Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

co za durne kafe!!!!! nie pokazuje postow!! nawet mojego... nie wiem wogole czy sie wyslal.... tak wiec pisze ze wyslalam fotki na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa : A co to w ogóle za tabelka? :) Dane: Żaneta, 19tc i 6dni, 20 lat, Lubsko->większe miasto Zielona Góra, ewentualnie Holandia - Maasdijk, płeć jeszcze nieznana :( Nie wszędzie robią 2x usg, niektóre dziewczyny mówiły, że co 3tyg miały wizyte i co drugą wizytę usg (jakoś często mimo że wszystko było w porządku). Zobaczymy jak to będzie ze mną :P Strasznie chciałabym już usg żeby nareszcie poznać płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa : A co to w ogóle za tabelka? :) Dane: Żaneta, 19tc i 6dni, 20 lat, Lubsko->większe miasto Zielona Góra, ewentualnie Holandia - Maasdijk, płeć jeszcze nieznana :( Nie wszędzie robią 2x usg, niektóre dziewczyny mówiły, że co 3tyg miały wizyte i co drugą wizytę usg (jakoś często mimo że wszystko było w porządku). Zobaczymy jak to będzie ze mną :P Strasznie chciałabym już usg żeby nareszcie poznać płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o taka tabelka 🌼 NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 mie 12 dni Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia -------------- 19 -----------------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ta tabelka :) Dzieki niej wiadomo która jest w którym tygodniu i która następna w kolejce ;) To usg co 3 tyg. to chyba lekka przesada :) Domyślam się,że prywatnie ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia -------------- 19 -------------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2013 cudny Ksawcio, wygląda w tym kapeluszu jak w sombrero:D Swoje też jakieś wrzuć:) Kiedy zaczęłas używać tej maty ? Mam bardzo podobną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z brzuszkiem na prawde planowane? Chcialas pchac sie w pieluchy w tak mlodym wieku? Moje to wpadka bo jeszcze dluuuuugo bym nie miala. Strasznie ciezka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha no tak. wcale nie byłam zaskoczona dwiema kreskami na teście. nawet miesiąc wcześniej byłam zawiedziona bo okres mi się spóźniał dzień krócej niż miesiąc później i okazało się, że jednak nie jestem. Nie chciałam złapać faceta na dziecko, rozmawialiśmy o tym już jakiś czas i w końcu się udało. Bo przy moich nieregularnych okresach to już myślałam, że nie mogę mieć dzieci :/ ale jednak się udało na szczęście :) na dobrą sprawę to już dawno powinnam zajść, bo wcale nie uważaliśmy, zupełnie świadomie. a pieluchy? kiedyś i tak i by mnie to musiało czekać, nie widzę nic złego we wczesnym macierzyństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedys to kiedys. mnie do dzis boli, ze nie moge wyjsc gdzie chce o ktorej chce i kiedy chce. wszystko jest zalezne od dziecka. na zakupy trzeba zabrac cala torbe z pieluchami, chusteczkami, mlekiem (trzeba wyliczyc odpowiednia ilosc mleka na planowany pobyt poza domem), kremami pudrami i wszystkim innym. A dodatkowo teraz to najlepiej wszedzie ja nosic, gary myc jedna reka itd. brakuje mi tez wolnosci dlatego Tobie sie dziwie bo majac 19 lat marzylam o slubie i ksieciu z bajki ;) teraz chcialabym sie wyspac i isc na impreze... a Amele zamrozic na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, ze chce pracowac, a raczej musze bo kiepsko by bylo z jedna pensja nie moge wyjsc nigdzie z Chrisem w weekend bo nikt z nia nie zostanie... w sumie to zaczelam sie zalic juz ;P kocham ja nad zycie, ale jakbym mogla to bym cofnela czas i pilnowala sie bardziej przez kilka lat ;) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to o to chodzi :) Przerabiacie tą tabelkę na bieżąco? Nie wiedziałam o jaką chodzi, bo nie widziałam jej wcześniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem : To fajnie, że udało Wam się skoro planowane :) Gratuluje :* A Rodzina to zawsze tak, pamiętam jak moja siostra się starała w wieku 21l i też wszyscy gadali, że na bank wpadka. My mieliśmy wpadkę, ale że tak powiem kontrolowaną :P Wcale nie byliśmy nadmiernie ostrożni, ponieważ tyle razy mogliśmy wpaść i nic nie było, że zwątpiliśmy w płodność któregoś z nas. Zwłaszcza, że mój Kriss ciągle powtarzał, że jest bezpłodny i obawiał się, że z tego powodu kiedyś Go zostawię (ABSURD!). Oczywiście uznawałam to za bzdurę. No i tak sobie szaleliśmy, że wpadliśmy, ale jak najbardziej cieszymy się z naszego Dzidziusia :) Taka radosna wpadeczka. Jak zrobiłam test (okres spóźniał się 12dn a my wciąż nie dowierzaliśmy, że to ciąża skoro ciągle nic nie było tyle czasu) płakać mi się zachciało, mojemu facetowi zresztą też, z radości oczywiście. No i wtedy stało się, przyznał się do czegoś. Przyznał się, że gadanie o Jego bezpłodności nie było takim czczym gadaniem jakby mi się zdawało. Pokazał papierek od lekarza (kiedyś zrobił badania), lekarz potwierdził, że ma tzw. 'leniwe plemniki' i prawie żadnych szans na posiadanie dzieci, tylko 1-3% szans. Przeżyłam szok, bo cały czas myślałam, że bzdury plecie i się złościłam, że tak gada. A nie powiedział mi o tym, bo się bał że Go zostawię mimo naszego uczucia, ze względu na znikome prawdopodobieństwo wspólnego posiadania dzieci. To również spotęgowało naszą radość z + na 2 testach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 : Wiesz myślę, że każdej z Nas kiedyś przez myśl przemknie fakt, iż tęskno nam do ?wolności?, szaleństw itp. Ale takie myśli nie przysłonią Nam miłości do Naszych Kruszynek maleńkich, bo dziecko to najpiękniejsze co może Nas w życiu spotkać, to cząstka Nas samych, Nasze nowe życie. Mimo, że będą ciężkie dni na każdym etapie Jego rozwoju nigdy nie przestaniemy kochać i nie zechcemy oddać obecnego życia na te bez Maleństwa. Może i 19-20 l to mało na dziecko, ale nie wiek cechuje dobrą matkę, a to co nosi w głowie i sercu. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 : Wiesz myślę, że każdej z Nas kiedyś przez myśl przemknie fakt, iż tęskno nam do ?wolności?, szaleństw itp. Ale takie myśli nie przysłonią Nam miłości do Naszych Kruszynek maleńkich, bo dziecko to najpiękniejsze co może Nas w życiu spotkać, to cząstka Nas samych, Nasze nowe życie. Mimo, że będą ciężkie dni na każdym etapie Jego rozwoju nigdy nie przestaniemy kochać i nie zechcemy oddać obecnego życia na te bez Maleństwa. Może i 19-20 l to mało na dziecko, ale nie wiek cechuje dobrą matkę, a to co nosi w głowie i sercu. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MauraFrog93 co tydzień zmieniamy kolejny tydzień :) kupiliśmy dziś dwa kocyki,ręczniczek z kapturkiem,pieluszki flanelowe i chusteczki nawilżane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to jutro stuknie mi 20tc, trzeba będzie zmienić :) A ta tabelka to tylko w postach zamieszczana? No to widzę zakupki udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate zaczelam uzywac juz dawno ale Ksawcio sie nia zbytnio nie interesowal ale teraz juz starszy jest i jak lezy na macie to cieszy miche :D moje zdjecia tak? heh no nie wiem czy chcecie wieloryba ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokalane poczęcie normalnie sie popłakałam ze śmiechu :)) xxx Anetucha chyba większość osób na początku tęskni za życiem bez bobasa, ale czy wyobrażasz sobie, że nie masz Ameli? xxx Mama Ksawcio świetny a jak się ładnie uśmiecha :) xxx Zeżarłam ciasto czekoladowe właśnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha przez ciebie i mi się zbiera na żale bo ja mam tak samo jak ty...marzy mi się wyjść teraz na jakąś imprezę wybawić się wyszalec, zwiedzić świata (można z dzieckiem ale to nie to samo) tylko we dwoje...o matko zaraz będę płakać :( kocham Bartusia całym sercem i nie wyobrażam sobie bez niego życia nikomu bym go nie oddała za żadne skarby świata!!!...ale gdybym tak mogła cofnąć czas...chciałabym go tak jak ty Amele za jakieś 8 lat. Mówią że jak się odchowa to wtedy będę "wolna". Gowno prawda. Będę za stara na imprezki zanim on dorosnie poza tym "małe dzieci-mały kłopot, duże dzieci-duży kłopot"...ależ smutno mi się zrobiło. Ehhh...wystarczy tego żalenia się zaraz trzeba wracać do rzeczywistości i pieluche zmienić, nakarmić tego głodomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja swoje juz sie wyszalalam a nadal uwazam, ze 24 lata to za wczesnie na dziecko. Faktem jest, ze ma się inne myslenie na jako nastolatka, w polowie lat 20 i pod koniec. Po sobie wiem, ze nastolatki chca szybko wyjsc za maz i miec dzieci bo tak fajnie i dorosle, ale jak juz dziecko sie urodzi to jest za pozno zeby cokolwiek zmienic a mały bob to niestety przyjemnosc polaczona z bardzo ciezka praca i wydatkami. Czy wyobrazalabym sobie, ze Ameli mogloby nie byc? Tak i nie. Czasami mam jej tak dosc, ze marze o tym, zeby zniknela. A siedzac w pracy 8h tesknie za nia. Czasami nawet gdy spi wieczorem to ide i ja caluje bo za nia tesknie. Chodzilo mi o zabieranie sobie mlodosci. Taka szoszonowa stara dupa niech ma jak chciala! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×