac a na to szkoda mi włosów. Ja pamiętam że u mnie nie było widać żadnej wysypki ale skórę to myślałam że zedre z siebie żywcem tak okropnie wszystko swedzialo pod koniec a nocami nawet płakałam. Po porodzie jak ręką odjął.. Jejciu co ja się mam z tym swoim synkiem. Przez jakieś 4 dni był spokojny cieszyłam się że te kolki minęły a dzisiaj tak go złapało że za nic nie mogłam go uspokoić. Cały sztywny był a na buzce aż bordowy od płaczu nawet łezki mu leciały. Wydaje mi się że jak pił koperek to było ok a jak przestał to od nowa się zaczęło..nie wiem już sama co się dzieje..najgorsza ta bezradność :( wieczorem o 19 zasnął i jak na złość spał 3 i pół godziny więc dałam mu spokój z kapaniem ale kiedy się obudził to do rana budził się co godzinę później co pół aż wreszcie co 10 minut. Z tego zmęczenia tak mi się w głowie kręci że czasem się przewracam. Mamusie kiedy wasze szkraby zaczęły gaworzyc? Mój miał miesiąc i kilka dni jak zaczął robić "a guuuu". Teraz jak ma dobry humor to nie da dojść do słowa robi przy tym takie słodkie minki jakby się żalił hehe wychodzą mu takie śmieszne "słówka" jak "pufff" "kooo" "maaa" "aga" :) kocham kiedy się uśmiecha ale mógłby częściej to robić bo póki co płacz góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooonia86 podejrzewam,że nie masz łożyska przodującego a po prostu jak ja, na ścianie przedniej a to wieeeelka różnica bo przodujące, tak jak Mama2013 mówi to wskazanie do cesarki i lekarz by o tym powiedział Ci już dużo wcześniej. Takie na przedniej ścianie jest 'normalne' tylko własnie brzuch szybciej widać i jest wiekszy i ruchy są słabiej i później odczuwalne. Mooonia86 dobrze,że pojechałaś na izbę, po co masz się stresować? Od tego tam są ... Wiecie co... ja się co raz bardziej ciesze,że tu w UK nikt mi nic tam nie wsadza, nie bada, nie szuka chuj wie czego za przeproszeniem....:/ I jeszcze z wielką łaską ... Mooonia86 może jakiegoś nowego balsamu użyłaś, albo żelu pod prysznic? Kobieta w ciązy różnie reaguje ... Mnie raz po soli do kąpieli tak stopy swędziały,że myślałam,że zwariuję...Mnie też rwie podbrzusze od wczoraj rano... w nocy wstać do wc to jakieś wielkie wydarzenie :/ A już tak fajnie było ostatnie dni ...:] A co do fryzury to powiedziałam,że trzeba układać bo ja mam strasznie cięzkie włósy i jakbym miała taką fryzurę to by smętnie wisiały bez suszary i szczoty :] PS/ Dopiero zobaczyłam,że Ci lekarz jeden napisał,że na ścianie przedniej a drugi,że przodujące...co za konowały !!! To ogromna różnica !!! xxx Molly a po odstawieniu koperku jak z kupą małego? Tak samo często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa lozysko przodujace to nie to samo co lozysko na przdniej scianie. Szoszo ma na przedniej scianie brzucha :) a przodujace to takie ktore jest na dole przy szyjce macicy i blokuje wyjscie dziecka dlatego przy takim lozysku robi sie cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×